Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Nema sanse da ti ljudi tamo napuste politiku dok ne dobiju dobru apanazu za to.

Bill Shorten koji je izgubio dobijene izbore je jos uvijek tu i kandidat, kakve li ironije, upravo u mojoj birackoj jedinici.

 

Link to comment

Prelomni je trenutak koji ce uticati na to kako ce izgledati nas zivot u narednih 12 mjeseci.

Ukoliko Gladys ne podlegne pritisku i bez lockdowna uspije da izvuce NSW iz ove situacije imamo neke sanse.

U suprotnom, likovi poput ovih dolje ce potpuno preuzeti kontrolu nad nasim zivotima.

image.png.541994534713161a894a3d8860a5eb16.png

Edited by Moracikus
Link to comment

 

Uveli su nam zatvaranje u 4 opštine - sedam dana nema mrdanja osim ako baš ne možeš da radiš od kuće - plus odlazak kod lekara, u kupovinu ili rekreacija na otvorenom. Nije baš najsjajnije obzirom da dvonedeljni školski raspust počinje danas ...

 

SaE

Link to comment

Meni neko jutros rece 7 al' se/me ocigleno zajeb@o...

 

Quote
  • Residents and workers in Sydney city, Woollahra, Waverley, and Randwick can only leave their homes for one of four reasons.

 

Link to comment
7 minutes ago, iDemo said:

Meni neko jutros rece 7 al' se/me ocigleno zajeb@o...

Ako ti je rekao pre konferencije za štampu onda nije slagao - do danas je za sedam opština važila zabrana putovanja van (šireg) Sidneja, znači ni u Plave planine. Na KZŠ u 11 su najavili ovo ozbiljno zatvaranje za 4 opštine koje važi od noćas. Znači da ti za raspust možeš i u toplije krajeve (doduše u NSW samo, u Kvinslend ne puštaju ni tebe) a ja da ga duvam s decom kod kuće :sad: 

 

SaE

Link to comment

Je l' znash koje su 3 'preostale', da ne trazim? 

Ja sam sinoc bio u ozbiljnoj frci - cekam avion u Armidale-u a ne znam ni da li ce da dodje ni da li ce da nas uzme/preveze do Sidneja... Srecom - jos nije tako drasticno. A ne znam ni sta bi radio tamo da sam morao da ostanem mada smo imali Plan B - da dodjemo kolima (rental) tokom noci u Sidnej. 6 sati... 

Link to comment
Just now, iDemo said:

Je l' znash koje su 3 'preostale', da ne trazim? 

Ja sam sinoc bio u ozbiljnoj frci - cekam avion u Armidale-u a ne znam ni da li ce da dodje ni da li ce da nas uzme/preveze do Sidneja... Srecom - jos nije tako drasticno. A ne znam ni sta bi radio tamo da sam morao da ostanem mada smo imali Plan B - da dodjemo kolima (rental) tokom noci u Sidnej. 6 sati... 

Pa Canada Bay, Bayside and Inner West - ne dobacuje do tebe. Nadamo se da neće da se širi - iako očekuju još dosta zaraženih:

 

“Was it not for the good work of our contact tracers those links would not have been established,” Ms Berejiklian said.

 

Due to the contagiousness of the strain, the Premier said the state is “likely to see more cases in coming days, mainly from household contacts.”

 

Concerning for those already infected, “we anticipate that close to 100 per cent of everybody in a household is likely to get the virus if one person has had positive test results,” Ms Berejiklian said.

 

SaE

  • +1 1
Link to comment

Sidnej se zatvara na (najmanje) dve nedelje.

 

On 25.6.2021. at 10:14, Moracikus said:

Prelomni je trenutak koji ce uticati na to kako ce izgledati nas zivot u narednih 12 mjeseci.

Ukoliko Gladys ne podlegne pritisku i bez lockdowna uspije da izvuce NSW iz ove situacije imamo neke sanse.

U suprotnom, likovi poput ovih dolje ce potpuno preuzeti kontrolu nad nasim zivotima.

 

Da li i dalje (imajući u vidu broj i "kvalitet" novozaraženih u zadnja 24h) misliš da nije trebalo proglasiti lockdown? 

Link to comment

 

Večeras su u Heraldu poredili ovaj (Bondaj) nalet sa naletom od prošle godine (Krosroads hotel) koji se dešavao u isto vreme sa vašim gadnim drugim talasom (ali se eventualno smirio). Ovaj zasad deluje malo veći, plus smo pre prošlogodišnjeg naleta imali neke restrikcije a pre ovog sad nikakve. Ali sada ima manje "nepoznatih" zaraženih. Meni odlomak koji sam preneo dole nagoveštava da je duh dobro izašao iz boce, da ih je bilo još puno a da nisu prijavili kao prethodnih dana:

Bondi outbreak outstrips Crossroads Hotel infections 10 days after first case

...

What’s different about Saturday, though, is that the Premier did not reveal new COVID-19 cases that were recorded between 8pm on Friday and 11am on Saturday like she did for Thursday and Friday. It was these numbers we were able to use in our national news blog on Friday to paint a picture of what day 10 (Friday) was starting to look like in terms of the total COVID-19 caseload NSW Health was dealing with.

 

Now we have the full picture of day 10, but we don’t yet know what day 11 (Saturday) is starting to look like.

 

“The best advice we have from Dr Chant and the health experts is that we should brace ourselves for more cases,” Ms Berejiklian said on Saturday.

 

“We do need to brace ourselves for a potentially larger number of cases in the following days and that’s why it’s so important that we take action now.”

...

 

SaE

Link to comment
Barnaby. Zar se on nije povukao iz politike nakon što je klinku sekretaricu oplodio? 
Šta ima da se povlači, nije je ubio [emoji846]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Prelomni je trenutak koji ce uticati na to kako ce izgledati nas zivot u narednih 12 mjeseci.
Ukoliko Gladys ne podlegne pritisku i bez lockdowna uspije da izvuce NSW iz ove situacije imamo neke sanse.
U suprotnom, likovi poput ovih dolje ce potpuno preuzeti kontrolu nad nasim zivotima.
image.png.541994534713161a894a3d8860a5eb16.png
Nerealno je bilo da se izbegne lockdown posle onoliko slučajeva koliko je bilo juče ili prekjuče. Ne znam zašto su se kockali. Biće dobro ako bude samo 2 nedelje.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Bice ovo zanimljivije nego sto je #onomad izgledalo... 

 

Inace, negde oko 4 kaze gospodja - trkni po ulje i mleko, opet nestalo a treba beshamel da se pravi... 

I ja trknem.

 

spacer.png

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...