Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

2 minutes ago, Ros said:

 

ne mogu ti ja zabraniti. samo konstatujem evidentno

 

Ok. 

 

1 minute ago, Mil@n said:

 

Slobodan si da baciš oko na listu rekorda i dostignuća njega i drugara mu pa kada vidiš u koliko istih je dominantan shvatićeš da jeste. 

Druga stvar, koji smo to mi? Kakva je ovo rečenica na nivou osnovne škole jbt?

 

Ima isti broj grend slemova recimo ko druga dvojica. Daleko je to od toga da je ubedljivo najbolji. 

 

Pa ne mogu da kvotujem svakog pojedinačno, generalno se priča o tom odlasku tamo kao da ide u rat. 

Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Ok. 

 

 

Ima isti broj grend slemova recimo ko druga dvojica. Daleko je to od toga da je ubedljivo najbolji. 

 

Pa ne mogu da kvotujem svakog pojedinačno, generalno se priča o tom odlasku tamo kao da ide u rat. 


Izbacio si jedan argument od 500 statističkih kategorija. Samo on je sklon diskusiji na primer protiv koga i kako su ih osvajali, ovaj je uzeo 13 na jednom terenu, ovaj drugi ih je uzeo kada nije imao ozbiljnu konkurenciju i od kada su ova dvojica sazrela nanizao je svega par. Postoji npr statistika prosečnog mesta protivnika finaliste u slemu na ATP listi koja je kod Novaka tipa 3.5 a kod Federera pet puta veća, uglavnom, da ne smaram sada, da bi razumeo morao bi da si dublje u materiji a ti očigledno nisi, lepo ti čovek kaže. Uostalom, pogledaj statistike od 2010-2020, Novak ih je rašrafio obojicu manje više u svakoj stavci, apsolutna i totalna dominacija.

Što se tiče odlaska u rat, toliko baljezgaš da sam ja tupan što sa tim uopšte polemišem. Niko ovde ne doživljava to više srčano  i emotivno kao on sam, čovek voli da igra za repku, otišao je tamo, igrao i mix jebeni dubl, videlo se kako slavi zlato Mandićke, što nas da bude sramota da se ponašamo isto tako? No bez obzira na to, i dalje preteruješ. 

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:


Izbacio si jedan argument od 500 statističkih kategorija. Samo on je sklon diskusiji na primer protiv koga i kako su ih osvajali, ovaj je uzeo 13 na jednom terenu, ovaj drugi ih je uzeo kada nije imao ozbiljnu konkurenciju i od kada su ova dvojica sazrela nanizao je svega par. Postoji npr statistika prosečnog mesta protivnika finaliste u slemu na ATP listi koja je kod Novaka tipa 3.5 a kod Federera pet puta veća, uglavnom, da ne smaram sada, da bi razumeo morao bi da si dublje u materiji a ti očigledno nisi, lepo ti čovek kaže. Uostalom, pogledaj statistike od 2010-2020, Novak ih je rašrafio obojicu manje više u svakoj stavci, apsolutna i totalna dominacija.

Što se tiče odlaska u rat, toliko baljezgaš da sam ja tupan što sa tim uopšte polemišem. Niko ovde ne doživljava to više srčano  i emotivno kao on sam, čovek voli da igra za repku, otišao je tamo, igrao i mix jebeni dubl, videlo se kako slavi zlato Mandićke, što nas da bude sramota da se ponašamo isto tako? No bez obzira na to, i dalje preteruješ. 

 

Da, izbacio sam jedan argument od 500 statističkih kategorija. Osim što je ta statistička kategorija najbitnija. Ali, ne, ajde da diskutujemo o prosečnom mestu protivnika finaliste, wtf. I onda ja baljezgam. 

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Da, izbacio sam jedan argument od 500 statističkih kategorija. Osim što je ta statistička kategorija najbitnija. Ali, ne, ajde da diskutujemo o prosečnom mestu protivnika finaliste, wtf. I onda ja baljezgam. 

Pa to je užasno bitno.

  • Haha 1
Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Da, izbacio sam jedan argument od 500 statističkih kategorija. Osim što je ta statistička kategorija najbitnija. Ali, ne, ajde da diskutujemo o prosečnom mestu protivnika finaliste, wtf. I onda ja baljezgam. 

