Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

18 minutes ago, iDemo said:

Ako to zanemarimo i pretpostavimo da je svaki dan u zemlju dolazilo po 950 ljudi (Ozija koji su se vracali(tm)) to onda nekako izadje - zaista - na 350k. Naravno, niti se 1000 vracalo dnevno niti je taj period (do sada) bio dug 365 dana tako da taj analiticar™ koji je procenio 350k ne da laze nego - verovatno - i krade - al' dobro - jos ga u kradji niko nije uhvatio... 

Ja b' rek'o da ne laže nego da je potcenio (i da je onaj broj iz Ejdža blizu istine) - trenutni limit je na oko 910 dnevno + Darvin ekstra sletanja. U julu prošle godine je dnevni limit za Sidnej bio 450, a pre toga veći ili ga nije bilo. To da je svaki taj avion bio popunjen do dozvoljenog broja i da je gomila ljudi izvisila verovatno i sam znaš. A iz svojih usputnih izvoratm na terenu sam čuo (ništa novine) da se puno ljudi koji su živeli godinama u UK ili u Njujorku vratilo za stalno.

 

SaE

  • +1 1
Link to comment

Nemam nikakav link vec sam cuo cifru od 300k prije par mjeseci i odakativno dodao jos 50.

Cifra je definitivno veca od novih PRovaca koji sa $10k u dzepu vec decenijama dolaze i prvih 5 godina uglavnom rentaju dok ne skupe za depozit.

  • +1 1
Link to comment

Nas junak se primirio jer mu od Marta 2020 skoro sve potaman u plutokratiji.

Rad od kuce, nema gradskog prevoza, renta nikad niza u centru grada...

Jedino ga cijene nekretnina nerviraju ali za to mora da okrivi bivse izbjeglice plutokratije koji se glavom bez obzira vracaju u istu.

Edited by Moracikus
  • Haha 2
Link to comment
8 hours ago, magi said:

Ja sam čuo na nekom podcastu da se više od 400k vratilo.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Jos samo da Damir Dokic stigne i mozemo da zatvorimo kapiju

  • +1 2
Link to comment
Nas junak se primirio jer mu od Marta 2020 skoro sve potaman u plutokratiji.
Rad od kuce, nema gradskog prevoza, renta nikad niza u centru grada...
Jedino ga cijene nekretnina nerviraju ali za to mora da okrivi bivse izbjeglice plutokratije koji se glavom bez obzira vracaju u istu.
Da ali cene stanova (u Melburnu) stagniraju pa zašto mu ne bismo poželeli dobrodošlicu ako se odluči na kupovinu ovde?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Pa on bi se super uklopio u tu populaciju cudaka koji kupuju stanove u Melburne.

Realno, bez ikakve uvrede, ali ja znam ukupno jednu porodicu koja je nekad zivjela u stanu.

A i oni odustali prije 6 mjeseci:D

  • +1 1
Link to comment

 

Kako beše ono za "jeziv, jeziv lik"?

 

Ako je neko gledao, da li ste obratili pažnju na Skota Morisona gde podiže glavu (na snimku na oko 22:30) kada je izgovorio ono "ritual" u "ritual sexual abuse"? Familija (majka, otac, sestra) se maltene odrekla QAnon lika Tima Stjuarta, a ScoMoa su samo šumski požari ("I don't hold a hose mate") sprečili da ne letuje na Havajima zajedno sa Timijem.

 

The Great Awakening: a family divided by QAnon

 

SaE

Link to comment
1 hour ago, iDemo said:

To se odnosilo na Alboa, za ovoga se podrazumeva.

U tom slučaju OK, ja u principu ne bih ni Morisona okarakterisao kao jezivog a kamoli Alboa. Ovaj ortak mu je svakako jeziv.

 

Današnje vesti za Indy-ja (prva doza AZ će od sad da se daje samo za 60 i više, Fajzer za ispod 60):

 

Why has the AstraZeneca advice changed?

By Nick Bonyhady

Part of the reason for the change in advice today seems to be that Australia is detecting a higher rate of issues associated with the AstraZeneca vaccine than other countries, such as the United Kingdom.

 

Overseas data had previously fed into some Australian government decisions on vaccines but we now have more of our own information.

 

“We’re picking [cases of the rare blood clotting condition] up much more commonly than other countries because we’re looking more fully,” says Professor Paul Kelly, the chief medical officer.

 

His colleague and predecessor Brendan Murphy says a similar thing. “It’s interesting that this incidence of this condition in this age group is higher than we’ve seen in the UK data which we used to base our original statement on, but we always stick with our Australian data.”

 

SaE

  • +1 1
Link to comment

Sta je sa ovim marvenim sajmom Barnabijem? Nesto se kao vraca u politiku na velika vrata? Nije verovatno ni izlazio iz parlamenta nego malo - da se ljudi slegnu posle 'sexual harassment allegations'... Koji #bizgov.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...