Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ma očigledno je neki liberal/SJW project fuck up - u pokušaju da prikažu ženske likove kao jake, samostalne itd usrali su motku, pa smo kao finalni produkt dobili tri ćurke. (govorim o ovom dijelu kad su preuzela ova dva idiota)

Link to comment

Sreća pa se muški likovi svi ponašaju mudro i promišljeno, od patuljastog stratega čiji je plan da osvoje svet ne koristeći ni vojsku ni svijetlo oružije, do kralja bastarda koji zavodi zmajevite kraljice preko pećinskih škrabotina i suicidnih planova.

Link to comment

Ma očigledno je neki liberal/SJW project fuck up - u pokušaju da prikažu ženske likove kao jake, samostalne itd usrali su motku, pa smo kao finalni produkt dobili tri ćurke. (govorim o ovom dijelu kad su preuzela ova dva idiota)

E, ali neverovatno je koliko se imbecila u medijima primilo na taj Mali Perica pokušaj female empowermenta. Zbog loše karme svako malo mi dođe da prevodim neki debilni tekst u kom se gusla o najfeminističkijoj seriji svih vremena...

Link to comment

E, ali neverovatno je koliko se imbecila u medijima primilo na taj Mali Perica pokušaj female empowermenta. Zbog loše karme svako malo mi dođe da prevodim neki debilni tekst u kom se gusla o najfeminističkijoj seriji svih vremena...

cek sad ozbiljno, ima ljudi koji ovaj buckuris shvataju ozbiljno?

Link to comment

@Vini

 

Ruku na srce, odlazak po undead zarobljenika je bio Tirionova ideja, neko mu sipa očigledno Banatski rizling umjesto dornskog vina koje mu brljavi po mozgu. Da ne svaljujemo sve gluposti ovog svijeta na Bubija  :wub:

Link to comment

cek sad ozbiljno, ima ljudi koji ovaj buckuris shvataju ozbiljno?

 

Jbg, ma koliko ja volio Gal Gadot (tek ću da je volim kad je oženim, prvo dok je razvedem od mužeka) i ono njeno govance od filma je bilo predstavljano kao svjetionik i najbolji reprezent šta snažna žena može da uradi, mal ne reko ženskog preduzetništva. 

Link to comment

Misliš na ono gde nam objašnjava da je neintervencionizam najveće zlo na svetu i da će Assad sve da nas potruje gasom?

 

@Toni: Ima ih koliko hoćeš, cenim da su sve uticajni tviteraši i TV reviwers. A pola njih piše za Vice.

Link to comment

jbg, samo ovde komuniciram sa bilo kim o seriji. nekako bi me bilo blam da neko iz rl skapira da ovo gledam.

a vajs mi bas nije solja caja pa sam nekako uspeo da izbegnem.

 

jebemu sunce, kako?

 

elem, nisam uspeo da odgledam ww, jes mala prava, bio bi njen za konzervu niksickog, al nekako mi sve bilo...pa ko got.

uostalom, jedine prave taf ciks za mene su sigurni kao ripli, linda hamilton ko sara konor i dastin hofman kao tutsi.

Edited by ToniAdams
Link to comment

jebemu sunce, kako?

Hajp rađa hajp. Serija je od početka krenula da nahvatava publiku na sise, CGI, i source material, a snooty mediji koji su tada dizali nos zbog sisa, nasilja, i žanrovskog prezira počeli su par godina kasnije da shvataju koliki je globalni fenomen u pitanju i krenuli u prestrojavanje.

 

Dakle baš kad su se Cock Merchants razmahnuli, baš kad smo mi prefinjeni kulturni hip trendseteri priznali sebi i drugima da je serija postala golo govno, horde debila u medijima počele su da zastupaju stav "GOT je nešto najbolje, woo" i do danas ga forsiraju. Bandwagon tragedija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...