Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Ceka se autobiografija i razjasnjavanje oko eventualnog tankovanja u finalu W protiv Andeh Murrah.

Fer je sumnjati da su se, pod okolnostima, desavale stvari "van oka javnosti".

 

Ali do tad mozda i doktorira drustvene nauke kao novo zanimanje nakon tenisa?

Edited by vise lisica manje krpelja
Link to comment
5 minutes ago, vise lisica manje krpelja said:

Ceka se autobiografija i razjasnjavanje oko eventualnog tankovanja u finalu W protiv Andeh Murrah.

Fer je sumnjati da su se, pod okolnostima, desavale stvari "van oka javnosti".

 

Ali do tad mozda i doktorira drustvene nauke kao novo zanimanje nakon tenisa?

 

zasto je fer sumnjati? novak 2013-e nije igrao nista posebno. malo je dosao sebi tek krajem godine. 

Link to comment
Just now, Ros said:

 

zasto je fer sumnjati? novak 2013-e nije igrao nista posebno. malo je dosao sebi tek krajem godine. 

U redu, mala ograda

Dakle zbog Djokovicevog nerviranja, urlanja itd. tokom meceva mi nije islo dalje gledati njegove meceve vec u ranoj fazi njegove karijere, odnosno otprilike od trenutka zacementiranja u top3 pa sve do RG 2019 od kad mi GS predstavlja isto ono sto SP predstavlja ljubiteljima "najvaznije sporedne stvar" ili kosarke.

Znaci, na raspolaganju su klipovi. Murray ocigledno bio odlican defanzivac tad ali gotovo nije mogao "probiti" "big 3" do tad.

 

Pitanje zbog okolnosti koje su dakle bile: po @harperu su mediji strasno gurali neki "big 4" narativ ne bi li uvecali murraya. Uz to britanac nije dugo godina osvojio W. Djokovic je vec osvojio W ranije.

 

U svakom slucaju bi bilo interesantnocitati Djokovicevu bio - ili autobiografiju.

Edited by vise lisica manje krpelja
Link to comment
31 minutes ago, vise lisica manje krpelja said:

Ceka se autobiografija i razjasnjavanje oko eventualnog tankovanja u finalu W protiv Andeh Murrah.

Fer je sumnjati da su se, pod okolnostima, desavale stvari "van oka javnosti".

 

Ali do tad mozda i doktorira drustvene nauke kao novo zanimanje nakon tenisa?

 

Moze ali da zavrsi srednju skolu pre toga. A ne bi bilo lose i neki (ljudski) fakultet.

Link to comment
2 hours ago, vise lisica manje krpelja said:

U redu, mala ograda

Dakle zbog Djokovicevog nerviranja, urlanja itd. tokom meceva mi nije islo dalje gledati njegove meceve vec u ranoj fazi njegove karijere, odnosno otprilike od trenutka zacementiranja u top3 pa sve do RG 2019 od kad mi GS predstavlja isto ono sto SP predstavlja ljubiteljima "najvaznije sporedne stvar" ili kosarke.

Znaci, na raspolaganju su klipovi. Murray ocigledno bio odlican defanzivac tad ali gotovo nije mogao "probiti" "big 3" do tad.

 

Pitanje zbog okolnosti koje su dakle bile: po @harperu su mediji strasno gurali neki "big 4" narativ ne bi li uvecali murraya. Uz to britanac nije dugo godina osvojio W. Djokovic je vec osvojio W ranije.

 

U svakom slucaju bi bilo interesantnocitati Djokovicevu bio - ili autobiografiju.

 

Djokovic je imao maratonski meč u polufinalu s Del Potrom koji je bespotrebno otišao u pet setova koliko se sećam, a Murray je igrao sa onim Poljakom koji je u međuvremenu digao ruke od tenisa i prešao da igra Counter Strike ili šta već. Plus je pre toga nekoliko velikih mečva izgubio od Murray-ja (USO 20212, OI 2012).

