Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

40 godina od subterranean jungle, na letnjoj rasprodaji i još prelelepan ljubičasti vinil i eto izgovora da gi dodam kolekciji...

inače kad god naručujem od mascom šupaka koristim se šupačkom metodom. registrujem se, stavim da mi je sutra rođendan i sutra naručim za 30% popusta sa fraj ptt.

0-02-05-d1d9de0471059ab53e7da4f8f1ef94feaa5b474537d8a14f93e192c36378ed9a_21ab11340c9eab32.jpg

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment

Ja uzeo u okviru letnje akcije na mascomu Evu Braun i Del Arno Band. 

A pre par nedelja i Kristale-Dolina ljubavi

 

Dosta mi je cool što je muzika mojih tinejdžerskih dana počela da izlazi na pločama. 

Zvuk i nije tako los s obzirom na to da je izvor digitalni.. Samo bi mogli malo da porade i na vizuelnom aspektu. Jel toliko teško da se napravi neki inner, neka fotka, tekstovi pesama? Imam utisak da je Mascom ubedljivo najgori po tom pitanju. 

 

Edited by cartman
  • +1 4
Link to comment
  • 2 weeks later...

20ak singlova, 80te, narodna muzika, Lepa Lukic, Saban Bajramovic, Himzo Polovina, da li neko zna da li postoji kolekcionarska vrednost? Ako dobro vidim ploce su nekoriscene.

Link to comment

Na berzi pre 6-7 god jedan od dilera je pričao o kolekcionarima narodnjaka i kako su oni fanaticniji od ostatka kolekcionarskog sveta tako da tržište postoji. Samo naći gde se kriju.

  • +1 1
Link to comment
On 14. 8. 2023. at 23:15, kurdi said:

i dalje omiljeni lemonheads, od kad sam ga prvi put cuo 89/90...

Meni su Lemonheads ničim izazvani postali hit leta. Reizdanja na vinilu me podsetila na njih.

Posebno mi je Lick bio na on repeat (kao i album koji je napravio sa Descendents ekipom).

 

Dando godinama najavljuje memoare, to će da bude zanimljiv poduhvat pošto je već 3 decenije totalni junkie. 

 

 

Link to comment

spacer.png

 

Endless boogie prva dva

 

Kada smo već kod Lemonheadsa, prošle nedelje puštao neke dvd-ove i poted ostalih pustim dvd sa It's a shame collector's edition. Svojevrstan best of što live, što spotova.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...