Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

11 hours ago, I*m with the pilots said:

Sta je ekoloski ispravno uraditi sa preostalom kozmetikom, koja ili vise nije potrebna ili joj je istekao rok, ili ili? Imam npr. bademovo ulje koje nije vise lepo za upotrebu jer se uzeglo. Prosuti? Ako da, gde? U bastu ili u toalet solju? Isto pitanje i za kreme.

Definitivno nemoj da prosipas ulje i masno u WC solju, to se onda stvrdne i zacepljava cijevi. Sumnjam da bi i basti prijalo. Ako ne smrdi mozes i dalje da koristis za kosu. Ne  znam sta da se radi, jedino mi pada na pamet da ulje odneses kod automehanicara , oni moraju svakako nesto da rade sa starim uljem.

Link to comment

bas vala. ja sam mislila da tetoviraju obrve...a ono microblading 

 

morgana pa neces valjda?!? nemoj! ne treba ti. 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Ma ne, kao sto sam napisala u prvom postu, necu, drugarica me zamolila da se raspitam, posto hoce da napumpa obrve a ne zna bgd ponudu.

Za moje obrve samo pinceta.

Link to comment

Cega sve nema na ovom svetu...moram da izguglam sta je taj microblading, posto mi na osnovu fotografija nije jasno.

I nekoliko sekundi kasnije..bogtemazo, kvazitetoviranje. :D I ovaj detalj:

Quote

Little else is known about the history of microblading. It had become the most popular method of cosmetic eyebrow tattooing in Europe and the United States by 2015,[4] and new techniques such as 1D, 3D, and even 6D[5] have emerged.[6]

 

 

On 20.4.2019. at 3:50, djili said:

Definitivno nemoj da prosipas ulje i masno u WC solju, to se onda stvrdne i zacepljava cijevi. Sumnjam da bi i basti prijalo. Ako ne smrdi mozes i dalje da koristis za kosu. Ne  znam sta da se radi, jedino mi pada na pamet da ulje odneses kod automehanicara , oni moraju svakako nesto da rade sa starim uljem.

Ma da, nisam ni mislila u WC solju, ali ne mogu da se smislim sta da radim, vec nekoliko meseci :D To za automehanicara nije losa ideja. Ulje ne mirise vise lepo, zato ga i ne koristimo vise (inace je tu za kupanje bebe, da sam malo vise mislila na sebe, mogla sam ga i ja uporedo koristiti i onda se nista ne bi bacilo).

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

pa to je sve po zelji musterije, prirodno ili morske pijavice.... moja prijateljica je radila jer su joj obrve otpale (kao i sve druge dlake po telu) zbog hemio, i to bas kod ovog lika VR. odnela je sliku kakve su joj bile, objasnila sta hoce i da nece ove nakaradnosti i dobila je sta je trazila. isto tako je kupila i periku ala rakel velc jer nije mogla da podnese da nema kosu.  a koleginica je imala neke boze sacuvaj obrve jer ih  je cupala ala marlen ditrih od gimnazije i to je strasno na sta to lici kad ih pusti. em proredjene em svaka na svoju stranu i uopste nije uspevala da im promeni oblik. ona je radila kod sestre natase bekvalac, i meni se licno ne svidja jer nisu ove varijante da se vidi svaka dlaka kao, vec izgledaju kao da ih je crtala flomasterom. i geometrijski savrsene pa izgledaju cudno na ipak asimetricnom licu. ali njoj se to svidja.

Link to comment
  • 4 weeks later...
5 hours ago, Host said:

U cast nastupajuceg tridesetog rodjendana, odlucio sam da castim svoje lice jednom kremom za vecito mlade. 

 

Da nije skupa i da radi posao za Dorijana Greja. Izvolite se istaknuti savetima.

 

mene @morgana savetovala, ja joj zauvek zahvalna na otkricu retinola, pa eto probaj ROC pro-correct ali concentrate (doduse sad je mozda kasno da krenes sa njim, obzirom da ide leto)

 

aj kad sam ovde, a i isto u cast nastupajuceg rodjendana, hocem sebe da castim serijom vezanih masaza (lice, glava, vrat, telo, sveeeee) pa onda neki pedikir/manikir, da sam sve vreme u nekom prijatnom bademantilu, pa da mi na kraju daju da pijem caj, koji inace ne pijem, al eto lepo ide uz ceo paket.  

gde to u BG odraditi?  otvorena sam za sve predloge, pa cak i preskupe spa centre u Metropolu i gdejosbese.

 

 

Link to comment
6 hours ago, Host said:

U cast nastupajuceg tridesetog rodjendana, odlucio sam da castim svoje lice jednom kremom za vecito mlade. 

 

Da nije skupa i da radi posao za Dorijana Greja. Izvolite se istaknuti savetima.

 

 

to ne postoji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...