Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Novak bas uziva u ovom delu karijere. Nista ne mora, a ono cega se prihvati odradi sa uzivanjem :D

 

 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, Serena said:

Novak bas uziva u ovom delu karijere. Nista ne mora, a ono cega se prihvati odradi sa uzivanjem :D

 

 

Zanimljivo, moj otac kaze da mu Novak deluje kao da je u fazonu ajde da uzmem josh koji dinar ali sve mi je ovo vec dosadilo. To je rekao malo pre onih nekoliko poraza sa Italijancetom da ne bude da je zbog toga.

Link to comment
On 22. 2. 2024. at 15:43, Serena said:

 

Tamo ga bas vole. Kad prestane da osvaja slemove mogao bi da napravi oprostajnu turneju igrajuci po svim tim malim turnirima gde ima puno fanova i tako presisa Feda i po broju osvojenih "malih" titula :lolol:

Pravicemo se da nismo culi ovo oko istorije Srbije i Indije :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

 

Kineticki lanci u nastajanju.

 

Paniki se nekad bavio atletikom, skok u dalj, gde ti duzina leta zavisi u mnogome od koordinacije pokreta. Kasnije se tome ozbiljno posvetio i postao ekspert za biomehaniku. 

Edited by Serena
  • +1 2
Link to comment

pre cetvrt veka Pit Sampras je bas na ovom UCLA zdanju srusio Lendlov rekord po broju no.1 nedelja. kultno mesto. tog atp turnira vise nema, kao ni ostalih po kaliforniji. usisao ih pustinjski masters. 

 

olimpijski turnir 2028. ce biti na novim teniskim terenima pored galaksijevog fudbalskog stadiona. bio je i tamo pre neki dan sa sinom i divcoom, gledali mesija i joveljica

Link to comment
19 hours ago, Sandradjer said:

Jaric da se uplasis, i on vazi za nekog frajera. Isuse 

 

:laugh:

sto bi reko moj prijatelj (samoironicno) : "sigurno me jure (zene) zato sto sam mnoogo lep!"

(bivsi vrhunski sportista, sa puno para)

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Djuro said:

 

:laugh:

sto bi reko moj prijatelj (samoironicno) : "sigurno me jure (zene) zato sto sam mnoogo lep!"

(bivsi vrhunski sportista, sa puno para)

 

Svako ko ima puno para a misli da ga neko juri zbog necheg drugog nek pishe nigerisjkom princu, mozda mu poshalje josh.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
21 hours ago, Sandradjer said:

Jaric da se uplasis, i on vazi za nekog frajera. Isuse 

 

njegov bracni CV dokazuje da jeste (bio) frajer

 

 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Ros said:

 

njegov bracni CV dokazuje da jeste (bio) frajer

 

 

Da, ali kako je bivao stariji i sve više ličio na Srećka, tako su ga i ostavljale.

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

 

:laugh:

sto bi reko moj prijatelj (samoironicno) : "sigurno me jure (zene) zato sto sam mnoogo lep!"

(bivsi vrhunski sportista, sa puno para)

Posten je, eto vrline :D

5 minutes ago, Ros said:

 

njegov bracni CV dokazuje da jeste (bio) frajer

 

 

Verujem da Jaric ima svoju publiku i to kakvu, zato ga i komentarisem.

Meni je on, znas ono kad se kaze Ma da je poslednji na svetu. Ne bi ni on mene pogledo :D

  • Hvala 1
Link to comment

Preterujete, lik je zgodan i isklesan i ima dva metra. Dobro bi se kotirao i bez para, a pare su svakako bonus.

 

41639577756c97cecb5c95060916945_w640.jpg

  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...