Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Skini Croatian keyboard (dž) ili Smart Keybord PRO (2 jura) sa Marketa, ispratiš kratko uputstvo i eto.edit: ja koristim ovaj prvi, radi besprekorno™.
na milestone2, out of box, drzis C i onda ti izadje izbor za akcentovane verzijene znam da li je to default android ili specijalno napravljeno za motorolu.
Probaću prvo tako da držim C, deluje logično a i Majstor Grunf mi reko isto. Ako ne uspe, probaću ovo Digovo, kapiram da i on ima softver pravljen za zapadnu Evropu, jedino ne bih odmah baš skidao keyboard jer zamišljam da je lakše ako se ipak ima samo jedna.
zajebavaš da formiraš bateriju?Ako si još u XX veku molim te upozori svet na pretskojeća sranja (Nju Orleans, SvetskaEkonomskaKrizA, Fukushima, Andersa Breivika...)elem, što se tiče latiničnih slova mislim da neće biti problem, negde u keyboard setting`s-u imaš keyboard language tu nameštaš za jezike koje ti trebaju. Ne znam tačno putanju pošto nikad nisam koristio Samsungov "ROM"
Evo i Grunf me zajebava. Ne samo zbog toga, danas svakako nemam vremena da se bakćem s time. Sutra će se već naći koji sat.
Link to comment

Samo kratko. Ja sam glup za ove telefone i nameravam takav da ostanem... Ali moje ženske se kunu, da me sa ovim telefonima (neki SG android `bem liga baš koji) neće ubiti sa telefonskim internet računima, jer se kače isključivo na kućni wireless... Da to podešavaju na telefonu i da tu nema greške...Da li da im verujem, ili da ih išamaram preventivno?

Edited by dare...
Link to comment

A ako krenu na docek Nove Godine u inostranstvu a nisu podesile telefon reci im da se bolje ni ne vracaju kuci vec da se tamo udaju.EDIT: @Marvin gde si nasao tu Ni-Ca bateriju sa Samsung GS II? :o

Edited by pavllle
Link to comment
:lol: Elem, snašo se sa tastaturom, nisam našo onu Digovu no mi prvi hit bio multilanguage support. Zvučalo dobro pa instalirao sve đuture, nikad se ne zna kada će mi zatrebati tajlandska slova.Jebo te kakav sam noob (prvi smartfon u životu - jer blekberi ne ubrajam u to). Stigne mi poruka na whatsapp, znam gde da idem, ali ne vidim ni notifikaciju igde da je stigla.
Link to comment

Kako mogu da kupim aplikaciju sa marketa? Konkretno Talking Ben-a(kuce koje prica popularno kod dece) mali sestric moje devojke voli da se igra sa njim ali nemam one epruvete jer ih istrosim za 2 minuta a pretpostavljam da kad kupim aplikaciju imam ih u neogranicenim kolicinama.

Link to comment

Kupio danas Samsung Galaxy NexusSamsung-Galaxy-Nexus.jpgCitav dan cackao (i bvb sam propustio :frust: ). Svidja mi se. Imao bih gomilu pitanja, ali drugi put. + sinoc zavrsio SOA, nocas cu vjerovatno sanjati kako mi Happy i Tig prodaju telefon (ako budem imao srece).

Link to comment
My linkmišljenje, preporuke. ovaj bi mi najviše odgovarao uz cenu paketa....
Ovo nije Android, ne znam što si ovde postovala... :)P.S. Ali kad smo već kod preporuka, ne preporučujem ti ništa na Symbianu. Edited by gotivac
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...