Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Njaveca inflacija u poslednjih 30 godina, Bela kuca naredila hitne mere na obuydavanju inflacije.

Quote

And, on inflation, today’s report shows an increase over last month. Inflation hurts Americans pocketbooks, and reversing this trend is a top priority for me.

https://www.whitehouse.gov/briefing-room/statements-releases/2021/11/10/statement-by-president-biden-on-todays-economic-news/

 

Mozda da ne stamapju novac pa da salju na kucne adrese. Jer to ipak nije kao qe kada pumpas beryu i bogate. Strasne dileme, kako spreciti Kinu bez stampanja novca?!

Da se vise i bolje radi. to nije resenje.

Link to comment

Evo nesto iz samog sredista zla:

 

Secret recordings of NRA officials after Columbine school shooting show strategy : NPR

 

Ono sto je intersantno je da su oni zapravo interesno-ideoloska grupacija, a ne propagandisti industrije naoruzanja. Mislim, oni jesu propagandisti, ali vise kao korisni idioti ideolozi koja industriji dobro dodje, nego kao puki mouthpiece.

 

And they dismiss conservative politicians and gun industry representatives as largely inconsequential players, saying they will do whatever the NRA proposes. Members of Congress, one participant says, have asked the NRA to "secretly provide them with talking points."

..

Baker can also be heard telling others not to worry about the stance of the firearms industry. While some critics of the NRA claim that the organization is beholden to the firearms industry, NRA leaders on the call claimed the opposite — that the industry was ready and willing to follow their lead.

 

Inace, ta industrija je relativno mala i obrne svega $60-ak milijardi godisnje. Poredjenja radi, Coke i McDonalds zajedno obrnu vise para nego cijela ta industrija civilnog oruzja i municije. 

 

 

Link to comment

Najbliža saradnica MILIJARDERA PEDOFILA i ARISTOKRATKINJA o "ŽIVOTU IZ PAKLA" u zatvoru: "Dobijam TRULU, CRVLJIVU HRANU, nosim prljave gaće, ne daju mi da spavam, ne tuširam se"

 

Giljen se ne svidja u zatvoru a bese joj bas lepo dok se krila u NH gledala folidz a cuvali je bivsi SAS-ovci.

Link to comment
On 15.11.2021. at 1:55, 3opge said:

Najbliža saradnica MILIJARDERA PEDOFILA i ARISTOKRATKINJA o "ŽIVOTU IZ PAKLA" u zatvoru: "Dobijam TRULU, CRVLJIVU HRANU, nosim prljave gaće, ne daju mi da spavam, ne tuširam se"

 

Giljen se ne svidja u zatvoru a bese joj bas lepo dok se krila u NH gledala folidz a cuvali je bivsi SAS-ovci.

Ona je u pritvoru a ne u zatvoru jer suđenje tek počinje, ne? Svrha pritvora je nešto drugo. 

 

Čak i da tu bitnu razliku zanemarimo, ako je 10% toga što kaže tačno, to apsolutno ne može da bude prihvatljivo. Gledanje folidža i ostale stvari iz perioda sa slobode su ovde nevažne.

Link to comment

Jedan od 12 casnih Amerikanaca koji su odlucivali o krivici u razgovoru sa predstavnikom zakona tokom sudjenja ( doduse, smenjen je posle)

Quote

Why did it take seven shots to shoot Jacob Blake?” the juror asked the deputy. The juror then answered: “Because they ran out of bullets.”

 

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...