Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

28 minutes ago, Tsai said:

jel? daj link

 

Ne mogu. To je informacija iz najblizeg Novakovog okruzenja. Napisao sam to samo zato sto vidim korelaciju izmedju te potencijalne tuzbe i odluke TA da mu finansijski pokrije gubitke koje je napravio tokom ovog procesa.

Link to comment
55 minutes ago, harper said:

 

Izgleda i da Novak sprema tuzbu u kojoj trazi odstetu od 5 miliona.

 

cega ... australijskih dolara? ... malo je kume ... nije on to dobro izracunao

Link to comment

Novakova tuzba moze da bude odlican spektakl. Netflix trlja ruke, druga sezona Tennis kinga na pomolu. Odlicna vest jer bez medijsko-sudskog pritiska nece se isterati na cistac ni prica o laziranom testu i falsifikovanim datumima ili ulasku u Spaniju.

Link to comment

Ulazak u Španiju je problem Španije i to samo ako ga Španija vidi kao problem.

 

Kao što sam pre 2 nedelje napisao, mene ne zanima ni Australija previše, ali me vrlo zanima da se raščisti šta se tačno dešavalo od 16.12. do 26.12. kod nas i ko je tu odgovoran. 

  • +1 2
Link to comment
34 minutes ago, chandra said:

Novakova tuzba moze da bude odlican spektakl. Netflix trlja ruke, druga sezona Tennis kinga na pomolu. Odlicna vest jer bez medijsko-sudskog pritiska nece se isterati na cistac ni prica o laziranom testu i falsifikovanim datumima ili ulasku u Spaniju.

Ubilo se. ne bih gledao to sranje ni za brdo karamela.

  • +1 9
Link to comment
3 hours ago, cedo said:

 

reklo bi se da ta grize savest

 

S obzirom na to da je najveci finansijer TA tamosnja drzava, na kraju je vrhunska ironija to sto ce svoju histeriju gradjani Australije platiti iz svog dzepa.:laugh:

Link to comment
1 minute ago, stray cat said:

@harper, ako možeš, kaži im da im traži mnogo više, bez ikakve zajebancije, malo je 5M.

 

 

Ne mogu, moj izvor je osoba koja je u svakodnevnom kontaktu sa Novakom i informacija je da razmislja o tome, pretpostavljam da je na tu temu razgovarao sa advokatima koji su ga branili u Australiji. Ne znam ni da li ce to da gura ili nece. Napisao sam to kao komentar na ovu informaciju da TA namerava da mu pokrije sve troskove sudjenja jer mi je u trenutku zalicilo da je u pitanju pokusaj ili deo nekog kompromisa da ih ne bi tuzio. Cinjenica je da je on imao informaciju od njih da je ispunio sve potrebne zahteve da udje u Australiju i igra na AO, a zavrsio je maltretiran, globalno ponizen i osramocen, bez prilike da se takmici i da zaradi baveci se onim sto je njegov posao.

 

U normalnom svetu to da li je on vakcinisan ili nije ni na koji nacin ne menja cinjenicu da je sasvim legalno i regularno dobio vizu, pa samim tim ne snosi nikakvu krivicu ili odgovornost za ovo sto mu se desilo. Gledao sam more komentara raznih australijskih i drugih medija koji su jos uvek uvereni da je on prekrsio neka pravila i da je zbog toga izbacen, to je i bio smisao one kampanje od nekoliko dana kad su pokusavali da nadju bilo kakav dokaz da je nesto falsifikovao sto bi mu osporilo osnov po kojem je dobio vizu (treba li naglasavati da se i dobar deo ovog posranog foruma ukljucio u tu igranku). Stavise, nakon slusanja tih komentara uveren sam da ogromna vecina Australijaca koji su zavristali kao Damjanov zelenko kad je Novak objavio da dolazi po osnovu medicinskog izuzeca nisu ni imali pojma da taj institut izuzeca uopste postoji.

 

Tako da se slazem s tobom, ne bi bilo bez osnova ni da ih odere za vise od pet miliona. Da li ce to uopste pokusati ili nece, nemam pojma.

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, Nikodije said:

wtf?

 

 

 

Zasto te ovo cudi? Prvo, ta investicija je iz aprila 2020. godine, nekoliko meseci pre nego sto se vakcina pojavila. Drugo, radi se o potencijalnom leku protiv korone a ne o vakcini.

Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jel to onaj advokat iz Norveške opet? :fantom:

 

:D

 

Platice mi Grejem za ovo.

 

Mislim da su ovo neki nasi ljudi iz regiona koji imaju firmu u Danskoj ali imate link pa moze da se proveri. Mene ovo nimalo ne cudi, Novak je tih meseci davao velike pare za borbu protiv korone i logicno mi je da je investirao u trazenje leka protiv tog virusa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...