Jump to content
IGNORED

Lepša strana navijanja


Recommended Posts

Meni jedino krivo što moca nije podelio onolike šaleve trojici forumaša, pa da bude 4 radosnih umesto assucka ali nema veze. :)

pa bilo je ili to ili pusenje ali ja sam trazio suvise.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Meni jedino krivo što moca nije podelio onolike šaleve trojici forumaša, pa da bude 4 radosnih umesto assucka ali nema veze. :)

pa jedino za njega znam da je OMaš, imam i interovih desetak, al to ne dam, samo čuvam jedan za middlea

Link to comment

Fala Moco! :D

 

 

A stvarno si car - Inter i Liverpul simpatises. Ali dje nadje Partizan to mi nikad nece biti jasno. :(

Моца је једини гробар са таквим избором клубова да знам. Човек је наш™ а да тога још није свестан,

Link to comment

Ima ta neka lažna fama oko toga da Liverpul i CZ idu zajedno. Ja, jelte, poznajem veliki broj domaćih navijača Liverpula i tu je čak nešto više Grobara. 
 

Link to comment

nemaju oni pojma, partizan prirodno ide uz inter (a zvezda uz milan), a liverpool jebi ga, kad sam bio klinac liverpool je bio ono što je nekom klincu barca danas, te osvojio ovo, te osvojio ono, te najbolji klub u evropi, dalglish, rush, liverpool, svuda samo liverpool. i tako mi ostalo.

Link to comment

To ti je taj generation gap. Liverpool mog detinjstva je French Revolution, pa potom Spanish Armada. Dalglish era i pokušaji kontinuiteta posle toga su prednavijačko doba, duboka istorija, ekvivalent Bariju i Ekerenu u domaćoj radinosti... A milanske ekipe obe ne podnosim kako god okreneš.

Link to comment

 a liverpool jebi ga, kad sam bio klinac liverpool je bio ono što je nekom klincu barca danas, te osvojio ovo, te osvojio ono, te najbolji klub u evropi, dalglish, rush, liverpool, svuda samo liverpool. i tako mi ostalo.

+1

Link to comment

Ima ta neka lažna fama oko toga da Liverpul i CZ idu zajedno. Ja, jelte, poznajem veliki broj domaćih navijača Liverpula i tu je čak nešto više Grobara. 

 

ja uopste ne uspijevam da pronadjem vezu izmedju zvezde/patizana i liverpoola. partizan bi mogao da bude povezan s juventusom iz ociglednih razloga, vidim logiku da novije generacije zvezdnih navijaca (citaj klinci) navijaju za manu i inter.

Link to comment

Ma realno tu ne bi trebalo da postoji nikakva veza, to prosto počneš za nekoga da navijaš, nešto te privuče i to je to, nema to veze sa bojama. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...