Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Nemoguce 😁

Btw, sorosevo "dete" je. 

 

Samo kazem. Vest je stara, istupa kao blm direktor, al zato ima multililionerski book deal. Ne sekiram se za nju. Takvi ce nas muzti dok nam mrak ne padne

Link to comment

Americko ministarstvo istine (Facebook) je ukinulo moratorijum na pisanje o laboratorijskom poreklu virusa Covid-19 u gradu Wuhan. Uzivajte u odobrenim slobodama. Za sada nije poznato da li ce se ukidati nalozi onima koji pisu da je virus potekao sa nekakve pijace.

 

Quote
  • President Biden has ordered a closer intelligence review of what he said were two equally plausible scenarios of the origins of the Covid-19 pandemic.
  • Biden revealed that earlier this year, he asked the intelligence community to assess “whether it emerged from human contact with an infected animal, or from a laboratory accident.”
  • The hypothesis that the virus may have escaped from a Chinese lab has gained more mainstream traction.

 

Link to comment
5 minutes ago, dragance said:

Zato što je SF skup u PM? SF mi nikad nije bio jadan zašto je tolika skupoća. Klima u LA je bolja.

 

Ma jel tako nensi? :laugh:

 

Link to comment
11 minutes ago, dragance said:

Što mene u Nensin tim?? Ona je licemerna zlobaba.

Pa ona je iz sf

 

Prvo sam re nazvala alexandra po tvojoj ljubimici :D... Al posto nije stanovnik SF izbrisah. 

Link to comment
7 minutes ago, mustang said:

Pa ona je iz sf

 

Prvo sam re nazvala alexandra po tvojoj ljubimici :D... Al posto nije stanovnik SF izbrisah. 

Pa ljubimica mi je iz nepolitickih razloga :D 

Link to comment
×
×
  • Create New...