Jump to content
IGNORED

Lepša strana navijanja


Recommended Posts

Ne poznajem mentalitet nacije kojoj pripadaju ljudi sa fotke.

 

 

Mentaliteti su isti

 

Tzv narodni koji obuhvata sve i ne stidi se nikoga   - gedže, ljadže, radnici  i seljaci, svih oblika, boja, kulturnih backgrounda

 

I onaj drugi. Square crno-belo, Snob,  anti romi :fashisto:

 

 

Izbor je samo vaš

Edited by muslin
Link to comment

ja uopste ne uspijevam da pronadjem vezu izmedju zvezde/patizana i liverpoola. partizan bi mogao da bude povezan s juventusom iz ociglednih razloga, vidim logiku da novije generacije zvezdnih navijaca (citaj klinci) navijaju za manu i inter.

 

Pre 10-ak godina su svi Zvezdini šipkaši navijali za Liverpul (sem Šavije), čak su išli i na neko gostovanje, Bugarska ili Rumunija.

Link to comment

Pre 10-ak godina su svi Zvezdini šipkaši navijali za Liverpul (sem Šavije), čak su išli i na neko gostovanje, Bugarska ili Rumunija.

Управо, осамдесетих цео Север је имао Ливерпул шалове, Секта™ није никога занимала. Комшије су биле наклоњене Челзију вероватно због Бороте. Интер је био италијански клуб који се подржавао.

Link to comment

 Комшије су биле наклоњене Челзију вероватно због Бороте. 

tačno, nisu bili retki šalovi i zastave chelsea na tribini i pevalo se "chelsea is the animal", odatle je kasnije izvedeno ko voli partizan ko voli čelzi... sećam se i jednog derbija na kome je bilo njih 20-ak iz londona sa ogromnim bannerom heahunters.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Управо, осамдесетих цео Север је имао Ливерпул шалове, Секта™ није никога занимала. Комшије су биле наклоњене Челзију вероватно због Бороте. Интер је био италијански клуб који се подржавао.

 

To je valjda tbog toga što je Inter igrao protiv Partizana, a Milan protiv Zvezde. Onda su Dejo, Miha, Deki sve promešali.

 

Sećam se da su se čudili ljudi da kao Zvezdaš navijam za Milan u milanskome derbiju.

Link to comment

To je valjda tbog toga što je Inter igrao protiv Partizana, a Milan protiv Zvezde. Onda su Dejo, Miha, Deki sve promešali.

 

Sećam se da su se čudili ljudi da kao Zvezdaš navijam za Milan u milanskome derbiju.

Ми смо играли са Интером пре комшија. Касније се знатно појавило него та прича са Ливерпулом.

Link to comment

ja se ladno toga sećam kroz najmaglovitiju maglu, da je branio rezervni golman (kasnije saznam neki živanović) i odbranio penal. inače, imam tekmu iz milana narezanu na nekom dvdu sa žabarskim komentarom.

Link to comment

ja se ladno toga sećam kroz najmaglovitiju maglu, da je branio rezervni golman (kasnije saznam neki živanović) i odbranio penal. inače, imam tekmu iz milana narezanu na nekom dvdu sa žabarskim komentarom.

Мој деда је крстио Симеуновића, кад га је оно Алтобели онако крвнички ударио, скочио је  као да је врелом фодом опарен. Само је кроз зубе процедио :'Олош'. Повратна у Беиограду је била она за коју сам имао по први пут онај утисак потпуне беспомоћности, знаш да је Звезда надиграна у сваком погледу. Једноставно њихова одбрана је била невероватна. До данас им не би дали го да играју без прекида.

http://www.youtube.com/watch?v=oXVxmcWkP0s

Edited by porucnik vasic
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...