Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ne znam da li je to do mog babla ili možda malo više sad obraćam pažnju na sve to, ili je cijela situacija takva (korona, izloženost onlajn medijima i izvorima informacija više nego ikad) ali primjećujem, pogotovo kod nas, nikad veću naloženost i isprimanost na ovaj konkretan događaj, iako smo u posljednjih desetak godina svjedoci dosta sličnih slučajeva (Florida/Cimerman, ono u Fergusonu, "I can't breathe" itd itd) a bilo je i prije toga, ne znam zašto svi misle da je ovo poseban slučaj, da će ovo predstavljati početak nove ere. Ovakvi slučajevi se dešavaju (mislim na nemire) pa bar 60 godina. 

Link to comment
4 hours ago, James Marshall said:

ne znam zašto svi misle da je ovo poseban slučaj, da će ovo predstavljati početak nove ere. Ovakvi slučajevi se dešavaju (mislim na nemire) pa bar 60 godina. 

po par stotina demonstranata u milionskim gradovima. policija maksimalno uzdržana, pa nema puno povređenih.

 

gledao sinoć uživo iz Mineapolisa, CNN + MSNBC. par stotina belih demonstranata koji hrabro prkose pandurima, tu i tamo neki afro-amer. navodno su na više lokacija nasilni demonstranti redom beli (dal' desnokrilni provokatori, dal' antifa, dal' prosto mlado i besno).

Link to comment
19 minutes ago, Gandalf said:

po par stotina demonstranata u milionskim gradovima. policija maksimalno uzdržana, pa nema puno povređenih.

 

gledao sinoć uživo iz Mineapolisa, CNN + MSNBC. par stotina belih demonstranata koji hrabro prkose pandurima, tu i tamo neki afro-amer. navodno su na više lokacija nasilni demonstranti redom beli (dal' desnokrilni provokatori, dal' antifa, dal' prosto mlado i besno).

 

 

Berni je kriv, to nam je jasno.

Link to comment
37 minutes ago, Budja said:

Berni je kriv, to nam je jasno.

:laugh:

 

reklo bi se da su neki protestanti instagram revolucionari. deluje jako zabavno, slikaš se, okačiš foto, lepota.

 

imajući u vidu (meni očekivanu) uzdržanost panduracije, najveća opasnost za protestante je to da će zakačiti koronu. mada je možda i do mene. prisustvovao sam daleko zahebanijim neredima pa mi ovo deluje prilično bezbedno.

Edited by Gandalf
Link to comment

ja bih antifa proglasila teroristickom organizacijom

 

al prethodno ce dobiti po pičci od blacks i supporters. ljudi se (belo, crno...) udruzuju i pomazu da se ociste i srede radnje, gofundme  da se nadoknadi steta

 

ova destrukcija ce samo uspeti da nas ujedini

 

 

Link to comment

ma... kakvi teroristi. nisu ni ludi ni glupi, pre svega su u pitanju ljudi željni šorke sa panduracijom i desnim ekstremistima. anarchist cosplay.

Link to comment
×
×
  • Create New...