Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

jbg, bitno je skapirati da se neki gastosi osecaju mocno ako njihov tiny lil concrete box ima 1 fuckin view. kao, ja posedujem sve sto vidim iz svog lil concrete gastos boxa, ja sam car&dats it. jbg, lil do they know, takve betonske kocke se obicno prodaju takvim gastosima, da bi se gastosi osecali bolje themselves. veni vidi gastos vici
Ni jednog gastosa nema u zgradi. Sve profesionalci. (posle sam saznao da je predstavnik JAT-a za Australiju stanovao, o firminom trosku u istoj zgradi).View: kupuje se, a stan (inace dobar, po Oz standardima) je kao privezak. Da se stan stavi na prodaju, ode za nedelju dana.Kako si ti prosao po tom pitanju?
Link to comment
Kako si ti prosao po tom pitanju?
pa treba mi pola sata konjskog jahanja da dodjem do granice poseda. beton je za umno/ogranicene, pet koraka da pisas, pet koraka da popusis na terasi, pet koraka pre nego sto uznemiravas komsije. to je za urbanog seljaka/ne za mene
Link to comment
pa treba mi pola sata konjskog jahanja da dodjem do granice poseda. beton je za umno/ogranicene, pet koraka da pisas, pet koraka da popusis na terasi, pet koraka pre nego sto uznemiravas komsije. to je za urbanog seljaka/ne za mene
U takve shitholes nobody travels. U Babusnici imam veliki posed, nasledjen od oca, ne yebe se nikome da tamo krochi nogom. Treba da platim nekome da to preuzme. Digao ruke od toga.
Link to comment

jbt, vrati se u babusnicu&bring the world expertise w/unuklearne elektranedzpenske plavusekoncept onih rupa u zidu sto izgledaju kao masine za susenje vesa u kojima dzpenci spavaju

Link to comment
jbt, vrati se u babusnicu&bring the world expertise w/unuklearne elektranedzpenske plavusekoncept onih rupa u zidu sto izgledaju kao masine za susenje vesa u kojima dzpenci spavaju
Taman posla, od mentaliteta Babusnice pobegao, sad treba da ga koristim da pravim Babusnicu u inostranstvu. Kud sam onda uopste isao i zasto?"Kubikashi, kvadratashi, shto sanjate, shto vas plashi?"
Link to comment
Nisu to ni kubikashi, ni kvadratashi, vec banderashi.Razvlace kablove od stuba do stuba.
Socijalni slucajevi sa povlascenim markicama za prevoz + hleb i sir u zobnicu pa na praksu bogu iza nogu.Jes da te je kostalo 100 hiljada dolara da smuvas da udjes u Australiju (boat people = 10 hiljada $), nastudiras se qrcu vrednih skola i postanes "briga drustva".Ali si postao nesto. Ne bas gazda ali gazdarica. Sace da deres grcke studente. "Znate, on je u Sidneju" kazu oni koji nemaju pojma kako si digao ruku na sebe.Sad te brine kako da kupis nekretninu pa vidis da to ide tesko i od solidne plate, kamoli od "traineeship compensation". Kada podignes satnicu na 6 dolara, mozes da dogradis jos jedno krilo kuce od istog tog materijala.
Link to comment
Socijalni slucajevi sa povlascenim markicama za prevoz + hleb i sir u zobnicu pa na praksu bogu iza nogu.Jes da te je kostalo 100 hiljada dolara da smuvas da udjes u Australiju (boat people = 10 hiljada $), nastudiras se qrcu vrednih skola i postanes "briga drustva".Ali si postao nesto. Ne bas gazda ali gazdarica. Sace da deres grcke studente. "Znate, on je u Sidneju" kazu oni koji nemaju pojma kako si digao ruku na sebe.Sad te brine kako da kupis nekretninu pa vidis da to ide tesko i od solidne plate, kamoli od "traineeship compensation". Kada podignes satnicu na 6 dolara, mozes da dogradis jos jedno krilo kuce od istog tog materijala.
Ne znam o kakvom traineeship pricas, u pitanju je full-time professional job u Broadway area.100 hiljada dolara je za bachelor, mene je trebalo da kosta 50 hiljada ali sam uspeo da me kosta 35 hiljada sto ustedom sto zaradom.I ne znam kako sam ja to `smuvao` koji sam uneo 50K ovde, a ti nisi smuvao sa 5K pozajmljenih nemackih maraka. :lol: Ne derem nikoga, cena stanarine u mom stanu je ako bas hoces da znas 125 nedeljno. Takvu cenu za single sobu je tesko naci, cak i u ovom kraju. Lepo meni, lepo njima, so sabi. :) Pa znas sta, tebi je trebalo 11 godina u Sidneju plus jedna-dve-tri-X godina na Novom Zelandu plus ne znam ni ja koliko godina pre si radio, moguce da ti je efektivno trebalo 20 godina da otplatis dvosoban stan.Ja cu dvosoban stan otplatiti za 3 do 4 godine, a mozda i brze ako izvedem neke dodatne kombinacije. Edited by noskich
Link to comment
...Pa znas sta, tebi je trebalo 11 godina u Sidneju plus jedna-dve-tri-X godina na Novom Zelandu plus ne znam ni ja koliko godina pre si radio, moguce da ti je efektivno trebalo 20 godina da otplatis dvosoban stan.Ja cu dvosoban stan otplatiti za 3 do 4 godine, a mozda i brze ako izvedem neke dodatne kombinacije.
To si ti zamenio uloge pa umislio da si ti ja a ja ti. Pre 10 godina sam zavrsio 4.5 godsisnju otplatu kredita, ti tek treba da se upustis u to.Kao gazdarica (ako te neko ne prijavi poreskom pa odes u mardelj) odjednom si se ohrabrio pa zaboravio sto si poceo topik i sta si tamo rekao.
Link to comment
Ne znam o kakvom traineeship pricas, u pitanju je full-time professional job u Broadway area.100 hiljada dolara je za bachelor, mene je trebalo da kosta 50 hiljada ali sam uspeo da me kosta 35 hiljada sto ustedom sto zaradom.I ne znam kako sam ja to `smuvao` koji sam uneo 50K ovde, a ti nisi smuvao sa 5K pozajmljenih nemackih maraka. :lol:
Kako si zaradio te pare? Ko ih je zaradio? Na koji nacin?Ne shvatas da nije bitno imati kolac nego znati recept da se napravi. Onda mogu da ga ispecem gde god mi padne na pamet, ne trebaju mi sponzori.
Link to comment
Kako si zaradio te pare? Ko ih je zaradio? Na koji nacin?Ne shvatas da nije bitno imati kolac nego znati recept da se napravi. Onda mogu da ga ispecem gde god mi padne na pamet, ne trebaju mi sponzori.
Ako si znao recept sto si ih pozajmljivao od sponzora?
Link to comment
Ako si znao recept sto si ih pozajmljivao od sponzora?
Kakvo te pozajmljivanje snaslo? Prodao mog Z-101 i jos nesto malo, nikakvo pozajmljivanje.Mozda da nam ovde kazes kakav je osecaj biti sponzorisan. Kada bi tvoj sponzor znao kako si zinuo i za koje pare gledas oglase za stanove, digla bi mu se kosa na glavi. I on ima svoje granice.
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...