Jump to content
IGNORED

Lepša strana navijanja


Recommended Posts

stavljam ovo i na love topic i na lepsu stranu navijanja jer zavredjuje da bude na oba. forum mi je duze vreme sve gori i gori. u poslednjih nekoliko meseci izdesavalo mi se brdo usranih, bas usranih stvari u zivotu. zato ovu stvar, nekome apsolutno nebitnu, stavljam da pokazem kako na najneocekivanijim mestima naidjes na momenat one ciste ljudskosti i dobrote. hvala Moci Vukoticu, coveku i grobaru.

 

photo-0245.jpg

Link to comment

stavljam ovo i na love topic i na lepsu stranu navijanja jer zavredjuje da bude na oba. forum mi je duze vreme sve gori i gori. u poslednjih nekoliko meseci izdesavalo mi se brdo usranih, bas usranih stvari u zivotu. zato ovu stvar, nekome apsolutno nebitnu, stavljam da pokazem kako na najneocekivanijim mestima naidjes na momenat one ciste ljudskosti i dobrote. hvala Moci Vukoticu, coveku i grobaru.

 

photo-0245.jpg

nema na čemu majstore, bilo mi je zadovoljstvo. i ja sam imao najgoru godinu u životu otprilike, znam kako je, drago mi je da te bar malo oraspoložilo.

Link to comment

Dozvolite mi da u par redova prospem mržnju.

 

Neopisivo mi idu na kurac sa tim titula forama. I jedni i drugi. Mrzim ih. I jedne i druge. I to medijsko eksponiranje. Jebote tetovirani huligani su ovde selebritiji dok u svom normalnom svetu poziraju sa blurovanim licima. I sad je ovo kao lepo. Ne damo titulu i čekamo titulu. Jebala vas titual!

 

Ma poserem se svima i na forume i na fanzine i na udruženja i na članske karte. Poserem se na desnicu koja je ta govna odgajila da zapati "prave vrednosti". Još više se poserem na smrdljivu Bege levicu sa privatnih fakulteta i sa onog govnarskog filozoskog koja je rešila da se liže sa takvima jer su kao neki vox populi. Najviše se poserem na svakog imbecila u krizi uževnosti kojeg je blam da si priušti kurvu nego se loži da gorila u hali ili na stadionu. Jebena ponosna gistro siromašna klasa koja uopšte nije siromašna nego su joj izrasli zubi pa ujeda redom koga stigne. 

 

Poserem se i na sebe za svaki jebeni put kad sam taj ološ i šljam uzeo da branim ili razumem ili tome slično. 

 

 

Hvala na pažnji.

 

Neću više. 

Edited by McCabe
Link to comment

Ajante, nemam pojma koji si kurac hteo da mi kažeš ali sad je pravi trenutak da te zamolim da me batališ i pokušaš da ne repliciraš više na moje postove. 

 

Malo mi postaje neprijatno ovo stalkovanje. 

Link to comment

Da, da, pa vidi, ako od nas dvojice iko ikoga stalkuje, onda ti to radiš meni!

 

Ali, znaš da ja nikada nikoga nisam reportovao niti nameravam, pa onda, jebiga, nisi jedini koji uvek može igrati na kartu te moje slabe tačke...

 

Dakle, toliko...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...