Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

Neki pametan cova sa School of Oriental and African Studies rece pre par sati na BBC da je Egipat u rukama jake institucije - armije.U tom smislu on je izrazio ocekivanje da ce da sutnu Mubaraka kao suvise kompromitovanog, i onda da postave El Baradeja kao figuru.
Slicna prica se cuje i od nekih izraelskih analiticara.
Link to comment
Imam isti utisak. Bajden šalje nedvosmislenu podršku Mubaraku, a samo 2h posle uleće Klintonka sa nekakvim nemuštim upozorenjem da se stvari smire. Fox jaše na talasu histerije protiv fundamentalista. Evo upravo ide kzš iz Bele kuće.
neznalacko pitanje (ne reaperu, nego svima): da li usa nije imala pojma da ce ovo da se desi? ili su okupirani necim drugim? ili slave svetog savu?mnogo hvala svima vama koji ste ostavljali linkove sa informacijama. procitala sve, zanima me ovo jako.
Link to comment
neznalacko pitanje (ne reaperu, nego svima): da li usa nije imala pojma da ce ovo da se desi? ili su okupirani necim drugim? ili slave svetog savu?mnogo hvala svima vama koji ste ostavljali linkove sa informacijama. procitala sve, zanima me ovo jako.
Videćemo iz Wikileaksa sledeće generacije. Elem, nisam neki pobornik teorije o svemoći USA administracije, štaviše.
Link to comment
Волф Блицер је хистерични брадати мајмун.
Jel sam skiči il mu je tu i the best political team on television? Kaže mi kum da je Hala Gorani danas na ovu temu prosto plenila glupošću.
Link to comment
CAIRO (AlArabiya.net) "An important matter will be announced in a short time" in Egypt, parliament speaker told an Egyptian satellite channel on Friday following a day of protests against President Hosni Mubarak’s regime.Wael Qandeel, managing editor of Al-Shorouk, an independent daily newspaper, told Al Arabiya that the “the important matter” was likely recorded and would be delivered in Mubarak’s voice.Speaker Fathi Sorour was speaking by telephone to Mehwar channel. He did not give further details.
Link to comment

"Egypt is in Mubarak's safe hands." Најкраћа конференција за штампу. Национална ТВ је није пренела, али су западни медији почели да цитирају ову изјаву портпаролоа скупштине. Ал Џазира сумњичава, а наводно је локална "ТВ Нил" најавила Мубаракову изјаву.

Link to comment

Kakvi su kreteni što su ugasili net i mobilnu telefoniju, ljudi sada ionako nemaju šta da rade nego da izađu na ulice i jebu im mater.Podseća me na restrikcije struje u danima pre 5. oktobra. Niko nema struje, svi na barikade.

Link to comment
Šta je sada radio? Jel se mnogo uplašio?
Jel sam skiči il mu je tu i the best political team on television? Kaže mi kum da je Hala Gorani danas na ovu temu prosto plenila glupošću.
Урлао је као луд, наравно сам у студију, драматичним гласом као у форшпанима филмова.Онда кат уживо на новинара који нормалним гласом извештава из Каира.Опа, ево свеже подгрејаног Мубарака. Носферату, вампир ноћи.
Link to comment
×
×
  • Create New...