Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

7 hours ago, Host said:

U cast nastupajuceg tridesetog rodjendana, odlucio sam da castim svoje lice jednom kremom za vecito mlade. 

 

Da nije skupa i da radi posao za Dorijana Greja. Izvolite se istaknuti savetima.

Nesto sa SPF minimum 30, da pise da blokira i UVA i UVB i da se mazes svaki dan, i zimi i ljeti.

Link to comment
2 hours ago, decak Kejt said:

 

mene @morgana savetovala, ja joj zauvek zahvalna na otkricu retinola, pa eto probaj ROC pro-correct ali concentrate (doduse sad je mozda kasno da krenes sa njim, obzirom da ide leto)

 

aj kad sam ovde, a i isto u cast nastupajuceg rodjendana, hocem sebe da castim serijom vezanih masaza (lice, glava, vrat, telo, sveeeee) pa onda neki pedikir/manikir, da sam sve vreme u nekom prijatnom bademantilu, pa da mi na kraju daju da pijem caj, koji inace ne pijem, al eto lepo ide uz ceo paket.  

gde to u BG odraditi?  otvorena sam za sve predloge, pa cak i preskupe spa centre u Metropolu i gdejosbese.

 

 

E! To hoću i ja! Treba mi ko leba. Ako budeš zadovoljna javi molim te

Link to comment
On 16.5.2019. at 14:09, Host said:

U cast nastupajuceg tridesetog rodjendana, odlucio sam da castim svoje lice jednom kremom za vecito mlade. 

 

Da nije skupa i da radi posao za Dorijana Greja. Izvolite se istaknuti savetima.

 

 cestitke unapred :D

 

ova nije bas dzabe ali je super - and you sure should splurge a bit for your 30th :D jedino ne bih preporucila ako si u tropskoj zoni jer je veoma hidrantna. plus sto, kao i svi ezopovi proizvodi, mirise predivno (a miris je btw savrseno uniseks).

 

ne znam tacno gde si ali u usa i evropi je sigurno ima.

Link to comment
  • 1 month later...

Izrazito preporucujem Urban Decay Ozone prozirnu olovku za usne, vrijedi svaki cent od 22 eura koliko kosta, nikad nisam imala bolju olovku, nista ne curi van konture

Link to comment
  • 2 months later...

sa lookfantastic-om imam dobra iskustva, naravno, to ne znaci da mogu da garantujem da nikad ne salju stare proizvode, ali meni nisu nijednom. desava se, doduse, s vremena na vrijeme da nece da posalju tecnu kozmetiku u srbiju, no, narucivala sam i nekakav losion prije oko godinu i stigao je normalno.

cesto imaju kupone za popust, 15-20%

Edited by morgana
Link to comment
  • 1 month later...

:wub: za rumenila koja su se pojavila u DM radnjama (cena  preko 400 RSD, dosta povoljna).

naišla sam na dve nijanse  i obe odgovaraju mom tenu.

najlakše nanošenje rumenila usvijet! 

otkrovenje za nas koji nismo savladali tu veštinu.

dakle:

- osmehneš se,

- prisloniš sunđerčić na tako istaknute jagodice oba obraza

- ivice tufni blago razmažeš četkom za rumenilo i

voila! akcija zahteva 2 minuta i manje, a bude bez greške.

889831511_NewPicture.jpg.031422062bdb99c71d383ddb2fe2aa16.jpg

 

Link to comment

vrh. stalno hocu da pocnem da koristim rumenilo. a onda su mi popucali kapilari na licu i sad sam prirodno rumena.

 

od mene preporuka za svr hydracid c20 kremu sa c vitaminom. narucena sa lookfantastic-a, stigla za jebenih mjesec dana, ali odlicna, mada zahtijeva hidrataciju preko.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Nije baš kozmetika, ali... Bejah u Ljubljani prošle nedelje, zatreba mi običan komadni toaletni sapun komada jedan, uđem u DM, uđem u Mueller, ništa tako, samo tekući pod uslovom da ih pronađem. U Mercatoru jedva natrapah na po 1 (jednu) vrstu Palmolive, Fa i Nivea. Je li sapun u komadu sada rezervisan samo za tržište nas čefurja? 

Link to comment
13 minutes ago, ajgor said:

Nije baš kozmetika, ali... Bejah u Ljubljani prošle nedelje, zatreba mi običan komadni toaletni sapun komada jedan, uđem u DM, uđem u Mueller, ništa tako, samo tekući pod uslovom da ih pronađem. U Mercatoru jedva natrapah na po 1 (jednu) vrstu Palmolive, Fa i Nivea. Je li sapun u komadu sada rezervisan samo za tržište nas čefurja? 

Mozda nisi video na polici u DMu, imaju tonu normalnih (cvrstih) sapuna, u svim zemljama u kojima sam usla u DM. (Uvek pogledam sta se tamo nalazi posto i ja koristim samo normalne sapune). Samo cesto nisu tamo gde su tecni sapuni, cini mi se da npr. na Bulevaru u Beogradu stoje odvojeno i nekako neistaknuto, verovatno ih kupuje nas desetak.

Imas i u Lilly radnjama dosta sapuna, ja se npr. tamo natankujem onim od kozjeg mleka neke domace proizvodnje.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
6 minutes ago, I*m with the pilots said:

Mozda nisi video na polici u DMu, imaju tonu normalnih (cvrstih) sapuna, u svim zemljama u kojima sam usla u DM. (Uvek pogledam sta se tamo nalazi posto i ja koristim samo normalne sapune). Samo cesto nisu tamo gde su tecni sapuni, cini mi se da npr. na Bulevaru u Beogradu stoje odvojeno i nekako neistaknuto, verovatno ih kupuje nas desetak.

Imas i u Lilly radnjama dosta sapuna, ja se npr. tamo natankujem onim od kozjeg mleka neke domace proizvodnje.

 

Moj rant je bio samo za Ljubljanu :) Ušao u 2 DM-a i ogromni Mueller u Čopovoj, nigde ni traga. U Beogradu nije frka, u Tempu uvek imaju po desetak vrsta Fa, Palmolive i Nivee. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

šminka je ženina najbolja drugarica.

ladno postoji stvar koja se zove Rainbow Eye Gloss, onako lilasta boja. kupila na poniženju i super je i sama, a verovatno i kad se neke šljokice nalepe preko.

p.s. mislim da vrv nije za masne kapke

p.p.s. odlicna je i sa candied violet iz Too Faced Chocolate bar palete preko.

 

Spoiler

1971032042_IMG_20191227_1524213.thumb.jpg.8db30c6dddf62fbcccda18c0d7dc5a16.jpg

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...