Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ne znam, ja sam stekao utisak da je Martin pisao ASOIAF sa jasnom idejom da sukob sa WW bude finale(s tim što ne smatram da ga je zamislio kao bitku do istrebljenja već malo dublji smisao svega). A ovi će da naprave da se majemo sa Sersei u barem dve poslednje epizode, a lično mislim i sve tri. Ne verujem da su sposobni za neki tvist koji izlazi iz njihovih ustaljenih i predvidljivih šablona. Sve u svemu, očekujem ziheraški i underwhelming kraj :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
12 minutes ago, arheolog1981 said:

Ne znam, ja sam stekao utisak da je Martin pisao ASOIAF sa jasnom idejom da sukob sa WW bude finale(s tim što ne smatram da ga je zamislio kao bitku do istrebljenja već malo dublji smisao svega). A ovi će da naprave da se majemo sa Sersei u barem dve poslednje epizode, a lično mislim i sve tri. Ne verujem da su sposobni za neki tvist koji izlazi iz njihovih ustaljenih i predvidljivih šablona. Sve u svemu, očekujem ziheraški i underwhelming kraj :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Ja bi rekao da ćemo da gledamo traktorijadu™ I da će finale vs Night King biti u Kraljevoj Luci. 

 

BTW, plan odbrane Zimovrela je lošiji nego Battle of the bastards... Ali će nam to omogućiti da vidimo makar tri herojske smrti! 

df61fd5.thumb.jpg.cf16f8a135b8722fd3964bfd58c3fa96.jpg

Link to comment

Meni bi bio merak da Ghost malo zareži na Deneris nasamo, pošto je otprilike veći od nje za glavu usrala bi se. Čisto pošto ona smirkne svaki put kad njeni zmajevi nekog istresu iz gaća, da vidi kako je. 

 

 

Bran mi je super, i kao komp je pojam IQ-a za ostale. 

Edited by Valkyrie
Link to comment



Ovo je 1/1, toliko je očigledno da boli. Takođe, sasvim je jasno da će barem jedan od dva brata Lanistera preživeti bitku, jer zaplet sa Bronom ne bi imao nikakvog smisla bez njih, što opet implicira pozitivan ishod bitke po žive. Pored ovoga, uveren sam da Džora umire junačkom smrću, nakon što Semovim mačem bude uradio neko herojsko delo. Zato je i dobio mač. Mislim da ćemo se i sa Brijenom pozdraviti u sledećoj epizodi, kao i sa Theonom i Sivim Crvom.
 


Briena će preživeti bitku gotovo sigurno, za ostale se slažem s tim što bih dodao i Džejmija. Povodom kripti, sad gledam najavu treće epizode i Deni kaže Džonu: Dead are already here. I vidi se Arja kako trči kroz kriptu.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

ono sa ajrom je pedofilicarski momenat

 

navijam za night kinga

obviously, nk nece pobediti jer da jeste, ne bi mi sad analizirali :coffee:

 

2 hours ago, Ayatollah said:

Ovo je 1/1, toliko je očigledno da boli. Takođe, sasvim je jasno da će barem jedan od dva brata Lanistera preživeti bitku, jer zaplet sa Bronom ne bi imao nikakvog smisla bez njih, što opet implicira pozitivan ishod bitke po žive. Pored ovoga, uveren sam da Džora umire junačkom smrću, nakon što Semovim mačem bude uradio neko herojsko delo. Zato je i dobio mač. Mislim da ćemo se i sa Brijenom pozdraviti u sledećoj epizodi, kao i sa Theonom i Sivim Crvom.

 

prezivece oba, jaime ce izginuti kasnije, na ostrvu zmajeva ili kako vec..

lm, jos je rano za reci dal je proslogodisnji leak legit posto se jos nista znacajnije nije dogodilo, al deluje da jeste, te u tom smislu, treba ocekviati da ce na pocetku bitke dotrakiji lagano mlatiti setace, al onda ulece viserion i radi totalnu osvetu, a u naredne dve najverovatnije ginu i dzora, tormund, crv itd.. no bumo vidli..

spoiler alert off

:coffee:

Link to comment
On 17.4.2019. at 12:25, goofs said:

 

Ok, ima smisla sve sto pricas, ali...Pseto je sad dobio sekiru, mislim da se ne bi akali time ako mu je scenariom predodredjen mac.

