Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

13 minutes ago, Redoran said:

 

 

U Mineapolisu fakat imaju neki dodatni problem jer na keca ubijaju žene koje pozovu 911 da prijave moguće silovanje:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Shooting_of_Justine_Damond

 

 

 

popila sam so pard my language. this video is 10yr old. stop using that shit

 

anyway, we just kicked some rioters out of the neighborhood who tried to rob our local (red) market (first scene ever in southland tv show - chinese guy is the owner) 

 

mothefuckers. two black thugs in black tinted chevy

Edited by mustang
Link to comment
5 hours ago, mustang said:

sere. placen od rokfeler para. sta ima da razbijaju alexander mcqueen i kradu sta stignu? sta ima da razbijaju male biznise, ljudi godinama gradili?! jel to hteo mlk? nije! 

 

jeste, sistem je failed, sudstvo failed...korupcija na najvisim nivoima al to nije razlog za se onaj najmanji covek razbija i unistava. ovo je cist vandalizam. daleko od mirnih protesta i sto bi ovaj placeni profesor rekao najvisih moralnih standarda...my fucking ass. 

 

MLK je lepo rekao: "A riot is the language of the unheard".

 

Ima tu danas i mnogih drugih faktora, ima i upliva sa strane i sumnjive rabote i čega god hoćeš, ali suština cele stvari je u sledećem: sistem je osmislio da će ljudi od danas pa nadalje da se bune tako što će im biti ustupljen jedan poveći park na nekoliko sati, tamo mogu lepo da dođu sa transparentima i malo viču, zatim se mirno raziđu a ono zbog čega se bune... ostane netaknuto i nepromenjeno i samo piči dalje. Vuk sit i ovce na broju.

 

Odličan plan; problem je samo u tome što je oročen na neki period tokom kojeg će bes i frustracije da se akumuliraju a onda će jedna kap da prelije čašu i kaboom. Odjednom će na ulici da se nađu svi: mirni demonstranti, anarhisti, antifa, pljačkaši i bande, pa neka prepametni sistem vidi šta će i kako će. U ovom slučaju imamo još i faktor korone gde su milioni ljudi izgubili posao i šizeli zbog izolacije i drugih društvenih poremećaja. Poslednja stvar koja je tu bila potrebna je još jedan uobičajeni pandurski extrajudiciary execution. Ali to je bahato jbg, naviklo da nikome ne polaže račune za bilo šta, sistem misli da sve to može da piči do kraja večnosti i da će uvek da se završi sa nekim simboličnim protestom posle čega problem može da ide nazad pod tepih... Ali ne može. Ovo što se sada dešava je posledica potpunog sistemskog faila. Sve antife i pljačke koje se usput dešavaju su simptomi a ne uzrok.

 

Pri tome je sistem hapšenjem ovog pandura, odnosno skandaloznim nečinjenjem u masi prethodnih slučajeva, jasno poručio da je sila jedini jezik koji razume.

Link to comment

Stradala je i Chase banka negde u Kaliforniji (što je ok), ali su problem kolateralne štete...ko zna koliko ima ljudi koji su opljačkani i dobili batine ni krivi ni dužni. 

Link to comment
2 hours ago, mustang said:

 a koga biste vi za predsednika? biden?

 

sve prodavnice oko mene su opljackane, stanari zgrade sede napolju i cuvaju svoje zgradeo. toliko o mirnim protestima

ma vidi, meni je u principu , ajd' da kažem, čudan sistem izbora u US. da je jedina opcija ovaj ili onaj. uovoj situaciji, da sam US građanin, glasao bih protiv trampa ko god bio u igri. mene bi generalno bilo sramota da me taj balvan predstavlja. baš kao što me sramota što mi je Ovaj ovde predsednik.

 

što se tiče pljački, paljenja.... ubistva policajca........to je obećana zemlja u kojoj pojedinac može da kupi automat kao da je hamburger. i, većina nije protiv. 

Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

brate mustang sta pricas

 

Pa vidis da su soros i rokfeler krivi za sve, a belih nacionalista ima 2 klovna s carsavima na glavama godisnje. 

 

Samo nek je na bezbednom, ali dok je predsednik rasisticki klovn bojim se da cemo se i gorih stvari nagledati

Link to comment
×
×
  • Create New...