Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

3 hours ago, Tpojka said:

 

@peralozac Pa ovo njegovo još samo pojeftinjuje kredite, tj obara kamatu za iste zbog povećanja količine u opticaju. Therefore udara na samu (zmijsku) glavu plutokratije.

  Hide contents

:Jova:

 

 

Opa, advokat odbrane na revolucionarnom sudu :)

 

:samogilja::samogilja::samogilja: 

Pera Ložač    Noskič         Tpojka

 

Link to comment

Između ekstrema @Gojko & Stojko ispijanja vina na plaži i @noskich ispijanja vina u memljivoj garaži, @peralozac je svoje vince ispijao uz prozaičnu aktivnost sklapanja IKEA polica za ćerkinu sobu. Mala se denula na tatu i rano počela da se odaje maksimizaciji potrošnje i komfora (sva Noskičeva prava zadržana). Sad ga sve boli i džedži po forumu u gluvo doba noći.

 

P.S. I dalje nikako da se naviknem da je ovde IKEA ajkija, a Nivea nivija.

Link to comment

Upravo stigli rezultati prebrojavanja krvnih zrnaca! Prvo sam hteo da okačim na Fašistički Perspic topić, ali ovde je ipak primerenije jer:

 

1. Perina čukun-čukun-čukun-baba je očijukala sa konviktskim dedom (ili deda sa konviktskom babom)! Da sam bar znao i prijavio ovaj bitan professional skill kad smo podnosili za vizu, ne bi čekali skoro dve godine već završili posao za par meseci kao svi pošteni konvikti.

 

2. Perina čukun-čukun-čukun-čukun-baba je očijukala sa jevrejskim dedom (ili deda sa jevrejskom babom)! Ovo objašnjava moju ješinsku ljubav prema novcu, plutokratiji i naravno maksimizaciji potrošnje i komforaTM Noskič.

 

P.S. Moderaciji naglašavam da kao dokazani konvikt i Ješa odsadpanadaljeiubuduće imam puno pravo na korišćenje ovih pogrdnih izraza, zbijanje neumesnih šala i sve ostalo što sleduje jednom čisto0.1%krvnom pripadniku naroda.

 

20180401002.JPG.e579b87de545b2a666b4a28e9974610c.JPG

 

20180401004.JPG.0aa76a2f271d51bee4ce0b7676cfcf0f.JPG

        

20180401003.thumb.JPG.80f5320e4c990441b3768b9280ad248f.JPG

 

20180401005.JPG.fd7fad0786e6ef359bece3024653b165.JPG

Link to comment

@peralozac Šta je to??? Odakle vama para za DNK ispitivanje? 

Koliko košta sada, bez sve štale? hoću i ja!

 

Mislim da Noskich namerno sebe okružuje sa nekom bedom i low class people oko sebe kako bi se osečao bolje, imao neki kompleks inferiornosti!

Link to comment
24 minutes ago, MilenaS said:

@peralozac Šta je to??? Odakle vama para za DNK ispitivanje? 

Koliko košta sada, bez sve štale? hoću i ja!

 

 

Imas tih 'home kit'  testova koliko hoces - ancestry dna, 23 and me itd.

Link to comment

Ne treba puno verovati takvim testovima.

 

DNA Kits: Secrets of Your Past or Scientific Scam?
 

Quote


But claims that this analysis will tell you much about where you came from are downright fraudulent, anthropologist Deborah Bolnick of the University of Texas at Austin and 14 co-authors recently reported.

Instead of tracing our genetic past, what we get is a scientific scam.

"It sure looks like science," says anthropologist Jonathan Marks of the University of North Carolina, Charlotte, one of the authors of the study. "Well, it is science. It’s done by scientists, and it’s done on DNA samples. And it produces real data."

But, Marks points out, these companies are preying on the public because they simply don’t have enough comparative information to pinpoint a gene on a world map. They might match your DNA to some group on some continent, but what they don’t tell you is that you would probably also match the group next door if only they had some of those samples as well.

More insidious, these companies pretend to trace your unique ancestry through mitochondrial DNA, but that’s simply not possible. A few hundred years, a few generations, and every person's history is a genetic mishmash. One little gene isn't going to inform anybody about anything.

As Marks puts it, "That’s the beauty of this scam. The companies aren’t scamming you. They’re not giving you fraudulent information. They are giving you data, real data, and allowing you to scam yourself."


 

23andMe Is Terrifying, but Not for the Reasons the FDA Thinks

 

Quote

The genetic-testing company's real goal is to hoard your personal data

 

Edited by miki.bg
Link to comment
6 hours ago, miki.bg said:

Ne treba puno verovati takvim testovima.

 

I onda potkrepiš svoju tvrdnju sa dva teksta. 

 

Prvi je iz 2007. :D 

 

Drugi je iz 2013. Izvini, ali prestao sam kod  "Sound paranoid? Consider the case of Google. One of the founders of 23andMe, Anne Wojcicki, is presently married to Sergei Brin, the founder of Google."

 

No, nije mi cilj da započinjem diskusiju. U pravu si. Platio sam modernoj gatari, ona mi čitala sa dlana. Ja zadovoljan uslugom, ona zaradom. Ford je u svojoj limuzini. 

 

P.S. Anne se razvela 2015.

 

 

Link to comment
On 4/1/2018 at 3:42 PM, jms_uk said:

 

Imas tih 'home kit'  testova koliko hoces - ancestry dna, 23 and me itd.

zar nije bila neka kontraverza oko toga? Kao zapravo to se prodaje velikim farmaceutrskim korporacijama a sami testovi nemaju vrednost?

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...