Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Jedno vreme sam ziveo sa dvojicom cimera. Svi u istoj firmi, slican posao i plata. Ipak jedan je uvek bio nesrecan, non stop skakao iz problemima u problem... Ukratko zivot mu je bio sranje.

Ja glup kakav jesam pokusavao da mu pomognem na ovaj ili onaj nacin ali sta god da uradim nista nije sredilo ni jedan problem na koji je non stop kukao.

 

I tako ceskam se ja po glavi po stoti put razmisljajuci kako da mu pomognem, kad prolazi drugi cimer, pijuci u velikoj casi iz meka mix svih alkohola koje imamo u kuci, i samo nonsalantno prokomentarisa "give it up, he enjoys being miserable".

 

Moment prosvetljenja.

Link to comment

https://asiancorrespondent.com/2017/10/sydney-least-stressful-city-asia/#trx2bodoIvVcGbsG.97

In the Asia Pacific region, Sydney was ranked first at No 8 overall followed by its Australian rival Melbourne in 20th place. Next came Singapore quite a bit further down the list at number 42.

Most Asian cities were edged out by their European and North American counterparts – next came Taipei, Taiwan (61); Osaka (66) and Tokyo (72), Japan; and the Chinese cities of Tianjin (87), Shanghai (91) and Beijing (100).

Read more at https://asiancorrespondent.com/2017/10/sydney-least-stressful-city-asia/#4mP66WKPZ6V5QZed.99

Link to comment

Jedno vreme sam ziveo sa dvojicom cimera. Svi u istoj firmi, slican posao i plata. Ipak jedan je uvek bio nesrecan, non stop skakao iz problemima u problem... Ukratko zivot mu je bio sranje.

Ja glup kakav jesam pokusavao da mu pomognem na ovaj ili onaj nacin ali sta god da uradim nista nije sredilo ni jedan problem na koji je non stop kukao.

 

I tako ceskam se ja po glavi po stoti put razmisljajuci kako da mu pomognem, kad prolazi drugi cimer, pijuci u velikoj casi iz meka mix svih alkohola koje imamo u kuci, i samo nonsalantno prokomentarisa "give it up, he enjoys being miserable".

 

Moment prosvetljenja.

+23

I to je neka nauka. 

Link to comment

Može da bude u pitanju rezon iz Šanjanove priče, ali ponekad se radi i o guranju (ideološke) agende. 

Sta god da je u pitanju - vazno da se para vrti, ne?

Istina, nije para al' je ono - da predjemo 450 pa onda i 500 'strana'... 

Link to comment

Jbg, kad ni 100k+ dolara nije dovoljno da se popravi vodokotlić koji košta možda 10-15$, to su ti problemi prvog sveta. :)

hahahahaha, vrh! ne oni u vijetnamu su bolji! što da njemu kupuje, kada sebi može

Elonu Musku, nisu dale aussy plutokrate da od državnih subvencija izgradi solarni park u njihovoj pustinji... i sada on plače nad sudbinom tog napačenog naroda.

Edited by MilenaS
Link to comment

Jbg, kad ni 100k+ dolara nije dovoljno da se popravi vodokotlić koji košta možda 10-15$, to su ti problemi prvog sveta. :)

ali pazi kako njemu i hanumi ne pada na pamet da pozovu vodoinstalatera (skupo, bato!) kad vec numeju sami da oprave a vlasniku se ocite jebe da opravlja, nego ladno koriste kofu. I tako mesecima. Pune kofu i gundjaju.  :lolol:

Link to comment

ali pazi kako njemu i hanumi ne pada na pamet da pozovu vodoinstalatera (skupo, bato!) kad vec numeju sami da oprave a vlasniku se ocite jebe da opravlja, nego ladno koriste kofu. I tako mesecima. Pune kofu i gundjaju.  :lolol:

 

Zmija u novčaniku :P

Link to comment

Koji je ROI za opravku kotlića... Pa minus je, jbg, naravno da se onda ne treba opraviti...

 

Neverovatno kako ljudi koji gledaju ceo život kroz novce, u stvari, nemaju život...

 

 

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Neverovatno kako ljudi koji gledaju ceo život kroz novce, u stvari, nemaju život...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

"eee, cekaj da se ja penzionisem, pa ces da vidis kako onda cu ja tebi da se smejem..."

Link to comment

Ovo za temperaturu je tačno, ali prava "sirotinja" živi kod mene u velikim housing commission estates, Redfern, Waterloo, Surry Hills. Svako veče sa terase gledam ona dva velika Waterloo solitera, svetla su im u raznim bojama poslednjih par meseci, protest protiv najavljenog rušenja (možda tek za sedam godina). Evo članak kako ta sirotinja strašno izgleda, koga interesuje.

 

SaE

Zar neće twin towers ranije rušiti zbog izgradnje nove metro stanice?

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...