Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Cak sam utiska da ce sva ova prica o navodno losoj i navodno dobroj vakcinom na kraju rezultirati da se bocnu i mnogi koji to uopste nisu planirali.

Licno iskstvo sa kucnom prijateljicom koja evo 6 mjeseci trubi kako nece da bude dio eksperimenta. Kad prosle nedjelje, prije negoli ja, stane u red i primi Fajzera.

Kad sam je upitao zasto je to uradila, ona kaze boji se da ako se korona rasiri da ce odobriti Astru za <50g. :twak:

Da ugrabi ovu bolju, prije nego sto pocnu da serviraju losiju :s_d::s_u::s_a:

Link to comment
Svidja se ona meni, nego mislim da slika o njoj na NZ je malo drugacija od slike u inostranstvu - a tu ukljucujem i cousin Ozije.
Ja video statistike gde joj je podrška oko 55-60%.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Tesko je masovno vakcinisati protiv korone u zemljama koje je nemaju.
Ljudi su takvi, dok ih dobro ne lupi po glavi misle nece na njih.
Ipak, ovaj minijaturni outbreak je najbolje pokazao da ce 85% vakcinisanih biti laganeze posao.
Ako ovi slucajevi nastave da iskacu ni kraj oktobra nije nemoguc. Samo se nadam da nas ovaj hipster Sutton nece svaki put zatvarati.
image.png.ff559367df8513370be2173850fce987.png
A tek sada pocinje revakcinacija Astrom i dupliranje dostave Fajzera.
Jel sigurno to za nove količine Pfizer?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Tačno, samo sam letimično video tweet pa sam pomislio da je 50-60% za nju a ustvari je to podrška za koaliciju.

NZ Labour-led Government leads Opposition by 17% in May: 56% cf. 39%. Support for NZ's Labour/Greens government was up 1% pt to 56% in May. Support for the Labour Party was up 3.5% pts to 45% while support for the Greens dropped 2.5% pts to 11%... #nzpol https://t.co/vvt4NGGR4p https://t.co/sATtSaWHGD

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Pre 10 godina.Noksich je naveo visoke cene nekretnina. Koliko su sada takve kuce i stanovi u SIdneju? Koliko je inflacija za ovih 10 god?

Link to comment
On 5.6.2021. at 13:45, magi said:

Jel sigurno to za nove količine Pfizer?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Apsolutno. Do Oktobra ce stici 20m a onda jos 20m. Ovih drugih 20m moguce da pocne i ranije.

Znaci za prvih 8 mjeseci 20m. Tj u prosjeku oko 600k nedjeljno

Prvo je stizalo170k/w onda 340k/w i evo smo skoro na polovini tih 8 mjeseci tako da ocekujem vrlo brzo 680k/w. Mozda je vec i pocelo. To se krije kao zmiji noge.

 

Inace, do sada najveci skandal sa biranjem vakcina se upravo desio. QLD ce inace biti drzava sa najmanjim procentom odaziva a ovakvo jadno ponasanje njihovog lidera samo pogorsava stvari.

 

image.png.903a2156c2953e6da14c78429d3dbd9d.png

 

Link to comment

Da je to uradila Gladys,  mediji a pogotovo ABC, bi je jednostavno razbili.

Ujeo je pas onda dosla gripa a sad da se osigura za odlazak u Tokio. Nevjerovatno glup izgovor.

 

Ovako, par neprijatnih pitanja na presici od potpuno nerelevantnih novinara i to je to.

 

Nikad mi nece biti jasna ta pristrasnost drzavnih medija. Evo ga Dr Swan i dalje sere kako NSW i VIC nisu za poredjenje, kako su i oni imali lockdown, kako je MEL stisnut...

 

Nemam problem sa lockdownom jer sam svjestan da im tracing sistem ne moze nikada biti dobar kao NSW ali zatvoriti nas a ne priznati da je to zato sto smo losi u fatanju slucajeva i sto nam je QR sistem k... na biciklu. A sve to praceno horskom podrskom vjernika ALPa je meni tesko svarljivo.

Link to comment

Jednostavno ne moze i sa tim moramo da zivimo dok 50% ne primi makar 1 dozu.

 

ALP vjernici u VIC sve ovo predstavljaju kao veliku pobjedu svoje strategije potpuno ignorisuci uspjeh NSW koji sve to bolje radi bez lockdowna.

Ako se ikada desi eksplozija korone u NSW, jos ce veca biti eksplozija zadovoljstva #IstandwithDan brigade

Link to comment

Ali ne razumijem zašto ne može? 

Ozbiljno pitanje, je li koriste druge tehnologije ili nešto? Ja i ne znam kako se to radi..

 

Ista je država u pitanju, nije mi logično

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...