Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

grobljansko cvece na teme? vec sam pitala, ne moze, presadjuju samo s dupeta. tudjeg :D a znas da je kod mene uvek povoljno, posto sam ja takav covek.

 

 

@gospa buba  aa pa smetnula sam s ume da si ti strucno lice. ako ikad odes tamo, samo gledaj, ne pitaj nista, jos samo fali da nam pregori ta mala sto radi, pa da ponovo moram da prolazim golgotu pronalazenja novog salona. dosta mi je ovo jednom sto sam morala da se registrujem na ana.rs :D

 

 

@mustang pusti ti bodi mas, gledaj bodi fet :D

 

 

Link to comment
11 hours ago, darling said:

 

@mustang pusti ti bodi mas, gledaj bodi fet :D

 

 

:laugh: 

Boze, onaj The Protector casna rec flertuje sa mnom. a sad je i smrsao pod teskim je treninzima milica. sve me gleda a meni neprijatno :D

 

...popila sam... upravo se vratila sa sastanka sa njim..

Link to comment

problem sa laserskom kod ljudi kojima su pomesani pigmenti (kao meni) sto treba duplo vise procesa nego kod crnodlakavih. plus su obicno koreni kod ridjih dublji. ponekad mi zao sto ne zivim u srbiji, sve bih to za dzab dzabe resila

Edited by mustang
Link to comment
14 hours ago, morgana said:

darling, kako si se nick-om uklopila na ana.rs? darlinžić?

 

:laugh: nisam stigla da uocim trendove i prilagodim im se. radni nik darlingforum. al to par puta sto sam bila, puna sam utisaka, toliko bespomocna pred roze ekranima...

 

nema pravila, odnosno postoji teorija laserske depilacije, al kako ces reagovati, moras probati. meni, na primer, noge ispod kolena odlicno, iznad kolena bez rezultata, a iste dlake, ista zena, da ne kazem ista koza :D

 

tretman je skup, ne toliko skup koliko je u epilionu, oni nisu normalni s cenama, al ne ni ovako jeftin koliko je u trinitiju. zato sam bila skepticna. al, eto, ispale su mi dlake. 

 

citam na forum.hr da ima dosta zadovoljnih korisnica kucnih lasera, verovatno se dlakavom domacinstvu isplati da investira. vec vidim kako nisam ja igrao epilatorski ruski rulet sa filips lumeom u ruci kroz usi :D

 

 

Edited by darling
Link to comment

Darling, probaj aquaphor za jako ispucalu kozu, to je 40tak posto vazelina plus mineralno ulje, glicerin itd

 

https://www.amazon.com/Aquaphor-Advanced-Therapy-Healing-Ointment/dp/B07JYM2FZM/ref=pd_sbs_469_2/133-4906370-7675036?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B07JYM2FZM&pd_rd_r=a401a2a7-507f-11e9-9a46-450a95c4247f&pd_rd_w=FgJYh&pd_rd_wg=WC5fj&pf_rd_p=588939de-d3f8-42f1-a3d8-d556eae5797d&pf_rd_r=VKQAG08Q3GBX6G141SHQ&refRID=VKQAG08Q3GBX6G141SHQ

 

 

Nezvanova, mozda bi i tebi valjalo, evo jedan review sa amazona gore:

Quote

My wife is undergoing continuing chemotherapy for breast cancer, and will take the oral medication as long as it continues to hold back the cancer. One of the side effects of the medicine is "hand/foot syndrome" which causes the palms of the hands and soles of the feet to get very red, sore, peel, crack, etc. Recently she began applying AQUAPHOR liberally to her hands and feet, then putting on plastic gloves on her hands, and her feet into Zip-Lock baggies followed by socks to hold the baggies on. Within 10 days her hands and feet were markedly better. She can now walk without severe pain, and no more cracks in the soles of her feet.

 

Link to comment

e, pa bas ti hvala, ovo je tacno opisan i moj slucaj! sigurno je i ona na xelodi.

bas cu reci sinu da mi naruci, lakse ce to stici do fr no do nas... (a i taman da imam to kada budem bila kod njih i kada se budem vise seckala nego sto to cinim ovde)

hvala puno!

Link to comment

Uzgred, nemoj da se razocaras kad probas jer to nije elegantna krema koja se lako upije. Slicno je vazelinu, malo gusce, rastopi se od tjelesne temperature kad se nanese na kozu.

Link to comment

tenks. pogledacu da mi neko donese iz svabije za sledecu zimsku sezonu.

 

cim padne ispod 10, mojim rukama je hladno, i sad su s gornje strane ispucale od hladnoce i vetra, a dlanovi i prsti su mi ispucali i suvi od teretane. to je jedan deo problema. a drugi je sto uopste nemam naviku da ih mazem, jednom ih umrljam vazelinom, sutradan budem zadovoljna rezultatima, i onda sledeca tri dana ne mazem jer zaboravim, il me mrzi, il me nervira masno, one ispucaju opet, i tako u krug. 

Link to comment

ljudi, ja kupila ovo cudo i mogu da prijavim da je bas dobro. s obzirom da imam masnu kozu nemam uvek osecaj da je potpuno ociscena, a posto se u poslednje vreme sminkam svaki dan stvarno sam primetila promenu. fenomenalan osecaj na kozi. koristi se uz facial washer posle skidanja sminke. neke krasotice na YT kazu da koriste uz piling, ali u uputstvu stoji da se ne koristi tako.  bila sam skepticna, ali rekoh da investiram a i tako je na popustu u dm-u. naravno, vise bih volela da imam love da kupim onaj professional, ali za sad ovo kucna varijanta. jedino sto je bzvz sto mora da se odsrafljuje poklopac da bi se zamenila baterija, a kod profesionala ide preko punjaca.

lun026_foreo_lunaplay_pink_1_1560x1960-qs12p.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...