Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

sad mena, drzavna agencija, kaze da je policijski cas samo u tri provincije, kairo, suec i aleksandrija.
Pa nema kontradikcije, ne? Policijski sat ≠ izvanredno stanje. Curfew je izvanredno stanje 2.0
Link to comment
Pa nema kontradikcije, ne? Policijski sat ≠ izvanredno stanje. Curfew je izvanredno stanje 2.0
ma ne, pre nekog sata je tv bastilja objavila da je vrhovni komandant proglasio cf u celom egiptu, pa sad mena vraca na ove tri provincije.
Link to comment
Objasnio Vasa još ranije, verovatno podsećaju na vojsku pa ih narod pozdravlja kao što su u Beogradu pozdravljali JSO a ovi izašli da ih pobiju ako im se naredi.
Hm. Možda je to ipak pokušaj udvaranja.

Ne znam, mi Hrvati neimamo iskustava, samo armiju za koju znasmo da joj se nema vajde udvarati. laugh.gif

Jer sumnjam da iskusni Egipćani ne znaju razlikovati nijanse represivnog aparata. Ali sam siguran da im je jasno kao i meni koga trebaju pokušat pridobiti.

Link to comment
Bela kuca iznenada otkazala, bez objasnjenja, najavljeni brifing.
Наравно, тренутно Обама има директну везу и преговара са Кејном и Brotherhood of Nod.
Link to comment

Pretorijanci ftw.

Reuters is now reporting a witness saying that the army has dispersed the protesters who tried to storm Egypt's state television building in central Cairo.
fantom.gif
Link to comment
slike za pamcenje.
Страшне слике. Једно је тући се из хобија по Кројцбергу, а нешто сасвим друго са полицијом 1 афричког диктатора.
Link to comment
×
×
  • Create New...