Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

sećam se da sam ti dao plitku poeziju za razdor valjdaa nisam siguran koja je bila menjaža za crist, ali ne verujem da imaš dva ovakva komada, sa flajerima, nalepnicom i sl. znam da si mi rekao da si crist završio down under u nekoj prodavnaji ploča sasvim slučajno

Link to comment

da ga bem, mozda si u pravu, godine su to.pogledacu sta jos imam, pa razmilsim za menjazu, ali sigurno imam UBR made in yugoslavia ili kako-se-vec-zove japanski ep, te silne tutti pazzi/patareni/extreme smoke 57 LPje...

Link to comment
pogledacu sta jos imam, pa razmilsim za menjazu, ali sigurno imam UBR made in yugoslavia ili kako-se-vec-zove japanski ep,
koliko imas UBR-ova? Imam samo onaj sa Patarenima. Ako imas trzisnih viskova zainteresovan sam.
Link to comment

wayfaring, mislim da još uvek ima u opticaju reizdanje UBR "corpus delicti" 7" na plavom i crvenom vinilu, radio ga je jedan lik iz Sombora. čisto ako te zanima, košta u svakom slučaju mnogo manje nego original

Link to comment
wayfaring, mislim da još uvek ima u opticaju reizdanje UBR "corpus delicti" 7" na plavom i crvenom vinilu, radio ga je jedan lik iz Sombora. čisto ako te zanima, košta u svakom slučaju mnogo manje nego original
Interesuje me, itekako. Dobaci bilo koji kontakt PM-om.
Link to comment

kad malo bolje razmislim ne bih se odvajao od ocvih HC ploce. vec sam nekoliko puta u trenucima ocaja prodavao/menjao neke ploce, pa sada zalim. zato cu da sacuvam ovo za slucaj kada budem imao 50 godina i zelju da slusam krs snimljeni i jos gore narezani YU HC.

Link to comment

kad sledeci put odem u Nippon sve cu da kupim - tamo sam nasao sve Tutti Pazzi/Patareni LP-je koje imam, nema sta nema. onda menjaza :)

Link to comment
kad malo bolje razmislim ne bih se odvajao od ocvih HC HM ploce. vec sam nekoliko puta u trenucima ocaja prodavao/menjao neke ploce, pa sada zalim. zato cu da sacuvam ovo za slucaj kada budem imao 50 godina i zelju da slusam krs snimljeni i jos gore narezani YU HCHM.
+1. Svaki put kad danas krenem da evociram koje divne HM vinile sam svojevremeno (čitaj - osamdesetih) imao u vlasništvu (recimo: Killers - Fils de la Haine, ili mega retki: Hawaii - One nation underground) a onda ih utapao na berzi (zbog, ponekad, sopstvene mentalne retardiranosti, a ponekad zbog potrebe da se namakne kinta za neku besmislicu a la izlazak sa simpatijom u bioskop), padam u očajanje... :(
Link to comment

Ma, kakvo očajanje?!Za evociranje uspomena je dovoljno solidno pamćenje i neka sitnica, kao što je specifičan miris.Svojevremeno sam, u gluposti svojoj, rasprodao, razdelio, pogubio 90% svoje lepe kolekcije.Glupo, pa šta!To iskustvo je imalo katarzično dejstvo te je moj sadašnji odnos prema pločama promenjen-unapredjen.Sjajan audiofil ćeš postati, Starče Vrbo. :P

Link to comment
kad malo bolje razmislim ne bih se odvajao od ocvih HC ploce. vec sam nekoliko puta u trenucima ocaja prodavao/menjao neke ploce, pa sada zalim. zato cu da sacuvam ovo za slucaj kada budem imao 50 godina i zelju da slusam krs snimljeni i jos gore narezani YU HC.
Bolje da se menjas. Jednoga dana kada se vratis ovde, a one cekaju ;) Salim se. I ja to retko slusam, ali dodje zuta minuta, a i glupo je da se rilne zapushe. Treba to provetravati :) Ukoliko naletis nekada na kopije viska seti se i nas.Mrzi me da jurim po netu i skidam, pa se latih licencnog vinila kada je gramofon raspakovan. Ovakva muzika bez blagog krckanja, nezamislivo.van-morrison-irish-heartbeat.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...