Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ja imam ponudu za Pixel 8 + pixel buds slusalice 700 eur. Na to sve daju 180 za moj a52. Znam da izlazi 8a za koju sedmicu ali cu verovatno veceras poruciti.

 

Samsung nema nikakav trade in a s24 nije imao veliki pad cene.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, bags said:

Ja imam ponudu za Pixel 8 + pixel buds slusalice 700 eur. Na to sve daju 180 za moj a52. Znam da izlazi 8a za koju sedmicu ali cu verovatno veceras poruciti.

 

Samsung nema nikakav trade in a s24 nije imao veliki pad cene.

 

NI s23 ultra nije imao skoro nikakav pad, kamoli s24 ultra. Cekam ga i ja ali uzalud. Zamal da kupim xiaomi 13t pro 1tb za 19 evra mesecno (oko 550 evra za dve godine) da prebrodim ali me je mrzelo da ustajem da trazim pasos :ph34r:

 

Eo ti za 650 evra, direkt sa sajta a svoj telefon verovatno mozes da uvalis na rebuyu za iste pare.

 

 

edip: imas i na sajtu neki trade in, mozda te izadje jeftinije

Edited by Baldrick S.
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, bags said:

8a

Au, ja sam nekako umislio da je to izašlo i da se čeka na 9

Link to comment
1 hour ago, Baldrick S. said:

 

NI s23 ultra nije imao skoro nikakav pad, kamoli s24 ultra. Cekam ga i ja ali uzalud. Zamal da kupim xiaomi 13t pro 1tb za 19 evra mesecno (oko 550 evra za dve godine) da prebrodim ali me je mrzelo da ustajem da trazim pasos :ph34r:

 

Eo ti za 650 evra, direkt sa sajta a svoj telefon verovatno mozes da uvalis na rebuyu za iste pare.

 

 

edip: imas i na sajtu neki trade in, mozda te izadje jeftinije

 

Pa bas kod njih sam i video ponudu. Samo 128 mi je bas premalo pa gledam ovaj 256 gb model.

 

S24 bih uzeo i normalan da nije sugavi Exynos procesor. Cak sam ga i gledao u pocetku jer sam mislio da je Ultra prevelika.

Onda sam razmisljao i za normalni S23  ali on ima support samo za jos 2 major verzije plus su mu slike objekata u pokretu blago receno katastrofa.

 

1 hour ago, Roger Sanchez said:

Au, ja sam nekako umislio da je to izašlo i da se čeka na 9

 

8a izlazi sad i ovo je najbolji momenat za uzimanje Pixel 8. Pixel 9 izlazi posle godisnjeg ( :blush: ) a bice u startu sigurno jos 100 eur skuplji nego ovogodisnji model.

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, bags said:

Pas mater... Istekla ponuda za AT. Mada ko zna zasto je to i dobro.

 

Imas ovu moju jos 38 minuta

Link to comment
24 minutes ago, Baldrick S. said:

 

Imas ovu moju jos 38 minuta

 

Ne radi za austriju. Imam gde i da porucim u Nemackoj  ali ako nesto ne radi bas mi smor...

Link to comment
2 hours ago, bags said:

Pas mater... Istekla ponuda za AT. Mada ko zna zasto je to i dobro.

 

Ako misliš na ponudu za pixele, mislim da je google najdarovitiji kada su u pitanju jake akcije na njihove telefone tako da nećeš dugo čekati novu priliku.

Link to comment
Posted (edited)
4 minutes ago, bags said:

 

Ne radi za austriju. Imam gde i da porucim u Nemackoj  ali ako nesto ne radi bas mi smor...

 

Koliko provaljujem iz sitnog teksta kampanja nije vezana za zemlju nego za Klarnu ciji je origin u Svedskoj, pa kapiram da je ista zona Nemacka i Austrija. Probaj da promenis boje slusalica, ne zajebavam se. Ja ostavio default i pokazao mi da ne mogu da dodam u shopping cart (ah, ok....jos sitnog teksta kaze da je valid samo za nemacku :ph34r:)

Edited by Baldrick S.
Link to comment
19 hours ago, bags said:

8a izlazi sad i ovo je najbolji momenat za uzimanje

Ako bih na jesen u US kupio Pix 8a, bi li taj radio bez problema i u EU?

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Roger Sanchez said:

Ako bih na jesen u US kupio Pix 8a, bi li taj radio bez problema i u EU?

 

I ako nije ni najavljen siguran sam da bi radio jer do sad su svi Pixel telefoni  globalno radili. 

 

Ja sam imao Pixel 3a iz USA i radio je bez problema.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Roger Sanchez said:

Ako bih na jesen u US kupio Pix 8a, bi li taj radio bez problema i u EU?

 

Mora da bude otključan za sve mreže. Moj 7 pro je iz USA. 

Link to comment
On 5. 5. 2024. at 16:08, bags said:

Znam da izlazi 8a za koju sedmicu ali cu verovatno veceras poruciti

 

Ako nisi zavrsio piksela evo ti 8a, dostava za 15ak dana. Koliko vidim za 256 verziju je 549 evra ali dole sitnim slovima pise da postoji mogucnost od 150 evra exchange bonus za stari telefon. (samo u lokalnim radnjama, ne online)

 

https://www.mediamarkt.at/de/product/_google-pixel-8a-256gb-obsidian-1979966.html 

  • Hvala 1
Link to comment
47 minutes ago, Baldrick S. said:

 

Ako nisi zavrsio piksela evo ti 8a

 

Mislim da je mala razlika i da se isplati Pixel 8. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...