Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Nisi pravilno procitao temu. Shithole je tamo gde je noskich. Tamo gde si ti nije shithole, nego sljivara. Ne mozes tek tako da upadnes i delis lekcije <_<
grijesis, dragi djecace, Yoyogi je u najmanje jednom navratu nazvao Srbiju "landlocked shithole". ergo, shithole je svaka zemlja koja nije Japan ili neka druga zemlja u kojoj je Yo ostvario velike poslovne uspehe, s tim sto su neke shitholes landlocked a neke, eto, nisu.ne secam se toga za shljivaru laugh.gif Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Kakvo te pozajmljivanje snaslo? Prodao mog Z-101 i jos nesto malo, nikakvo pozajmljivanje.Mozda da nam ovde kazes kakav je osecaj biti sponzorisan. Kada bi tvoj sponzor znao kako si zinuo i za koje pare gledas oglase za stanove, digla bi mu se kosa na glavi. I on ima svoje granice.Da je u Oz skupo, jeste, da sada tamo pocinjem tesko bih se upustio u kupovinu.To sam vec u radio i bilo je lakse pre 14-15 godina.1997: stan kupio 288K2002: otplatio, susedni se prodao za 452K1997. je bila skoro 6 godina od mog dolaska.
Slusaj, to sto ti pises veze nema jedno sa drugim. Vrlo se dobro secam da si napisao da je novac bio pozajmljen na B92 forumu, ali nema veze. Ko god to hoce moze lepo da vidi samo na ovoj temi koliko su stvari koje pises nedosledne.Tri podatka koja si ti izneo ovde: dosao u Australiju 1991,dobio drzavljanstvo skracenim postupkom na osnovu boravka na Novom Zelandu (znaci X godina), otplatio stan 2002.Sad objasni kako moze 11+X biti = 4.5Moze jedino ako si bio na traineeshipu 6+X godina za 6 dolara na sat pa sakupljao novac za depozit.Sada nam samo reci da li si to uspeo sa ili bez popusta na prevoz. Edited by noskich
Link to comment
Slusaj, to sto ti pises veze nema jedno sa drugim. Vrlo se dobro secam da si napisao da je novac bio pozajmljen na B92 forumu, ali nema veze. Ko god to hoce moze lepo da vidi samo na ovoj temi koliko su stvari koje pises nedosledne.Tri podatka koja si ti izneo ovde: dosao u Australiju 1991,dobio drzavljanstvo skracenim postupkom na osnovu boravka na Novom Zelandu (znaci X godina), otplatio stan 2002.Sad objasni kako moze 11+X biti = 4.5Moze jedino ako si bio na traineeshipu 6+X godina za 6 dolara na sat pa sakupljao novac za depozit.Sada nam samo reci da li si to uspeo sa ili bez popusta na prevoz.
Ne lupaj bre. Nista pozajmljeno, ispravi svoj excel spreadsheet sa mojim podacima. Pozajmio je onaj koji mi je platio auto, mozda, njegova stvar.NZ je uticao da kasnije dobijem dzavljanstvo. Opet greska u tvom notesu o meni i nemanje pojma da je to sto si izvalio nemoguce.A za stan sam stedeo od dana rodjenja i otplatio ga tek 2002. Koji slepac. Kako ti stojis sa time?Nego, kako sponzor? Kako mu zdravlje? Ne strajkuje gladju i zedju? Muva cisterne preko grane?
Link to comment

ne daj se noskicHu, bice od tebe 1 real estate mogul :) par prijatelja uradili slicne stvari ko ti1 sada vlasnik ogromne kucerine u kojoj je sebi pregradio 1 veliki 3-sobni, a ostalih 6 rentira kao garsonjere i 1-sobne. tenanti mu sada placaju njegov mortgage a ima i pride. sve je pocelo od 0, kada je landlordu predlozio da mu pomogne oko rentiranja ostalih 6 apartmana u kucerini koju je u kratkom vremenu onda kupiodrugi prijatelj stedeo nekih desetak godina, kupio 10 udzerica po nekih $29k po komadu+nekih 5k renoviranja a lokacija nenadjebiva. zivot provodi u baru na plazi sa kofom margarite ispred sebe :DH

Edited by TBoneSteak
Link to comment
Nisu to ni kubikashi, ni kvadratashi, vec banderashi.Razvlace kablove od stuba do stuba.
Неки од њих постану славни, например онај Антонио.
Link to comment
grijesis, dragi djecace, Yoyogi je u najmanje jednom navratu nazvao Srbiju "landlocked shithole". ergo, shithole je svaka zemlja koja nije Japan ili neka druga zemlja u kojoj je Yo ostvario velike poslovne uspehe, s tim sto su neke shitholes landlocked a neke, eto, nisu.ne secam se toga za shljivaru laugh.gif
Gde to?Kliknes gore "Search" i ukucas "shithole" i kod autora "yoyogi" i vidis da lazes kao pseto.A ako i nisam rekao, mozda sam mislio? Mislio?Ako te ukucavaje udbaske pameti nije bolelo i proslo neosetno, sad ti ona izlazi na ushi.
Link to comment
Gde to?Kliknes gore "Search" i ukucas "shithole" i kod autora "yoyogi" i vidis da lazes kao pseto.A ako i nisam rekao, mozda sam mislio? Mislio?Ako te ukucavaje udbaske pameti nije bolelo i proslo neosetno, sad ti ona izlazi na ushi.
khm(disclaimer: explicit Yoyogi content, sa topića dirljivog imena "Najbolja mesta za koćenje") Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...