Btw, sad izguglah malo, Dzejmi prisvoji Dzofrijevu udovicu, a s obzirom da je ona laganija on moze da je koristi jednom rukom, tako da on vec ima jedan.

Bata Djora se isto namecje kao jak kandidat. 

 

Kakav sam mag i vizionar :fantom:

 

Meni ok epizoda, deluje opet kao filer, ali jednom kad krene picvajz nema prestanka. Malo su produbili odnose medj likovima, plemenski savet je fun i konacno je Bubili rekao glavatoj gde joj je mesto, ali nije ostalo vremena za reakciju.

 

Taktiziranje ne bih komentarisao (zasto uopste izlaze van zidina zamka?), ali smesno je kako je uvod u svaku scenu bio xy lik koji stoji/sedi mirno i gleda zamisljeno u daljinu. Svi smo mi Bren.

 

Mora knjiga dosta drugacijim putem da krene od svega ovoga.

Link to comment
3 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

ono sa ajrom je pedofilicarski momenat

 

navijam za night kinga

pedofilicarski momenat :D

da si ti živ i zdrav, ajra je imala sex na filmu još 2014 :happy: iskusna je ona glumica

 

 

Link to comment
6 hours ago, Pečorin said:

Davos - general javne kuhinje :Hail:

 

Koliko on mene podseca na Vladetu Jankovica :D

 

Glede Arjinih godina, na forumima vlada neki konsenzus da je od prve epizode do danas proslo oko 5 godina, plus minus 1.

Link to comment

Sta uradise od Tirionovog lika :isuse:

 

Nadam se da ce GRRM ako ikad zavrsi knjige napisati nesto sto ce odvesti pricu u dovoljno dalekom smeru da nema veze sa ovim. Makar Džon morao da ostane mrtav.

Link to comment

Ne moze Dzon da ostane mrtav :angry:

 

Ja se nadam da ce debeli dovrsiti knjige onako kako je naumio i zacrtao od pocetka i da se nece obazirati na slicnosti/razlicitosti sa serijom i na to da su mu neke teorije provaljene od strane hardkor publike. Jedino tako mozemo dobiti najbolji moguci ishod. Ali mi je strepnja dublja od nadetm

Link to comment
4 hours ago, Ayatollah said:

Ovo je 1/1, toliko je očigledno da boli. Takođe, sasvim je jasno da će barem jedan od dva brata Lanistera preživeti bitku, jer zaplet sa Bronom ne bi imao nikakvog smisla bez njih, što opet implicira pozitivan ishod bitke po žive. Pored ovoga, uveren sam da Džora umire junačkom smrću, nakon što Semovim mačem bude uradio neko herojsko delo. Zato je i dobio mač. Mislim da ćemo se i sa Brijenom pozdraviti u sledećoj epizodi, kao i sa Theonom i Sivim Crvom.

 

Tipujem da svi sa "bdenja" u drugoj epizodi ginu. Ako ne u trećoj, onda u četvrtoj.

Link to comment
Ne moze Dzon da ostane mrtav :angry:
 
Ja se nadam da ce debeli dovrsiti knjige onako kako je naumio i zacrtao od pocetka i da se nece obazirati na slicnosti/razlicitosti sa serijom i na to da su mu neke teorije provaljene od strane hardkor publike. Jedino tako mozemo dobiti najbolji moguci ishod. Ali mi je strepnja dublja od nadetm
Meni je samo zebnja dal će završiti... nema ništa od toga da će Martin menjati bilo šta jer su fanovi provalili. Pa on je i ostavljao suptilne tragove da ljudi povežu.
A Džon svakako neće ostati mrtav... His is the song of Ice and Fire :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...