Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Bas mu MC ne treba kao priprema za ono glavno RG i OI. Turnir krece relativno rano, jos uvek je hladnjikavo, vlazan vazduh, cesto duva vetar, tereni spori, loptica teska, za sve to treba ogromna snaga i konjski zivci, a njemu sve to u ovom periodu karijere manjka. 

Gubio je zadnjih par godina tamo bas jadno od raznih Evansa, ne verujem da ce si to opet priustiti.

Ne odgovaraju mu uslovi tamo i sto bi se mucio. Dva trofeja iz MC puna kapa, Rodjo nema ni jedan pa je jis uvek u igri za GOATa :rolleyes: 

 

Link to comment

Mislim da mu je ovo dobar potez, hard reset i nova energija. To pod uslovom da napravi pravi izbor sledećeg trenera.

  • +1 1
Link to comment

Ne znam šta da mslim o ovome. 

Da li je ovo uvod u novo poglavlje ili lagani odlazak u suton?

Novak je od Australije radio sve i svašta, a nije se bavio tenisom, tako da ne znam koji trener bi njega sada spremio za 7 dana da bude kompetentan na šljaci u Monte Karlu, pa čak i kasnije do Garosa.

 

 

  • +1 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 hours ago, booyaka said:

Mislim da mu je ovo dobar potez, hard reset i nova energija. To pod uslovom da napravi pravi izbor sledećeg trenera.

Evo ga :wub:

 

Link to comment
5 minutes ago, Serena said:

Evo ga :wub:

 

 Njega za RG, Federera za W (da se kaže da je ispred njega i kada osvoji osmi trofej) i Samprasa za USO, za AO mu ne treba niko.

Edited by booyaka
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, booyaka said:

 Njega za RG, Federera za W (da se kaže da je ispred njega i kada osvoji osmi trofej) i Samprasa za USO, za AO mu ne treba niko.

Ovo bi bio najjači momenat u istoriji svih sportova :D

Link to comment

i am simple man, meni razlaz govori da ludak ne želi tek tako da ode u dugu noć. ovo je i prvi signal da je novak nezadovoljan zbog rezultata, projektovao sam da je po tom pitanju ladovina.

Link to comment
16 minutes ago, booyaka said:

 Njega za RG, Federera za W (da se kaže da je ispred njega i kada osvoji osmi trofej) i Samprasa za USO, za AO mu ne treba niko.

Fed da mu dodeli trofej (umesto Kejt :sad:) i pokloni se GOATu :thumbup:

4 minutes ago, utilitarist said:

i am simple man, meni razlaz govori da ludak ne želi tek tako da ode u dugu noć. ovo je i prvi signal da je novak nezadovoljan zbog rezultata, projektovao sam da je po tom pitanju ladovina.

I meni se cini da je tako. Goran je u zadnje vreme delovao nekako smoreno i odsutno, a Novaku treba emotivna reakcija iz boksa. 

Ja navijam za Gugu zvanog srce :heart:

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...