Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, Moonwalker said:


Ne znam, moje iskustvo meni to ne govori.
 

A nesto nisam sigurna ni da smo i mi neveni po tom pitanju, nego ga se setimo kad nas pogleda popreko. Ni jedni prema drugima.

 

Dobro, ti si spavala pod kamenom, i to je ok, al eto postoji rasiren rasizam prema raznima ukljucujuci tu i prema Jugosima u kontinentalnoj Evropi.

  • -1 5
Link to comment

Ja nikakvih problema nisam imao sa strancima.

 

Da li je to strahopoštovanje koje ulivam samom svojom pojavom, ili prosto prirodan tok stvari, ne znam.

  • Wub 2
  • Haha 1
Link to comment

ja ne mislim da je taj rasizam prema nama iz ist europe baš tako izražen, ali da ima svega, ima, to je od slučaja do slučaja

 

tenis je dosta specifičan, neko je već napisao, snobovski jbg, istina je da nisu voleli navratilovu, nisu lendla, monika je prošla kako je prošla i nikom ništa, i tako 

 

verujem da je u sportovima koji su više ''narodski'' druga priča

Link to comment
8 minutes ago, Mel said:

 

Dobro, ti si spavala pod kamenom, i to je ok, al eto postoji rasiren rasizam prema raznima ukljucujuci tu i prema Jugosima u kontinentalnoj Evropi.

 

to se prdrzumeva, pošto je zapadnim evropljanima rasizam biološki usađen, ne mogu protiv svoje prirode.  za razliku od širokih slovenskih duša

  • +1 5
Link to comment
22 minutes ago, dragance said:


Nikada niko prema meni. Bitno je kako se postaviš. 

Ako se postavis ovako

Umesto ovako

Onda je netrpeljivost opravdana :rolleyes:

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

ponosan sam na sebe. prema samo par nedelja bih se razlajao u ovakvoj raspravi. gomila okidaca. i onda se uhvatim u razmišljanju “ čovek je uzeo 23 slama”. sto bi Djole rekao “neka omorina. the living is easy “  :whistle:

  • Wub 1
Link to comment
32 minutes ago, levi said:

 

to se prdrzumeva, pošto je zapadnim evropljanima rasizam biološki usađen, ne mogu protiv svoje prirode.  za razliku od širokih slovenskih duša


Kako se mi (svi sloveni) odnosimo prema crncima, to je kao u južnjačkim USA državama kao 50ih. Poljaci i Rusi najviše. 
Poslovno bejah u Varšavi pre 5 godina, kad tamo priča o smrdljivim strancima (Arapima, crncima) kako im kradu poslove, jebu žene. Mislim se, druže, ima vas pun kurac u Irskoj, Engleskoj gde o vama tako pričaju. Imajte razumevanja. Ništa.

  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment

Tema je RG, otislo se totalno u off. 

35 minutes ago, dragance said:


Kako se mi (svi sloveni) odnosimo prema crncima, to je kao u južnjačkim USA državama kao 50ih. Poljaci i Rusi najviše. 
Poslovno bejah u Varšavi pre 5 godina, kad tamo priča o smrdljivim strancima (Arapima, crncima) kako im kradu poslove, jebu žene. Mislim se, druže, ima vas pun kurac u Irskoj, Engleskoj gde o vama tako pričaju. Imajte razumevanja. Ništa.

 

8. Uobičajena pravila internet bontona usaglašen na većini foruma:

-vređanje, vulgarne reči, lične pretnje, pozivanje na fizički

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Serena said:

Tema je RG, otislo se totalno u off. 

 

8. Uobičajena pravila internet bontona usaglašen na većini foruma:

-vređanje, vulgarne reči, lične pretnje, pozivanje na fizički

Prepričavam šta se meni tačno reklo. Zaboravih “. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, dragance said:


Kako se mi (svi sloveni) odnosimo prema crncima, to je kao u južnjačkim USA državama kao 50ih. Poljaci i Rusi najviše. 
Poslovno bejah u Varšavi pre 5 godina, kad tamo priča o smrdljivim strancima (Arapima, crncima) kako im kradu poslove, jebu žene. Mislim se, druže, ima vas pun kurac u Irskoj, Engleskoj gde o vama tako pričaju. Imajte razumevanja. Ništa.

 

Sto im nisi rekao da se prosto postave drugachije i puf, nema rasizma.

 

Elem to sa Novakom nije stvar personelitija, jer ga onda nigde ne bi ni voleli sem u Srbiji. A to da li ga gotive ili ne je bukvalno po liniji first world countries vs third world countries.

 

Ovo kako neki nisu chuli da na zapadu postoji rasizam mi je stvarno beyond no comment.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...