 

Prosečno mesto finaliste jasno govori da se neko prošetao do slemova i namako ih kada nije imao ozbiljnu konkurenciju i da je Đoković do svojih 20 propišao krv preko dvojice najboljih ikada posle njega + Marej i ekipa.

No čak i da su tu isti, apsolutna dominacija u skoro pa svim ostalim kategorijama jasno govori ko je tata.

Tako da, da, baljezgaš. 

Link to comment
10 hours ago, Mil@n said:

Ne želim naravno da omalovažavam bilo koju medalju, ali da je kojim slučajem Novak uzeo zlato, dodatak tog zlata na nisku njegovih ostalih trofeja je nešto što Mačković i Vasić neće postići u milijardu godina. Ukratko, dodatno bi Novaka urezalo ne samo na goat listu, već na sam vrh najboljih sportiska ne aktuelnih već svih vremena što on već sada i jeste.

 

pa baš zato, za Vasića i Mačkovića olimpijada je vrhunac karijere za koju se  spremaju i tempiraju formu 4 godine, i onda ih sjebe korona, zato je šteta što nisu uspeli. a Đokoviću do pre 3 nedelje olipijada nije bila ni na kraj pameti, nego je otišao usput da upiše i tu poslednju recku koja mu fali, u sklopu priprema za US..

Link to comment
18 hours ago, Redoran said:

 

I to što kažeš - Jokić je ispao 3x pametniji. Provodi vreme sa porodicom i Teslom konjima, olimpijske medalju nije ni probao da donosi, drogirana javnost ga razvlačila par dana a sada već uveliko proveravaju ispravnost svojih budilnika za narednu NBA sezonu.

 

Novak parkirao porodicu da bi probao da donese dve olimpijske medalje. Umesto njih, dobio je od drogirane javnosti medalju izdajnika da je pridoda u već postojeću kolekciju medalja (neplatiša poreza, folirant, nervčik, razmaženko itd.)

 

Pa ti onda idi i bori se na OI. To jedino ima smisla u ovim nevidljivim sportovima tipa streljaštvo i kajak (mada i tu može da bude frka ako se slučajno zahvališ nekome kome ne treba da se zahvališ, ili mu odeš na prijem). Svako ko je mega zvezda u sportu treba da se kloni ovog događaja jer će samo glavobolju da dobije.

 

novak se ocigledno dvoumio da li da ide u tokio na radnicke sportske igre olimpijske igre, bilo mu je jasno koji su moguci problemi ako ode, ali ja mislim da je otisao upravo zato jer je video kako je javnost™ nastupila glede jokica, pa je otisao jer nije hteo da toj istoj javnosti priusti jos materijala za pljuvacinu. jokica boli kurac, a ovome je mnogo stalo sta ljudi misle o njemu, to je razlika. meni je po mentalitetu™ jokic blizi kao covek i kao komunista, te mogu da zakljucim da je ispao pametniji  :)

 

Edited by Nikodije
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Prosečno mesto finaliste jasno govori da se neko prošetao do slemova i namako ih kada nije imao ozbiljnu konkurenciju i da je Đoković do svojih 20 propišao krv preko dvojice najboljih ikada posle njega + Marej i ekipa.

No čak i da su tu isti, apsolutna dominacija u skoro pa svim ostalim kategorijama jasno govori ko je tata.

Tako da, da, baljezgaš. 

 

A finalista koga pobedi do finala? Stvarno treba da se ubedjujemo da broj Grend Slemova nije toliko bitan, ali da je jako bitno koga su ljudi pobedjivali dok su osvajali iste te grend slemove. Novakovi Grend Slemovi vrede više nego tudji, kapiram šta hoćeš da kažeš ali ono nije ti to neki argument realno da ga sa takvim ubedjenjem iznosiš kao neosporivu činjenicu da je neko UBEDLJIVO bolji. 

