Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

 

9 minutes ago, dragance said:

Nije ti palo napamet da je qanon kult? Tim ljudima treba pomoć, ne i onima što su sve to i izmislili.

 

a sta su hriscani, muslimani, budisti...?

Link to comment

To je već druga priča. Mejnstrim tih religija se drži dogme, kakva je da je, i bavi se spiritualnošću. Ovi drugi aktivno deluju protiv “kabala pedofila koji jedu decu” i sve im je velika teorija zavere.

 

Vidis li razliku?

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, dragance said:

To je već druga priča. Mejnstrim tih religija se drži dogme, kakva je da je, i bavi se spiritualnošću. Ovi drugi aktivno deluju protiv “kabala pedofila koji jedu decu” i sve im je velika teorija zavere.

 

Vidis li razliku?

 

vidim, ovi koji veruju u q...nije i toliko strasno....neki novi klinci...

 

ali ovi ostali...oni su vec daleko opasniji

Link to comment

ne znam, mozda gresim, ali za mene ima vise logike za ove koji veruju nekom generalu fllinu nego nekom hristu ili muhamedu

Link to comment
4 hours ago, black mirror said:

 

niti sam srbin niti sam drzavljanin srbije pa sigurno mi ne smeta zbog toga.

Ne smeta ti što je himna Srbije “Bože pravde”, a smeta ti kad Amerikanac kaže “so help me God”.

 

Ne smeta tebi ništa, nego si folirant.

 

4 hours ago, black mirror said:

smeta mi licimerje da covecanstvo vekovima tolerise budalastine religije a odjednom je super alergican na qanon koje je daleko manje zlo od religije

 

 

Qanon je ušao u američki parlament 6.1.2021, sa namerom da se najebe mile majke potpresedniku države, predsedavajućem parlamenta, odabranim delegatima, i da spreči potvrdu izborne volje gradjana. Zato sam super alergičan na Qanon.

 

Quote

 

poenta je da kako dobar deo tvojih sugradjana vise veruje nekim budalastinama qanona nego vasoj eliti.

 

Malo ih je, al su govna.

Edited by ObiW
  • +1 1
Link to comment

Texas Republican asks: can we fix the moon’s orbit to fight climate change?

 

The Texas Republican congressman Louie Gohmert has asked a senior US government official if changing the moon’s orbit around the Earth, or the Earth’s orbit around the sun, might be a solution for climate change.

 

https://www.theguardian.com/us-news/2021/jun/09/texas-republican-louie-gohmert-climate-change

 

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahaa

  • Haha 1
  • Hvala 2
Link to comment

portofla.jpg

 

Port of Los Angeles obelezava jubilej: prva luka na zapadnoj hemisferi koja je za godinu dana hendlovala vise od 10,000,000 kontejnera, mereno standardnim TEU jedinicama.

Rekord se objasnjava bumomtm bez presedana nastalim povecanjem americkog uvoza tokom Korona godine i enormnim povecanjem Online nabavki.

Istovremeno, najavljuje se nova, ozbiljna kriza, ne samo u Americi: ozbiljan, kritican manjak ambalaze, odnosno praznih kontejnera i potreba kako povecanja proizvodnje, tako i povecanja brzine obrta praznih kontejnera, odnosno njihovog sto brzeg vracanja pretezno iz americkih i zapadnoevropskih luka.

Link to comment
×
×
  • Create New...