Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Malo sam zalut'o, ovi, kao, nešto pjevaju, al' eto...vratiću se, nekako.
Imam dvije-tri ploce slicno ostecenog omota kao ova (gore lijevo). Od cega je to?
Link to comment
Imam dvije-tri ploce slicno ostecenog omota kao ova (gore lijevo). Od cega je to?
to su one koje su bile izložene, zakačene (okačene) da vise na vidnom mestu u prodavnici,...
Link to comment
Rekao bih da je to trag sekire nezadovoljnog obožavatelja, kad je čuo ploču.Od silne uzrujanosti nije pogodio sredinu.
duhovitost u pokušaju :P Edited by Ras
Link to comment
to su one koje su bile izložene, zakačene (okačene) da vise na vidnom mestu u prodavnici,...
OK, moram obratiti onda paznju kako kace ploce, posto ne razmijem najbolje kako to izvode.75765145.jpg
Link to comment
OK, moram obratiti onda paznju kako kace ploce, posto ne razmijem najbolje kako to izvode.
to je nekada bila samo rupica, kroz koju je prolazio končić, o koji je visio omot, pa se vremenom (omot) podere i nastane to što imaš sada, jasnije? Edited by Ras
Link to comment
to je nekada bila samo rupica, kroz koju je prolazio končić, o koji je visio omot, pa se vremenom (omoz) podere i nastane to što imaš sada, jasnije?
Kapiram sta hoces da kazes, ali ovo zaista djeluje isjeceno.
Link to comment
to je nekada bila samo rupica, kroz koju je prolazio končić, o koji je visio omot, pa se vremenom (omot) podere i nastane to što imaš sada, jasnije?
Ne zezaj coveka. To su second hand ploce. Diskovi i ploce su se oznacavale okruglim rupicama ili takvim iseckom kada bi dospele u Second Hand radnju.
Link to comment
Ne zezaj coveka. To su second hand ploce. Diskovi i ploce su se oznacavale okruglim rupicama ili takvim iseckom kada bi dospele u Second Hand radnju.
misliš kao kada ti kondukter u vozu (za one koji se sećaju vozova, konduktera...) poništi kartu ? :unsure:
Link to comment
Ne zezaj coveka. To su second hand ploce. Diskovi i ploce su se oznacavale okruglim rupicama ili takvim iseckom kada bi dospele u Second Hand radnju.
E to vec ima smisla (ima i ono drugo), a vidjao sam i cd-e sa slicnim isjeckom. Edited by B_B
Link to comment
vfsc.jpggofr.jpgKlasik, klasik, klasik i Rapture (Gravity Rec. 99) prije no sto su upoznali J. Murphy-ja (jebo im on mater). Cuo sam jednu pjesmu sa sledeceg albuma...uzas.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...