Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

4 minutes ago, MilenaS said:

jao ala lupaš gluposti, 130 osoba je do jula 2017 dobilo. Fuj, ala si jadan sa tim širenjem dezinfo, pa pogledaj Kraljevsku gazetu gde se to objavlja. Dakle to je samo te godine, a imaš suprugu brate pa neka ti ona prevede.

 

Nemoj da izmišljaš skoro su umrla neka deca u zatočeništvu u Bankoku. 

A sada kao ipak je Tajland bio uz PolPota, čuti smešan si. Ni ne znaš ko je oslobodio Kambodžu od Pol Pota?

 

Daj mi samo jedan link koji pokazuje da je neko dobio drzavljanstvo nakon 3 godine boravka na Tajlandu u poslednjih 20 godina. Samo jedan.

 

Mozes li da razlikujes pojedinacne kriminalne radnje i drzavnu politiku?

 

Ne Tajland, vec USA.

 

 

Edited by noskich
Link to comment
20 minutes ago, noskich said:

Ti mene prozivas za investiranje, a realna inflacija je koliko ako nekretnine rastu +10% godisnje i sve ostalo 2-5%? Kes u banci ne prati uopste realnu inflaciju. Posto je inflacija ugradjena u sistem nemas opciju da drzis novac kod kuce. I sa kesom u banci si u minusu, a kamoli van banke. To jest ko te pita, nemas izbor. Makar da pratis inflaciju.

 

Prozivam te kao kolegu mučitelja jadnih rudara u Kongu i dece robova na plantažama. Obojica smo saučesnici u zločinu, ja uzimanjem kredita od banke, a ti držanjem para u banci. 

Link to comment
9 minutes ago, peralozac said:

 

Prozivam te kao kolegu mučitelja jadnih rudara u Kongu i dece robova na plantažama. Obojica smo saučesnici u zločinu,...

:D katarza

Edited by radnik
Link to comment
24 minutes ago, peralozac said:

 

Prozivam te kao kolegu mučitelja jadnih rudara u Kongu i dece robova na plantažama. Obojica smo saučesnici u zločinu, ja uzimanjem kredita od banke, a ti držanjem para u banci. 

 

Moje drzanje novca u banci ne stvara novac ni iz cega plutokratama i duva balon/sabija sirotinju u jos uzi cosak kao sto stvara tvoje podizanje kredita.

A inace ne drzim u banci vec u credit union, u inat plutokratama.

 

Edited by noskich
Link to comment
41 minutes ago, noskich said:

 

Daj mi samo jedan link koji pokazuje da je neko dobio drzavljanstvo nakon 3 godine boravka na Tajlandu u poslednjih 20 godina. Samo jedan.

 

Mozes li da razlikujes pojedinacne kriminalne radnje i drzavnu politiku?

 

Ne Tajland, vec USA.

 

 

ja ti rekoh, preko 100 ljudi na osnovu braka, to je najlakša stavka za dobijanje!!! samo u do 1. do 7. 2017.

Imaš suprugu pa neka ti prevede i nađe kraljevsku gazetu.

Za sve ostale pravne savete moraš da platiš!

Kriminalne radnje Tajlanda??? To li govorimo o državi gde su u hladnjaci zive ljude zatvorili? 

Nije USA, nego ceo zapadni svet, dok je pol pota svrgo Vijetnam!

Link to comment

Jedan link online, nista vise.

 

Ko je zatvorio?

 

Tajland je vojni protektorat US. I zbog toga ima gomile problema, monarhiju, industriju prostitucije, nestabilnost, vojnu diktaturu, slabu socijalu...

Link to comment
3 minutes ago, noskich said:

 

Moje drzanje novca u banci ne stvara novac ni iz cega i duva balon/sabija sirotinju u jos uzi cosak kao sto stvara tvoje podizanje kredita.

 

Srećno sa tom odbranom na revolucionarnom sudu, ali cenim da ćemo se držati za ručice ispod giljotine.

Link to comment

Postavio sam na temi Moldavija, moram i ovde.

Objasnjava covek o ispiranju mozga u demokrackim ljudskopravnim drzavama, samo treba poslusati ceo video:

 

 

Link to comment
On 3/17/2018 at 3:19 PM, peralozac said:

...

 

Mi smo recimo namerno povećali potrošnju vode tako što smo prilikom renovacije kupatila poslušali vodovodžiju i uklonili ograničavač protoka koji većina modernih baterija danas ima. Tuširanje je posle toga postalo puno skuplje, ali onaj osećaj mlaza meni vredi svake pare.

...

S druge strane, verovatno bi ti se dopao sistem zalivanja bašte i travnjaka koji uključuje veliki rezervoar za skupljanje kišnice sa krova i pumpu sa konstantnim pritiskom da to tera gde i kada treba. Podivljao passion fruit, za dve godine je prekrio skoro celu ogradu, izjeli smo silne vangle ovog leta i još uvek rađa. Bašta isto, jedino iz nekog razloga mirođija neće pa neće, a to mi je omiljeni začin. Svašta smo probali tokom godina, ali nikako da ukačimo šta joj smeta.   

 

Notiraj ovo pa kad se nadjemo na nekom pivu. vinu i uopste krkanluku da ti objasnim u detalje i shtednju i skupocu i uopste 'prakticnost' cele te price sa vodom i stednjom... :)))

 

 

Link to comment
1 hour ago, noskich said:

Jedan link online, nista vise.

 

Ko je zatvorio?

 

Tajland je vojni protektorat US. I zbog toga ima gomile problema, monarhiju, industriju prostitucije, nestabilnost, vojnu diktaturu, slabu socijalu...

Pitaj suprugu neka ti nadje kraljevsku gazetu,

 

da si hteo da živiš i radiš tamo, da ti dete tamo odrašča odavno bi otišao.

Toliko drugih prića imaš- Čuti i pokrije se ušima u toj plutokratskoj Australiji.

Link to comment
6 hours ago, iDemo said:

Notiraj ovo...

 

No, ti si ovde neki noteworthy notar? Koliki mi notice daješ? Notwithstanding što sam lenj, odmah ću notirati i u notes i u notnu kajdanku i u Notepad u mom notebooku. Nota bene - so much ado about nothing na ovom notorious forumu, kao da su svi sa Notting Hilla. Shush, not a word!

 

Buonanotte,

Pera L.

 

P.S. Jeste, jutro je, ali dozvoli malo pesničke slobode :)

Link to comment
12 hours ago, noskich said:

Tajland je vojni protektorat US. I zbog toga ima gomile problema, monarhiju, industriju prostitucije, nestabilnost, vojnu diktaturu, slabu socijalu...

Naravno, za sve je kriv ujka Sam.

 

Link to comment

Shocking news! You won't believe what's happened in Australia!

- Slaves made to work on Sundays!

- Writing on forums does pay!

 

MCG.thumb.PNG.7c046adc4b65b4e771156883c62ac970.PNG

 

P.S. Ko ne zna, MCG je olimpijski stadion, a svi znamo da je Olimpijada 1956. bila mamatata u odnosu na onaj patetični sidnisajderski copy/paste 2000. ;) 

 

P.P.S. Moderacijo, znam, pliva patka preko Save. Praštajte, nisam mogao da odolim. Sklanjam uskoro. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...