Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

zove me bff da dodjemo kod nje. zivi u tri lepe, ima kucerinu, imam svoju sobu velicine stana mog celog u holivudu, ima bazen, nema korone...jok...valjda se preplasila sta sve pustise veceras na vestima...sad prosetah pseto i oterah iz kraja par sumnjivih likova. naoruzana sam do zuba. 

Edited by mustang
Link to comment

mogu samo da kažem da ako tramp bude reizabran pored ovog i kovid sranja onda u US živi sve mile™ do mileta™. ovaj naš je mudrica za njih.

Edited by djordje geprat
Link to comment
5 minutes ago, djordje geprat said:

mogu samo da kažem da ako tramp bude reizabran pored ovog i kovid sranja onda u US živi sve mile™ do mileta™. ovaj naš je mudrica za njih.

Nesto u tom smislu sam ja rek'o "u mikrofon" - nema pola sata od tada. Ja se nadam da ce biti reizabran jer ako ne bude to znaci da ce sve izgoreti™ do temelja i/ili ce uvesti vojnu huntu - onako - sasvim kolateralno. 

Link to comment
21 minutes ago, djordje geprat said:

mogu samo da kažem da ako tramp bude reizabran pored ovog i kovid sranja onda u US živi sve mile™ do mileta™. ovaj naš je mudrica za njih.

 a koga biste vi za predsednika? biden?

 

sve prodavnice oko mene su opljackane, stanari zgrade sede napolju i cuvaju svoje zgradeo. toliko o mirnim protestima

Edited by mustang
Link to comment
×
×
  • Create New...