Jump to content
IGNORED

Lepša strana navijanja


Recommended Posts

McCabe, par stvari: 

zbog ružnije strane navijanja se treba posrati po ljepšoj? 

zbog huligana i nacista se valja posrati na obični navijački narod? 

u srednjim godinama je loženje na gorile na terenu lijek za krizu uževnosti i nedostatak para za kurvu; šta je u mladim godinama, adolescentska kriza, pa kriza stupanja u svijet odraslih kao spone s krizom uževnosti? Stare godine, strah od smrti? Je li zanimanje za sport i navijanje jedina minifestacja kontinualnog niza životnih kriza? Preostaje li išta izvan reakcije na krizu? 

Poseremo se na one što se žene i udaju i rađaju djecu, ne znaju drukčije zauzeti mjesto u ovom usranom sistemu.

Poseremo se na one što rade i zarađuju da bi perpetuirali zlo ljudskog prisustva na planeti.

Poseremo se na naučnike što stvaraju oruđa za njeno uništavanje. 

Poseremo se na umjetnike što stvaraj ukrase za naše okove.

Poseremo se na popove što nam prodaju opijum.

Poseremo se na vojnike, policajce, pravnike i državne službenike što podmazuju točkiće mašinerije. 

Poseremo se na bankare i CEO.

Poseremo se na filozofe i njihovu bijedu. 

Kad se već poseravamo. 

Link to comment

McCabe, par stvari:

zbog ružnije strane navijanja se treba posrati po ljepšoj?

zbog huligana i nacista se valja posrati na obični navijački narod?

u srednjim godinama je loženje na gorile na terenu lijek za krizu uževnosti i nedostatak para za kurvu; šta je u mladim godinama, adolescentska kriza, pa kriza stupanja u svijet odraslih kao spone s krizom uževnosti? Stare godine, strah od smrti? Je li zanimanje za sport i navijanje jedina minifestacja kontinualnog niza životnih kriza? Preostaje li išta izvan reakcije na krizu?

Poseremo se na one što se žene i udaju i rađaju djecu, ne znaju drukčije zauzeti mjesto u ovom usranom sistemu.

Poseremo se na one što rade i zarađuju da bi perpetuirali zlo ljudskog prisustva na planeti.

Poseremo se na naučnike što stvaraju oruđa za njeno uništavanje.

Poseremo se na umjetnike što stvaraj ukrase za naše okove.

Poseremo se na popove što nam prodaju opijum.

Poseremo se na vojnike, policajce, pravnike i državne službenike što podmazuju točkiće mašinerije.

Poseremo se na bankare i CEO.

Poseremo se na filozofe i njihovu bijedu.

Kad se već poseravamo.

pa naravno ali pazi mekjebova kritika svega postojeceg ipak ima odredjenu metu. ukoliko vec gadja sve ta meta ipak ima centar a to je jedna odredjena navijacka grupacija protivnickog tima.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

McCabe, par stvari: 

zbog ružnije strane navijanja se treba posrati po ljepšoj? 

zbog huligana i nacista se valja posrati na obični navijački narod? 

u srednjim godinama je loženje na gorile na terenu lijek za krizu uževnosti i nedostatak para za kurvu; šta je u mladim godinama, adolescentska kriza, pa kriza stupanja u svijet odraslih kao spone s krizom uževnosti? Stare godine, strah od smrti? Je li zanimanje za sport i navijanje jedina minifestacja kontinualnog niza životnih kriza? Preostaje li išta izvan reakcije na krizu? 

Poseremo se na one što se žene i udaju i rađaju djecu, ne znaju drukčije zauzeti mjesto u ovom usranom sistemu.

Poseremo se na one što rade i zarađuju da bi perpetuirali zlo ljudskog prisustva na planeti.

Poseremo se na naučnike što stvaraju oruđa za njeno uništavanje. 

Poseremo se na umjetnike što stvaraj ukrase za naše okove.

Poseremo se na popove što nam prodaju opijum.

