Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Evo, i kad teniser/ka kažu nešto što vam se ne dopada, odma bi vi njih pitali a što ovo, a što ono. 

Meni je odavno jasno da sve ovo sranje nastalo zbog isforsiranog medical exceptiona za Đokovića. 

Šta se posle dešavalo na turniru sa vakcinisanim igračima nema veze sa Đokovićevim slučajem.

 

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Tenisera i teniskih radnika, sigurno nisam mislio na random debile fanove na netu.

 

esid: koliko je teško shvatiti da se 99 tenisera vakcinisalo, a stoti nije hteo, i da su ga pustili to bi izazvalo revolt kod ostalih?

 

Nema šta da izazove revolt, ako je čovek ušao po svim pravilima i kriterijumima koje je turnir i država Australija pred njega postavila pri tom nije bio ni jedini.

 

Nije on ušao po pravilu "Novak Đoković" već je ispunio opšte neke uslove koji su bili isti za sve. 

 

Moramo razdvojiti neke stvari, jedno je što je on avaks i znamo šta mislim o tome, drugo je što su ga deportovali sa jadnim i bednim obrazloženjem iza čega se krilo i krije ništa drugo do politički marketing i propaganda, te podilaženje glasačima. Primera radi, da je javno mnenje bilo na strani Đovaka u procentima u kojima su ankete pokazivale da su protiv (tipa 80+%), ne bi ga deportovali NIKAD.

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Mil@n said:

 

Primera radi, da je javno mnenje bilo na strani Đovaka u procentima u kojima su ankete pokazivale da su protiv (tipa 80+%), ne bi ga deportovali NIKAD.

 

Deportovali bi ga što je Srbin.

 

Spoiler

:fantom:

 

Edited by Ras
Link to comment

Da ne krenemo opet u novi krug.

Što se mene tiče, od kako je na prvom suđenju oslobođen da uđe u Australiju, ja sam na Đokovićevoj strani, ona ministrova diskreciona odluka je žešća svinjarija.

Ovde pričam o sentimentu ostalih tenisera, 99% njih se vakcinisalo i ispoštovalo prvobitne uslove za učešće na turniru. I onda se naknadno pojavi taj medical excaption kao olakšica za nevakcinisane. To izaziva revolt kod ljudi, prihvatili mi to ili ne

  • +1 1
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Da ne krenemo opet u novi krug.

Što se mene tiče, od kako je na prvom suđenju oslobođen da uđe u Australiju, ja sam na Đokovićevoj strani, ona ministrova diskreciona odluka je žešća svinjarija.

Ovde pričam o sentimentu ostalih tenisera, 99% njih se vakcinisalo i ispoštovalo prvobitne uslove za učešće na turniru. I onda se naknadno pojavi taj medical excaption kao olakšica za nevakcinisane. To izaziva revolt kod ljudi, prihvatili mi to ili ne

 

Sigurno je deo revoltiran, samo je pitanje koji je to deo njih. Novak je ipak većinski popularan među teniserima, milion priča i dokaza i izjava dotičnih u prilog tome. 

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Tenisera i teniskih radnika, sigurno nisam mislio na random debile fanove na netu.

 

esid: koliko je teško shvatiti da se 99 tenisera vakcinisalo, a stoti nije hteo, i da su ga pustili to bi izazvalo revolt kod ostalih?

To može da izazove samo kod onih koji su se vakcinisali zbog AO. Za osobu koja se vakcinisala zbog javnog zdravlja/zdravog razuma/sebe ne znam zašto bi izazvalo revolt? 

 

Stav da se neko žrtvovao sa vakcinacijom je krajnje diskutabilan, i bliže Novakovom stavu nego normalnom stavu o vakcini.

  • +1 5
Link to comment

Žrtvovali se i prihvatili uslove turnira = vakcinisali se i uradili nešto za svoje dobro. Antivaks sentiment vrišti iz ovih izjava, više od bilo kojeg Novakovog postupka u poslednje 2 godine.

  • +1 1
Link to comment

Nemam predstavu. Nisam stekao takav utisak da je bilo nekog masivnog vakcinisanja zbog AO.

 

Ne znam da je bilo nekih povika na druge igrače kao na Novaka (znam da je bilo nekih sumnjali oko Rusa)?

Link to comment
2 minutes ago, Profesionalac said:

Nemam predstavu. Nisam stekao takav utisak da je bilo nekog masivnog vakcinisanja zbog AO.

 

Ne znam da je bilo nekih povika na druge igrače kao na Novaka (znam da je bilo nekih sumnjali oko Rusa)?

 

slabo se ko nesto javno pokazivao sa vakcinom. navodno je mekinro rekao da se posle laver cupa prosle godine vakcinisalo oko 60% tenisera

  • +1 1
Link to comment

Totalno je nebitno šta Darija Kasatkina, Rafina fan-girl , kojoj je highlight karijere 10. mesto na WTA listi pre 3-4 godine i koja nije stigla ni do prvog vikenda bilo kog slema, misli i smatra, niti se mogu iz toga izvlačiti neki opšti zaključci.

 

Ako će merilo: da li neko treba da učestvuje na takmičenju, da zavisi od sentimenta učesnika i publike, onda lepo nek' se Lejver kup održava mesečno, rešeni svi problemi.

 

 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Profesionalac said:

Nemam predstavu. Nisam stekao takav utisak da je bilo nekog masivnog vakcinisanja zbog AO.

 

Procenat tenisera iz prvih 100 koji su vakcinisani, a prema podacima koje je ATP objavljivao dramatično je porastao kako se AO primicao: sa oko 60 na 97%

  • Hvala 1
Link to comment

Kasatkina em dosadna kao igracica, samo vraca do iznemoglosti, em ovako smaracica klasicna. Totalno nebitno misljenje.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...