Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

8 hours ago, booyaka said:

Mislim da mu je ovo dobar potez, hard reset i nova energija. To pod uslovom da napravi pravi izbor sledećeg trenera.

 

7 hours ago, Arkadija said:

Ne znam šta da mslim o ovome. 

Da li je ovo uvod u novo poglavlje ili lagani odlazak u suton?

Novak je od Australije radio sve i svašta, a nije se bavio tenisom, tako da ne znam koji trener bi njega sada spremio za 7 dana da bude kompetentan na šljaci u Monte Karlu, pa čak i kasnije do Garosa.

 

 

 

Odlazak u suton. Iz onoga što je dolazilo preko medija izgledalo je kao da je posle US Opena prestao da trenira.

 

Pitanje je da li će uspeti da nađe nekoga koga on poštuje, ko može da mu pomogne i ko je zadužen dovoljno da mora da ga trpi kada je u minus fazi. Beker i Ivanišević su tu bili idealni, 3/3.

Link to comment

pomenuo je ozmo na početku vloga potencijalne trenere, sva imena zvuče uverljivo kao naslednici ivaniševića, moji favoriti su bagdatis i rodik. kaže da već desetak dana zna vest o razlazu pa se nadam da ni ovo ne nagađa tek onako

Link to comment
16 hours ago, Ros said:

realno, postoji samo jedan trener koji mu moze ponekad pomoci

image.png.d2880963574993318d7c67ad7f006a52.png

 

Rano je još da Smajli ode u trenere :tongue:

 

Link to comment

Vreme je za povratak porodičnim vrednostima i ljudima koji vide više i dalje od pukog mlataranja po loptici

guru-djokovic-k07B--1248x698@abc.thumb.webp.93e9197669e49820da0957d87e17019e.webp

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Just now, Djuro said:

da jbt, oni se ne vredjaju kad im vikne "pusite qrac".

poslusaju, odu i obave.

Prilično sam siguran da bi ti Goran i Vajda svašta odogovorili na ovo :)

Link to comment

Sta velite za Nika? :D

Na njega ne bi smeo da se dere ovaj bi mu vratio 10x gore :ranting: a mozda bi letele i flasice sa carobnim napitkom :lolol:

Edited by Serena
Link to comment

wow, zec ovoliko trofeja nije uzeo za vreme igracke karijere :)

 

jbg nije najbolje snasao otkad je dozvoljen koucing. Carli i Panki su vise ucestvovali u kominikaciji tokom meceva, a to je ono sto novak trazi.

naravno Goranu sve naj. neka uplovi u mirnije vode, sedne na devis kup fotelju ili tako nesto.

 

ozmo licitira sa Bagdatisom i Rodikom kao potencijalnim naslednicima. prvi govori srpski, dok bi drugi bio dobar marketinski potez. Rodik opet tipuje na povratak Bekera. trenutno je Zimonjic tu, bumo vidli... nikakav Troicki, Tipsa i sl. www kakav bre Guga, meni on sa onim neuroticnim kezom deluje kao lik pusten iz mentalne institucije :)

od imena koja se redje pominju, mozda Rusedski

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...