  • +1 2
Link to comment

 

Just now, levi said:

 

pa baš zato, za Vasića i Mačkovića olimpijada je vrhunac karijere za koju se  spremaju i tempiraju formu 4 godine, i onda ih sjebe korona, zato je šteta što nisu uspeli. a Đokoviću do pre 3 nedelje olipijada nije bila ni na kraj pameti, nego je otišao usput da upiše i tu poslednju recku koja mu fali, u sklopu priprema za US..

 

Naravno da je šteta što nisu uspeli, kao što rekoh, ne bih omalovažavao bilo čiju medalju, daleko bilo, samo je Novak bio u specifičnoj situaciji da ta medalja usled golden slema ima dodatnu važnost i da u kombinaciji sa slemovima predstavlja sporstki uspeh koji od muških igrača niko nikad nije postigao. 

Ovo da do pre tri nedelje nije mislio na Olimpijadu, pa jbt, čovek koji je onoliko slinio protiv Del Potra je kontam jedva dočekao popravni. Sigurno je to uvek bilo u glavi samo što je verovatno odluku planirao da donese u skaldu sa situacijom u tom momentu. To što je ipak igrao iako je osvojio sve pre toga i bio umoran samo govori o tome koliko mu je to bitno.

 

 

Just now, Nikodije said:

novak se ocigledno dvoumio da li da ide u tokio na radnicke sportske igre olimpijske igre, bilo mu je jasno koji su moguci problemi ako ode, ali ja mislim da je otisao upravo zato jer je video kako je javnost™ nastupila glede jokica, pa je otisao jer nije hteo da toj istoj javnosti priusti jos materijala za pljuvacinu. jokica boli kurac, a ovome je mnogo stalo sta ljudi misle o njemu, to je razlika.

 

Ovo je vrhunsko potcenjivanje da ne kažem glupost, prvo, čovek je objasnio zašto je igrao na OI, lako ćeš iskopati intervju. Ali recimo da si ga našao i odgledao i rekao sebi "ok, sve laže", u slučaju teorije da igra "jer mu je mnogo stalo šta ljudi misle o njemu" - zašto je igrao miks dubl za koji mu niko živ ne bi zamerio da ga nije igrao?

Link to comment

pa covek se dvoumio da li da ide , zar ne? javno je pricao o tome. ako je ta patriotska prica tako jaka cemu dvoumljenje? onda ides, ne kontempliras javno na tu temu.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

pa covek se dvoumio da li da ide , zar ne? javno je pricao o tome. ako je ta patriotska prica tako jaka cemu dvoumljenje? onda ides, ne kontempliras javno na tu temu.

 

Čovek je bio u pohodu na nešto što niko nikad nije uradio u istoriji tenisa. Imao je opciju golden slema ili grand slema što je isto neverovatan uspeh i koji bi, sada već i očigledno, lakše ostvario da nije otišao na OI. Ne misliš li da je logično da čovek ima pravo malo da izvaga? MIslim da je prošlo par dana od kada se završio wimbledon i dok nije potvrdio da ide na OI. 

Link to comment
Just now, Tsai said:

 

Zasto? :huh:

Ima istorijsku sansu tamo. Em 21, em kalendarski slem

 

21. će osvojiti kad tad. Kalendarski ok, ali ono, pravi se pritisak na taj US Open, a očigledno mu pritisak baš i ne prija. A i priča ide u tom smeru ko da je nemoguće da uzme US Open ako ode na OI. 

  • +1 1
Link to comment

Ma moguce je, ima vremena. Jebiga, probao je OI, falila su 3 gema. Sranje se desilo. Ali ako uzme US , to je to sto se tice price o kozi, za sva vremena

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Čovek je bio u pohodu na nešto što niko nikad nije uradio u istoriji tenisa. Imao je opciju golden slema ili grand slema što je isto neverovatan uspeh i koji bi, sada već i očigledno, lakše ostvario da nije otišao na OI. Ne misliš li da je logično da čovek ima pravo malo da izvaga? MIslim da je prošlo par dana od kada se završio wimbledon i dok nije potvrdio da ide na OI. 

 

naravno da ima pravo da izvaga, a cim je vagao znaci da je bio svestan svih problema koje donosi tokio, i da nije siguran sta mu je bolje. a cim vagas to je vec losa poruka i svom telu i svojoj glavi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...