Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Ili jednostavno stipsa, da plaća Gorana 100 k mesečno, a planira penziju već ove, ili najkasnije sledeće godine, u zavisnosti koliko će ga klinci sabijati do oi

Link to comment
41 minutes ago, Heyter said:

Samo da ne budu Troicki ili Tipsa.

A nije nemoguće da bude i coachless..

 

Šta tačno Troicki i Tipsa mogu da nauče Novaka o tenisu?

Link to comment

@goofs

Ne može njega više niko ništa da nauči o tenisu. Krenulo je sa licitiranjem imenima, pa sam samo naveo koga ne bih voleo na mestu trenera. 

Edited by Heyter
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Heyter said:

@goofs

Ne može njega više niko ništa da nauči o tenisu. Krenulo je sa licitiranjem imenima, pa sam samo naveo koga ne bih voleo na mestu trenera. 

 

Koliko god da bilo ko zna o bilo čemu, niko ne zna sve. Uvek ima nešto što mu promiče i sl, neki insight koji nije u stanju sam da sagleda. Uostlalom, kako mu je Ivanišević pomogao oko servisa ako sve zna...

 

 

Link to comment
22 minutes ago, Mil@n said:

 

Koliko god da bilo ko zna o bilo čemu, niko ne zna sve. Uvek ima nešto što mu promiče i sl, neki insight koji nije u stanju sam da sagleda. Uostlalom, kako mu je Ivanišević pomogao oko servisa ako sve zna...

 

 

Nisam bio potpun..

Naravno da tad nije "znao" sve, servis je varirao i hvala Goranu na tome, volej je bio tragičan ali je i njega izuzetno usavršio. Noletu je najslabija tačka smeč udarac, ali bez njega može da se "živi" i igra.

 

 

Link to comment

Pa ni ne mora ništa da ga nauči, ali mora neko i da pravi plan treninga u minut na osnovu high level instrukcija, da postavlja čunjeve, da gleda sate mečeva njegovih protivnika, loži ga izvuče još malo na treningu i kaže kad je vreme da se promeni vežba, bodri ga na mečevima…dal će tu osobu da zove trener ili nekako drugačije nije ni bitno, ali neko to mora da radi.

  • +1 2
Link to comment

Ne radi se uopste tu o nekome ko ga moze nauciti nesto o tenisu, vec o osobi za koju ti prija da te prati po turnirima, koju postujes i zelis da saslusas i koja ti jednostavno daje dodatni boost u nekom periodu karijere. To Novak trazi sada. Ivanisevic je bio ok i doneo mu je legendarne pobede u momentima kada se pitalo koliko moze jos (iako je kontra mom ukusu stalno bio nesto namrgodjen), cak mislim da je tu Novakova misija i bila da malo "ujedini" Srbe i Hrvate, i spusti loptu kada je ta diskuija u pitanju, plus je hteo da popravi servis. Sad mu vise treba autoritet, i opet ponavljam vise drug i saputnik nego trener.

Edited by JohnnyD
  • +1 2
Link to comment

 

1 minute ago, JohnnyD said:

Ne radi se uopste tu o nekome ko ga moze nauciti nesto o tenisu, vec o osobi za koju ti prija da te prati po turnirima, koju postujes i zelis da saslusas i koja ti jednostavno daje dodatni boost u nekom periodu karijere. To Novak trazi sada. Ivanisevic je bio ok, cak mislim da je tu Novakova misija i bila da malo "ujedini" Srbe i Hrvate, i spusti loptu kada je ta diskuija u pitanju, plus je hteo da popravi servis. Sad mu vise treba autoritet, i opet ponavljam vise drug i saputnik nego trener.

 

tako je 

 

evo ga

 

Spoiler

 

 

 

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...