Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Al' kako mećava dođe i prođe, čudo jedno!

 

 

edit: zašto se zarobljeni zombiša nije raspao kad mu ubiše onog belog šetka? To žešće bode oči.

Edited by malistev
Link to comment

Nije ga rezurektovao dotični beli šetko (koga je Jon pretvorio u kockice leda), nego neki drugi.

Ali jeste simpatično da je samo taj jedan ostao na nogama  :lolol:

Link to comment

Nego već dve epizode prozivaju Džona da je kepecolik, je l' on tako opisan i u knigama ili tamo više nalikuje na klasičnijeg junaka poput recimo Roloa iz vikinga

Link to comment

Nego već dve epizode prozivaju Džona da je kepecolik, je l' on tako opisan i u knigama ili tamo više nalikuje na klasičnijeg junaka poput recimo Roloa iz vikinga

 

ne mogu sad tacno da se setim, ali mislim da i nije nesto visok. Mada, jos je jako mlad, u knjigama mislim 17 godina ima, mozda je i porastao, ali u najbolju ruku neka prosecna visina.

 

 

 

js-ffs54-large.png

 

Link to comment

Viniiiii... jesi poceo plakati kad si skontao da ste deceniju od zadnje knjige bzv tupili po forumima koja ce biti tri jahaca da bi se ispostavilo da ce trebati samo dva? :lolol:

 

Zao mi je vinifanova, ali jbg. Matori vam je zavukao. Znam, sad ce krenuti dinajl - ma neee, nece zmaj poginuti u knjigama, ovako glupo nece Matori pisati... :cry:

 

Nece tako glupo, ali u konacnici ce biti isto kao u seriji.

 

Milo mi je sto nocnog kralja zovote NK. Ima frizuru ko da je izNiksica bolan. :fantom:

Link to comment

Viniiiii... jesi poceo plakati kad si skontao da ste deceniju od zadnje knjige bzv tupili po forumima koja ce biti tri jahaca da bi se ispostavilo da ce trebati samo dva? :lolol:

 

Čuj deceniju, od 20. veka na ovamo se nagađa ko će biti tri jahača.

 

I u knjizi će gotovo sigurno Degeneris izgubiti jednog zmaja ali verovatno nevezano za zombije - Euron tamo ima nekakav apokaliptični rog kojim planira da preuzme kontrolu nad zmajem (i tako valjda izbori presto za sebe, što je ipak manje glup plan od braka sa prestolonenaslednicom Cersei Baratheon devojačko Lannister).

 

Jedna od teorija je da Eurona zajebe Bran, ultimativni telepata, koji u trećem činu trijumfalno zaposedne tog istog zmaja :jerry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...