Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

moj licni ranking ide preko:

1. GS (svi)

2. broj nedelja (novak)

3. broj godina kao broj 1 (novak, sampras)

4. broj zavrsnih turnira (federer)

5. broj mastersa (novak, nadal)

 

 

e, sad tu ima nekih statistika koje dodatno jacaju novaka na broj 1:

- svaki gs po 2 puta

- osvajac 4 gs zaredom

- svaki masters 2 puta, sledeci na listi nemaju ni 8 od 9 

- h2h

 

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
11 minutes ago, Mil@n said:

Svako ko misli da Novak nije ubedljivo/očigledni Goat slobodan je da napiše argumente na tu tezu pa ćemo da vidimo koliko su jaki i šta Novakovi uspesi imaju da kažu na to.

 

20-20-20 (nereseno) gs

332-310-209 (novak) broj 1

6-5-5 (novak) y.end no1

5-6-0 (federer) wtf

36-28-36 (nereseni novak i nadal) mastersi

h2h (novak)

 

jeste koza, al nikako ubedljivo

Link to comment

Ne verujem šta čitam. Tražiš dokaze da neko NIJE ubedljivo najbolji. Valjda ti treba da objasniš zašto jeste. Ja znam da se stvarno svašta može pročitati na internetu od raznih fanova ali da neko umesto statistike osvojenih GS uzima statistiku proseka nekih finalista, pa ja ne znam. 

 

Pritom se neki od vas ponašaju kao kultisti gde ako se neko drzne da piše kontra vašem narativu, taj nema šta da traži na podforumu. 

Edited by theanswer
  • +1 3
Link to comment
Just now, theanswer said:

Ne verujem šta čitam. Tražiš dokaze da neko NIJE ubedljivo najbolji. Valjda ti treba da objasniš zašto jeste. Ja znam da se stvarno svašta može pročitati na internetu od raznih fanova ali da neko umesto statistike osvojenih GS uzima statistiku proseka nekih finalista, pa ja ne znam. 

 

Pa ovo što je napisao ras je manje više opšte poznato, i očigledno, mislio sam da to nema potrebe pisati. 

Ti naravno nisi toliko glup da ne razumeš da je prosek atp rankinga u finalima GS iznet samo kao pokazatelj da je Novak imao teži put do svojih 20 od Federera i ništa više. Ili jesi?

Link to comment

Ja da hoću da vredjam sagovornika mogao bih napisati da GS finale nije čitav GS što je i idiotu jasno, tako da bih te zamolio da smanjiš malo volume što se toga tiče kako bi mogli da nastavimo da pišemo ovde i ti i ja. Sportski pozdrav. 

Link to comment
2 hours ago, Tsai said:

u pravu ste, daleko je od ubedljivog. medjutim, ako ode na 24-5 slemova i 350-400 nedelja na broju 1, onda ce biti poprilicno ubedljivo

Inshallah

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Ja da hoću da vredjam sagovornika mogao bih napisati da GS finale nije čitav GS što je i idiotu jasno, tako da bih te zamolio da smanjiš malo volume što se toga tiče kako bi mogli da nastavimo da pišemo ovde i ti i ja. Sportski pozdrav. 

 

De, de nemoj da si tako staklen, svo to išuđavanje tuđim postovima valjda treba da imponuje... Biće sve ok. 

 

Link to comment

lako je bilo novaku da dostigne ove visine kad je imao najbolju moguću konkurenciju da mu daje inspiraciju i vetar u leđa. trebalo se motivisati da budes najbolji u eri kad svako finale igraš protiv nekog filipusisa, rodika, hjuita, bagdadisa i ekipe. kapiram da bi se smorio i povukao sa 28, i toliko od goat priče :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...