Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Kako to mislis foru? Pa onoliko slika po netu gde vozi bajs po Bg i iznad MC. I svi navijamo da  ga uzjase, jer se zna da je tada kondicija top, kada je Gric to drzao pod svoje. A za foru nikakvu drugu ne znam.

Edited by Jumanji
Link to comment
1 minute ago, Jumanji said:

Kako to mislis foru? Pa onoliko slika po netu gde vozi bajs po Bg i iznad MC. I svi navijamo da  ga uzjase, jer se zna da je tada kondicija top, kada je Gric to drzao pod svoje. A za foru nikakvu drugu ne znam.

eh sad, kopčamo se na leđima

Link to comment
13 minutes ago, iDemo said:

RF bi (i) litar krvi dao samo da zajebe ovogt nasheg. Tip - RF u 2-3 seta. 

 

 

i to kako. pobedom ga sprecava da ga stigne po broju osvojeni atp finala i prestigne po broju godina na broju 1

Link to comment

Kolačić 😍 kakav kompliment, najslađi ❤

Hvala @dùda 😀

 

 

Meni to za Novakovo pedalanje nije jasno, niti sta mi se ucitava. Tamo gde sam pisala uvek je bio zezanje u vidu opste narodne radosti kada N vozi bajs, jer se zna da ga to vodi u top formu, bas kao i te 2015. (po meni njegov najbolji prajm, jer eto  imamo privilegiju da gledamo vise njih). I postoji cuveni video kada N vozi iznad MC, a Gric i Vajda se voze iza njega  i dobacuju.

 

Proslog proleca je vozio bajs po bg brdima, po povratku Grica u tim i nisam znala da je to privilegija da za to zna samo ovaj  forum.

 

https://www.instagram.com/p/BiTebl3DzGX/?igshid=jr951fk419y6

 

Ponavljam poslednji put... nisam stari clan.

Link to comment

pa verovatno nije privilegija za ovaj forum, ali posle tog čuvenog biciklanja iznad MC, ovde se to stalno spominjalo

ali uvek u fazonu, eeee, bolje bi mu bilo da vozi bajs nego .... pa sad dodati po želji, poslednji put su koliko vidim guske u pitanju :lolol:

Link to comment

I na onom forumu se uvek radovalo i trazilo da vozi bajs, bolje nego da... i uvek je bilo odusevljenje u fazonu znaci Gric nagazio, zato kazem nije ovo jedino mesto, ljudi svuda slicno razmisljaju i povezuju stvari, topla voda izmisljena odavno.

 

 

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...