Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Meni stvarno nije jasno kako ce trgovci spolovila sklopiti ovo u 7 preostalih epizoda. Best case scenario je da se na kraju ove sezone svi skupe u KL. Kad ce resiti night king-a, kad iron throne...

Edited by mandingo
Link to comment

Ma, vala, da hoće, a kako im radi telepront™ mašina ovih dana, mogli bi i seriju okončati u jednoj epizodi. Sve ih skupe negdje oko Zida ili na neku livadu pored Vinterfela i Betl rojal do zore. Ko pobjedi da posadi dupe na ladni metal u KL.

Link to comment

Ja sam danas u tripu da Martin ne izbacuje knjigu jer je krenuo rewrite prosle godine kad je odgledao sezonu i sve reakcije na vozdizanje JSnow-a. :D

 

U knjizi ce ostati mrtav/undead/Ghostkaohost, MMW!

Link to comment

jbg ti rogovi u knjigama su meni teska banana, ima i knjiga tih nekih momenata

 

+1

 

Što manje tih magijskih rituala vidimo na ekranu™, a što ih više ostane u mitovima & legendama, to bolje. Ali taj dragon-binding teško da ćemo izbeći.

Link to comment

Kako su zakacili one lance oko zmaja? Jel zombi ronio ili Vesteros poznaje udice za Nesi™? :fantom:

Закачили их они зомбији што су потпонули са Џоном па их он оставио на дну пре него што је испливао.  :fantom:

Link to comment

Odakle im lanci? Iskovao Gendri?

Tirion im prodao... ostalo mu zaliha od bitke na Crnobujici. Greota da se baci :) Da nema zmajeva, sve nešto razmišljam da bi merčanti kreativno napisali da zombiji sa lancima sruše zid. Onaj rad kao u vicu-Bosanci dobili naređenje da dignu most na Neretvi u vazduh...

Link to comment

Закачили их они зомбији што су потпонули са Џоном па их он оставио на дну пре него што је испливао. :fantom:

Mozda je i Dzon zakacio. Dvostruki agent ovo ono...

Link to comment

mnogo brze leti gavran od toga.

 

tako da ipak se sve uklapa 

 

 

 

not

 

 

Africki ili Evropski gavran?

 

 

A po meni sem fajta sa zmajem, najbolji deo je kada se ponovo pojavi ujak.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...