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Djuro said:

 

Moze ali da zavrsi srednju skolu pre toga. A ne bi bilo lose i neki (ljudski) fakultet.

Sredice i jedno i drugo. Za doktorat dobija WC od kings college u londres, disertacija na temu net forumi i njihov uticaj i korist profesionalnom sportisti :)

3 hours ago, Time Crisis said:

 

Djokovic je imao maratonski meč u polufinalu s Del Potrom koji je bespotrebno otišao u pet setova koliko se sećam, a Murray je igrao sa onim Poljakom koji je u međuvremenu digao ruke od tenisa i prešao da igra Counter Strike ili šta već. Plus je pre toga nekoliko velikih mečva izgubio od Murray-ja (USO 20212, OI 2012).

Izgleda da ga ljuti kad mec ne odradi brze? To se ne slaze s njegovom repucatijom da je mentalno mozda prvi na turu ako ga cesto izbaci iz takta.

Ako 100 godina britanac nije osvojio W a ukazala se prilika Murrayu bas na tu 100 godisnjicu (?) onda je upravo Djokovic i njegov fer plej podlozan raznim "sugestijama" vise nego recimo Nadal ili Federer. Zar se Djokovic ne trudi dodvoravati Anglosaksonskom podneblju pogotovo?

Edited by vise lisica manje krpelja
Link to comment
6 minutes ago, vise lisica manje krpelja said:

 Zar se Djokovic ne trudi dodvoravati Anglosaksonskom podneblju pogotovo?

 

To je već u domenu teorije zavere što se mene tiče. Drugi deo 2013. je koliko se sećam bio prilično turbulentan za Novaka, umrla je Jelena Genčić u junu, imao je odmah zatim tragičan poraz na RG-u, možda i najbolju priliku da pobedi Nadala i pored njegove najbolje forme, sigurno je to sve ostavilo traga. Plus je Del Potro odigrao jedan od svojih najboljih mečeva dok se Murray prošetao u svom polufinalu i bio daleko orniji i svežiji (a i super dobro je odigrao). I pored toga nije bio Novak bez prilika, pratio sam taj meč preko live score-a i koliko se sećam imao je dosta prilika za brejk i povratak u meč, ali izgleda da mu nije bio dan.

Edited by Time Crisis
  • +1 1
Link to comment
Just now, Time Crisis said:

 

To je već u domenu teorije zavere što se mene tiče.

Pitanje je validno i sigurno ima raznih referenci na tom polju. Kao prvo, pPostoji neki narativ da se Djokovic "trudi da bude voljen od svih", zar ne?

U redu ako je prvobitno pitanje da li je Djokovic tankova mec cista izmisljotina

Edited by vise lisica manje krpelja
Link to comment
15 minutes ago, vise lisica manje krpelja said:

Pitanje je validno i sigurno ima raznih referenci na tom polju.

 

 

Ne vidim u kom delu je validno, pominješ neku 100-godišnjicu, a poslednji Vimbldon je pre Mareja osvojio Fred Peri, 1936. :)

Edited by Time Crisis
  • +1 1
Link to comment

To finale 2013. je odigao za kurac, moguće da ga je i pustio, koliko se sećam imao je brejkove u drugom i trećem setu i onda onda igrao neke čudne gemove. Ista stvar i finale Londona 2016.

Link to comment
9 minutes ago, Time Crisis said:

 

Ne vidim u kom delu je validno, pominješ neku 100-godišnjicu, a poslednji Vimbldon je pre Mareja osvojio Fred Peri, 1936. :)

Sta reci! Ups! :)

Dobro, nije ni 80 godina malo:D

Mislim, jasno je da je britancima W od velikog znacaja. Mozda smatraju da su izmislili taj sport. Mora da su jedva cekali britanskog prvaka. Zar nisu nesto i Djokovica lobirali s drzavljanstvom?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...