Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Coaching je dozvoljen od polovine 2022., od tada je Novak osvojio 10 turnira, kako se ta nekomunikacija ako je postojala negativno odrazila na Novakove rezultate?

Link to comment

nije se odrazavalo na rezultate, samo kazem da nije bas uobicajeno da sparing partner i fitness coach imaju vecu interakciju sa igracem tokom meca nego li glavni trener.

mada ko zna. procitah skoro da je goran imao nekih privatnih problema. mozda je i njemu dosta putovanja i lomatanja. ne verujem da su pare u pitanju

Link to comment

Ja Rodika ne mogu da zamislim u Novakovom boxu. 

Nisam znala da Bagdatis prica srpski. 

 

 

 

Link to comment

beše bagdatisu ženče hrvatica?  ni ja ne mogu da zamislim rodika, ne ide mi njegov karakter uz novakovog trenera :sad:

Link to comment

Bice neko poput onog Craig O'Shannessy za koga jos nismo culi. Ovaj vidim da je u Teniskoj federaciji Italije.

Treba analizirati igru mladih tenisera, naci im slabe tacke i na osnovu toga praviti taktiku za svaki mec. Za pobedu vise nisu dooljna ona 3 C koja pominje Carlitos, nego i pomoc AI prijatelja. 

 

Link to comment

objavio da ce naredna cetiri meseca igrati samo sljaku i da vimbldon definitivno otpada.

znaci clay mastersi, RG, olimpijske, i mozda ubaci neki umag ili sl. izmedju 

  • +1 1
Link to comment

Potvrda onoga o čemu se šuškalo prethodnih dana.

Sportski motiv mi je jasan i neka mu je sa srećom!

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, TS-CS said:

objavio da ce naredna cetiri meseca igrati samo sljaku i da vimbldon definitivno otpada.

znaci clay mastersi, RG, olimpijske, i mozda ubaci neki umag ili sl. izmedju 

 

Gde je to objavljeno? Samo rekla kazala zasad na netu

Link to comment

Moguće da je forumaš stavio to za 1. april.

 

Izvini Tsai, malo sam se našalio.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Nema mi to puno logike, W je njegov najjači turnir, i prethodnih godina je proveo spremajući se 10ak dana max na travi ako ne i manje posle sezone šljake, ne vidim razlog da ga propusti. Razumem za OI ali imaće možda još jednu ili 2 prilike za još jedan W u vitrini, treba probati pa kako ispadne... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...