Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Pa, obrazložili su sasvim otvoreno na sudu čega se plaše. Ne radi se uopšte o medijskom delovanju, ne radi se ni o Novakovom intimnom stavu, nego o tome kako javnost interpretira njegov intimni stav. Javnost ga vidi kao antivaksera i zato ima napustiti Australiju. 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Caligula said:

 

 

Pisalo se vec ovde o tome onoliko.

 

Ne pribojavaju se zaraze vec je u pitanju PR vlade koja zatvara svoje gradjane u karantin, izglasava stroge mere i kaznjava za nepostovanje mera - a sa druge strane treba da pusta slavnog antivaksera sa laznim opravdanjem na turnir. Izracunali da manje rizikuju kod glasaca ovom blamazom nego da ga puste na AO.

 

Toliko je prosto.

 

 

Je l može ovo da se pinuje?

  • +1 2
  • Hvala 3
Link to comment
17 minutes ago, Caligula said:

 

 

Pisalo se vec ovde o tome onoliko.

 

Ne pribojavaju se zaraze vec je u pitanju PR vlade koja zatvara svoje gradjane u karantin, izglasava stroge mere i kaznjava za nepostovanje mera - a sa druge strane treba da pusta slavnog antivaksera sa laznim opravdanjem na turnir. Izracunali da manje rizikuju kod glasaca ovom blamazom nego da ga puste na AO.

 

Toliko je prosto.

 

 

 

Odlično sročeno u dve rečenice.

 

Spoiler

Ako zanemarimo da su u prvoj rečenici nagurane dve laži i jedna diskutabilna etiketa, a da je druga (rečenica) potpuno netačna.

 

  • Haha 3
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

Kad je pocela ova pandemija moram da priznam da je i mene Djokovic navukao sa onim turnirom u BG. Secam se da mi je prolazilo kroz glavu on i taj turnir. Eto ovaj covek moze na jahtu i da uziva, sto bi riskirao svoje zdravlje kad mu nije nuzda. Posto su bile sumnje u brojeve koje objavljuju nekako sam racunala da on ne bi rizikovao bez neke dojave da je stanje mirno. Stidim se, ali tad smo malo znali i bili uplaseni od npr 30 zarazenih 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Uprkos tome što su se oko toga oglašavali mnogi svetski mediji, sponzori Novaka Đokovića ostaju uz srpskog tenisera.


Prvi reket sveta već godinama ima jake sponzorske ugovore sa planetarno poznatim kompanijama, a to će ostati slučaj i nakon celokupnog skandala vezanog za Australijan open.

 

Po saznanjima američkog "Forbsa", samo jedan Novakov sponzor odlučio je da želi da obavi razgovor sa njim o dešavanjima iz Australije, a to je već više puta pomenuti "Lakost". Dva sponzora su mu dala veliku podršku, dok se ostatak nije oglašavao.

Jedan od sponzora koji su pružili podršku Đokoviću jeste "Rajfajzen banka".

- Odluka Rajfajzen banke o saradnji doneta je mnogo pre aktuelnog izveštavanja o Novaku Đokoviću i njegovom statusu vakcinacije protiv kovida-19 ili njegovog učešća na Australijan openu, rekli su iz banke.


Takođe, na toj listi se nalazi i švajcarski proizvođač satova "Iblo", čije je Đoković zaštitno lice.

- Novak Đoković je svoja ličnost. Ne možemo komentarisati nijednu njegovu ličnu odluku. Iblo će nastaviti svoje partnerstvo sa svetskim teniserom broj jedan, rekli su iz kompanije za proizvodnju satova.

Za kraj, pomenuti "Lakost" naveo je da će sesti za sto sa Đokovićem i popričati o daljim planovima. Kompanije koje sponzorišu srpskog tenisera poput Asiksa, Heda, Lemera, Netdžetsa, Pežoa i Ultimejt Softver Grupe nisu se oglasile oko slučaja iz Australije.

Link to comment

Okacio neko na FB neki poluintervju, zakacio to danas pa sam odustao posle tri prve recenice koje sam gore prepricao.

 

Meni najbolje sto ti cekas da se "oglasi", kao da Noletovo ponasanje godinama unazad i sav ovaj cirkus od pre nekoliko dana nije neka vrsta oglasavanja. Nole Ikona slobodnog sveta :lol: seda sa Vulinom na kanabe, mutav na sve sto se desava u Srbiji. Jelse oglasio oko Vulina? Ili oko onog secenja parcele za njegove terene na 25. maju i ulaska u prostor spomenika? Pa zar smo dotle dosli da ocekujemo mesijanske reci od coveka koji pika lopticu za tenis i ima milionske ugovore sa sponzorima? Da ON rusi sistem i sece granu na kojoj sedi?

 

... pa jebote.

 

Ja, koji ne pratim sport - volim da ga gledam dok igra. Genije. Svaka mu cast. Napisao vec, divim se njegovoj mentalnoj snazi, mogucnosti da se izvuce i kada ocigledno gubi. Ali tu moje postovanje staje. Jer iza toga ide Vulin, Srdjan, sirenje imperije na nas racun, cutanje na diktaturu. edit: ... i otvoreno antivakserstvo u ovo usrano doba gde milioni umiru od virusa.

 

Kapiram ja da ga volis ali ovo je sve samo ne objektivno advokatisanje.

Edited by Caligula
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, Caligula said:

Okacio neko na FB neki poluintervju, zakacio to danas pa sam odustao posle tri prve recenice koje sam gore prepricao.

Ovo je ili nesto od ranije izvadjeno iz konteksta, ili fake news. Da se oglasi, sanse nema da ne bi izletelo iz frizidera. Pogotovu sada dok je stvar vruca i turnir jos u toku.

Link to comment

Snimak iz nekog hodnika, covek govori o ovcama bez mozga sa jedne i o sebi sa druge strane koji ima SLOBODU IZBORA. Okacio ga neki antivakser na FB, uz reci "TO NOLE OBJASNI IM SVIMA"

 

Potrazicu da vidim od kada je to.

 

 

 

 

Link to comment

meh.....da je Novak imao neku "sočnu" izjavu pronašao bi je Australski ministar za imigracije, imaginacije, halucinacije i progon fiizičkih lica (kako glasi pun naziv ministarstva), među prijateljima znan kao Alex diskrecija, i ponudio kao dokaz u sudskom postupku

 

pa ljudi spališe internet tražeći "dokaze" i izađoše sa onom bedom 

 

 

  • +1 3
Link to comment
6 hours ago, Heaviside said:

Jel ima ovde neki moderator da baci ove postove o Nestoru, broju pregleda Balkan Info emisija, odnosu SNS-a prema pandemiji etc. direktno u kantu, kao što je od strane te iste moderacije najavljeno?

 

Ima jedan što dve nedelje ništa drugo ne radi. Imajte duše.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...