Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

blip.me - slanje glasovnih poruka, da ne kuckaš slova dok voziš i slično pod uslovom da su i primaoci instalirali ovu aplikaciju.btw je l ima neki besplatni office paket. imam neke govnjive aplikacije pomoću kojih mogu samo da čitam word i excel fajlove. je l ima nešto za editovanje?

Link to comment
Ljudi ajde preporucite neke dobre aplikacije, presao sam na android, i za sada sve pohvale :)
I ja ga koristim od skoro, al evo nekoliko:Adobe ReaderAdvanced Task KillerBeoGSPCompassFacebookFatBoothKamere SrbijeMondoParking ManijakViPutnikYouTube
Link to comment

Negde sam citao da ima neka (valjda domaca) aplikacija koja radi tako sto broj telefona iz obavestenja o propustenom pozivu povezuje sa imenikom pa umesto broja stoji kako je taj broj upisan u imeniku. Nazalost ne mogu da e setim gde sam citao o tome i gde mogu da nadjem istu :(

Link to comment
I ja ga koristim od skoro, al evo nekoliko:Adobe ReaderAdvanced Task KillerBeoGSPCompassFacebookFatBoothKamere SrbijeMondoParking ManijakViPutnikYouTube
Hvala Spaske probacu neke :)
Link to comment

sve radi kako treba, probaj preko računara na market.android.com i uloguj se ...možda neće da radi ako imaš slabiji telefon a stavio si novu verziju marketa!

Link to comment
Negde sam citao da ima neka (valjda domaca) aplikacija koja radi tako sto broj telefona iz obavestenja o propustenom pozivu povezuje sa imenikom pa umesto broja stoji kako je taj broj upisan u imeniku. Nazalost ne mogu da e setim gde sam citao o tome i gde mogu da nadjem istu :(
No2name -ja sam skinula al niko me ne zove pa ne znam da li radi :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...