Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

2 hours ago, porucnik vasic said:

И шта кажу од свих јебених генерала Бријана од Тарта води лево крило. Било је у најмању руку 20 :isuse: током епизоде. Серем им се у јаке женске ликове било да се зову Дани, Санса, Вулерин Мејси, мала Мормонтова или она клинка што јој је Давос објаснио да треба да брани крипту. Говна SJW-јевска.

Sem Gili i Misandei, svi preostali ženski likovi su takvi, kao nekakvi terminatori. Što je najgore, većina muške ekipe će verovatno izginuti u sledećoj epizodi, pa ćemo do kraja serije gledati Arju, Sansu, Deni i Sersei kako se međusobno naganjaju oko prestola...

Link to comment

Brijena je sjajan borac 1 na 1 ali koliko znam ima zero battlefield exp. Jedino ako je ćaća nije i teorijski potkovao dok je imala praktičnu obuku na ratničkom ostrvu Tart.

Od mogućih "generala" tu su Džejmi (al paz' da mu ne daju), Džora, Berik, Rojs, Sivi crv,...? Džon se podrazumeva al on je glavnokomandujući. 

 

 

Tormund mi je hit sa svojim crushom, bar se ismejem kad je u kadru :lol:

Edited by Valkyrie
Link to comment

Sve i nekako...

 

Spoiler

...ali scena gde kao razradjuju taktiku za bitku...majko mila. Imao sam transfer blama. Kakvi su ono momenti bili.

 

Cela epizoda je skup nepotrebnih kadrova i dijaloga. Pa scena kada svi piju...mislim, ako ih boli paja sto ce umreti pa su se zapili, sta koji andrak uopste imaju da se bore. Napijte se kao svinje, pa nek vas zakolju srecne na spavanju. Ako ste pak resili da se borite, odmorite dok mozete, da bi bili spremi za borbu. Ono, ajde svi da pijemo uz kamin da bi ova epizoda prosla i da imamo razlog da se Brijena nasmeje. A i taj osmeh je morao biti parodija istog.

 

Meh...

 

Link to comment
9 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Naći ću kad budeš zmajeve i zombije podvodio pod "pravila srednjevekovnog ratovanja".

Da se nađemo na pola: može video o tome kako se ponaša GoT zombi kad ga pogodi sporogoreca strela iz srednjeg veka? 

Link to comment
14 hours ago, goofs said:

ako se dobro secam, opsidijan je beskoristan protiv skeletora (cak se i lako lomi), koristan je samo za ww

Ja sam skapirao da su skembali onog zombi medveda tako što su ga uboli opsidijansim bodežom

 

Dobra im fora u ovoj epizodi kako kuju staklo da naprave sekiru. Al koplje je uredno napravljeno klesanjem iz komada :)

Link to comment
58 minutes ago, Valkyrie said:

Brijena je sjajan borac 1 na 1 ali koliko znam ima zero battlefield exp. Jedino ako je ćaća nije i teorijski potkovao dok je imala praktičnu obuku na ratničkom ostrvu Tart.

Od mogućih "generala" tu su Džejmi (al paz' da mu ne daju), Džora, Berik, Rojs, Sivi crv,...? Džon se podrazumeva al on je glavnokomandujući. 

 

 

Tormund mi je hit sa svojim crushom, bar se ismejem kad je u kadru :lol:

+1 za tormunda i +2 za scenu gde opisuje kako je postao jak. Meni stvarno kul

 

A za generale i taktiku, upadljivo je da na taktičkom sastanku nema nijednog dotrakija i oni se ne pitaju ni za šta iako oni čine više od pola vojske...

Link to comment
11 minutes ago, ZerrorR said:

Koliko, po knjigama, Arja Bezlicna ima godina?

 

Nešto tipa 11-12 na početku serijala. A do sedme knjige nije prošlo je više od godinu-dve.

Link to comment
21 minutes ago, Host said:

Nema sanse da ne bude neka WW diverzija u kripti, najbezbednijem mestu u Vinterfelu. 

Meni ovo super! Mračni podrum pun mrtvaca sa (najverovatnije) dead endom je najbezbednije mesto! :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...