Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

jbt 20 minuta hoda

pa ja svaki dan više od sat vremena prepešačim

 

Ja kad na pauzi odem do supermarketa ili pekare po neku klopu to mi je 10-15 minuta do tamo i nazad, ostalo da ne računam. :) Ok, možda je u pitanju osoba sa invaliditetom, to je onda nešto drugo.

Link to comment

Da li je Yoyogi ona osoba što se oženio za Tajkom iz BKK, kupio neki kondo tamo i preselio se za Tokio? Pisao je neke reportaže za Blic i Politiku?

 

Sada mi da svi verujemo da je tebi sa tih minimum 10 000 gore od onih koji u Vijetnamu rade za 2000 dolara, a ni nemaju pravo na osiguranje, penziono, ili zdravstveno.

i da tih 900 dolara na mesec koje plačaš gazdi je bolje, nego što plačaš banci. Ma daj molim te, providan si.

Link to comment

Da li je Yoyogi ona osoba što se oženio za Tajkom iz BKK, kupio neki kondom tamo i preselio se za Tokio? Pisao je neke reportaže za Blic i Politiku?

 

Sada mi da svi verujemo da je tebi sa tih minimum 10 000 gore od onih koji u Vijetnamu rade za 2000 dolara, a ni nemaju pravo na osiguranje, penziono, ili zdravstveno.

i da tih 900 dolara na mesec koje plačaš gazdi je bolje, nego što plačaš banci. Ma daj molim te, providan si.

tako.

Link to comment

Inace, sto se Japana tice sve verujem samo bivshem zetu - on je godinama u Tokiju al' je iskusno ozenio Japanku (posto se razveo od ove moje rodjake)... Isto IT al' normalan covek. 

Dobro, normalan. 

Link to comment

Misliš 'ud'o se za japanku'? [emoji4]

 

Imam ja par drugara srbova koji su u sretnom braku s japankama (ženama, ne ljetnim papučama). Svi su nekako odlučili da ostanu u aus, dok se u japan ide u redovne posjete.

 

Jedan se po drevnom običaju na hokaidu skinuo go, k'o od majke rođen, pred budućim tastom. Da bi potom zajedno tako goli ušli u onsen. Jedan govori samo japanski, a drugi srpski i engleski. I tako proveli par sati zajedno bez da ijedan nešto progovori. Vjerovatno je pomislio, ako ću ovako morati svaki dan pa ne znam baš da je japan dobar izbor...

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

https://www.facebook.com/uniladmag/videos/3462461223776912/

https://www.facebook.com/uniladmag/videos/3462461223776912/

 

 
 
Pause
 
 
-1:18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Additional visual settingsHD
Enter Watch and ScrollEnter fullscreen
 
 
 
Mute
 
 
 
 
 
 
 
 

This road rage incident resulted in a pensioner being punched in the face at force - but there's more to it.

Edited by MilenaS
Link to comment

A ko si ti, inace?

 

Dosao si na forum da se obracunas sa sadasnjim i bivsim forumasima, ostavljas ovde tudje privatne podatke, a pises sa tajlandske IP adrese.

ma ne, čitala sam članak u blicu ili tako nekim dnevnim novinama, gde su ga unajmili da ispirča priču o japanu, skoro je bila jedna o nekoj srpkinji koja radi kao profesorica u školi kuvanja, a on je isto posle nešto pisao o nekim iskrivljenim vestima iz Japana, neka novina je pisala nešto o beskučnicima narkomanima tokija i on se našao kao tu prozvan da ispriča svoju stranu priće-

 

Ja sam došla da zaradim za svoj prvi trosoban stan sa pogledom na Koh PhiPhi, od plate 2000 dolara,

Link to comment

Evo sad sam ponovo čitao tu temu :lolol:

On se nakon toga više nije pojavljivao ovde?

 

Daj da pokusam iz drugog puta.

Moze li link ka toj temi o GPS-u bilo ovde bilo na PM?

Ne mogu da nadjem nigde.

Hvala.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...