Jump to content
IGNORED

Lepša strana navijanja


Recommended Posts

Ima ta neka lažna fama oko toga da Liverpul i CZ idu zajedno. Ja, jelte, poznajem veliki broj domaćih navijača Liverpula i tu je čak nešto više Grobara. 

 

 

 

Kako ne vidis vezu? To su bili najbolji klubovi u svojim zemljama i u Kupu Sampiona plus ih veze crvena boja. Onda su dosle devedesete i mutna vremena i iz mulja, blata i govana su isplivali razni Partizani, Manceseteri itd.

Link to comment

Kako ne vidis vezu? To su bili najbolji klubovi u svojim zemljama i u Kupu Sampiona plus ih veze crvena boja. Onda su dosle devedesete i mutna vremena i iz mulja, blata i govana su isplivali razni Partizani, Manceseteri itd.

 

Glavna sličnost između CZ i Liverpula je što će ovi prvi takođe na titulu da čekaju 20ak godina.

Link to comment

nemaju oni pojma, partizan prirodno ide uz inter (a zvezda uz milan), a liverpool jebi ga, kad sam bio klinac liverpool je bio ono što je nekom klincu barca danas, te osvojio ovo, te osvojio ono, te najbolji klub u evropi, dalglish, rush, liverpool, svuda samo liverpool. i tako mi ostalo.

 

 

Ma gdje Inter uz Partizan. Od Panceva do Vidica Inter grobarskog uva nije vidio! Da ne pominjem razne Mihajlovice, Jugovice, Stankovice i ostale Guarine.

Link to comment

@ck

 

a liverpool ce cekati 20-ak?

 

Umm, čeka već i duže od toga.

 

Inače, Srednjeklasova teza o sličnosti Liverpula i CZ nema neki ozbiljan temelj, jer ta dva kluba osim velikog broja trofeja i boje, nemaju apsolutno ništa zajedničko. Zvezda je oduvek bila onaj pravi narocki™ klub, bez nekog šmeka i šlifa, za prosečnog ljadžu, dok je Liverpul bio sušta suprotnost tome. 

Link to comment

Ma gdje Inter uz Partizan. Od Panceva do Vidica Inter grobarskog uva nije vidio! Da ne pominjem razne Mihajlovice, Jugovice, Stankovice i ostale Guarine.

pa ne u tom smislu

Link to comment

Ma jasno je meni, ali i Inter i Milan prije imaju veze sa Zvezdom dok su Juve i Partizan povezani 1 kroz 1 jos od finala KES-a na Marakani.

 

 

@kopi

 

 

Ako je ko narocki onda je to mezimce JNA Partizan.

Link to comment

Ja od starta govorim o mentalitetu ljudi kod nas, u odnosu na pomenuta dva kluba. Ne poznajem mentalitet nacije kojoj pripadaju ljudi sa fotke.

Link to comment

I ja govorim o mentalitetu. Mi smo vazda bili gospoda, reakcija, frak i cilindar, krug dvojke je navijao za nas i Cikago, Sidnej i Koritiba, a vi vazda narod i pucina, drugovi i drugarice, navijalo se za vas i na strazi pored Prizrena i u Bugojnu i u Njegusima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...