Poseremo se na vojnike, policajce, pravnike i državne službenike što podmazuju točkiće mašinerije. 

Poseremo se na bankare i CEO.

Poseremo se na filozofe i njihovu bijedu. 

Kad se već poseravamo. 

Mogao bih da se nadovežem na ovaj pravac pa i da ga prihvatim kao korekciju mog sinoćnjeg stava. 

 

Imam problem sa momentom da si prekopirao moju grešku u kucanju i ponovio je tri puta pa malo sumnjam u tvoje dobre namere. 

Link to comment

pa naravno ali pazi mekjebova kritika svega postojeceg ipak ima odredjenu metu. ukoliko vec gadja sve ta meta ipak ima centar a to je jedna odredjena navijacka grupacija protivnickog tima.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

 

Kime? Ti beše nisi tri puta tražio da te se okanem? Ne?

Link to comment

 

Imam problem sa momentom da si prekopirao moju grešku u kucanju i ponovio je tri puta pa malo sumnjam u tvoje dobre namere. 

Pa moram istaknuti omaške, e da bih napravio prostor psihološkim špekulacijama koje bi tvoje psihologiziranje o motivima sredovječnih navijača mogle okrenuti protiv tebe, te tako dodatno ugroziti ishodište napada na navijanje. Tako da jest, namjera je odbaciti ovu ofanzivu i možda vremenom preći u protunapad.

Naravno ukoliko odmah položiš oružje, jamčim ti tretman po najvišim međunarodnim standardima. Ako nisi okrvavio ruke, i pošteda života nije nemoguća. A katran i perje će te samo učiniti jačim. 

Link to comment

Kime? Ti beše nisi tri puta tražio da te se okanem? Ne?

 

pa pricam luji. da ne gubi vreme covek s tobom.

Edited by kim_philby
Link to comment

Nipošto. Nastaviću sa sinoćnjim rantom* iz kog si izdvojio deo u kome sam se obračunao i sa sobom i tako se izložio upravo tome od čega pokušavaš da me kao zaštitiš.

 

Dakle, nema nevinih!

 

Naravno, pobuna protiv navijanja je kao pobuna protiv odlaska u WC ali sam eto, za promenu rešio da jednom kad neko izloži lepo iskenjano govno malo poremetim tu idilu. Makar samo zato jer sam baksuz od čoveka. 

 

*ne na ovom topiku. tu sam rekao par redova i par redova je dosta. :)

Link to comment

pa pricam luji. da ne gubi vreme covek s tobom.

 

Kime, turi lepo šal oko vrata, promuvaj se malo po kopu, daj sebi oduška, iskusi malo radost navijanja na licu mesta. Navijanje po forumu si apsolvirao. Kao i ovu pasivnu agresiju koju sam kvotovao. 

Link to comment

na kop nikada nisam isao. odrastao sam pored hale sportova. ne bih znao sta da gledam na fuzbalskoj utakmici.

 

inace to je stvar kucnog vaspitanja. dosao si na topik na kojem je jedan forums drugom kupio sal jednog kluba. to je lepo. ovo za titulu mogu da skapiram ali takodje mogu da skapiram da si se posrao i po ova dva drugara i po svima koji ovde postuju i to samo iz prilicno palanacke navijacke zajedljivosti. to je bas bedno.

Link to comment

 posrao i po ova dva drugara i po svima koji ovde postuju i to samo iz prilicno palanacke navijacke zajedljivosti

 

Bedan je ovaj pokušaj diskreditacije. Ja assucka poznajem ično, a Moci nikad nijednu ružnu reč nisam napisao. 

 

Bedno je i vrlo uvredljivo i ovo: "prilicno palanacke navijacke zajedljivosti"

 

A najbednije je što pominješ moje kućno vaspitanje. Sa kojim pravom ti pominješ moju kuću bre?

 

Upravo si prešao svaku granicu i na ovom forumu više sa tobom neću razmeniti nijedno slovo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...