Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ovaj...

 

HoMUOmyu.jpeg

Ne sjećam se da su Billa njegove pristalice ilustrirale ovako:

16196257_841696472637900_1895993508_o.pn

 

Uostalom mislim da si postao neizdrživo naporan, dosadan i onako, općenito, za ignore. Ajmo se razići.

Link to comment

Stvarno, šta je smisao tog komentara?

 

U boldovanom

 

 

svojeg je pohotnika, razvratnika i preljubnika

 

 

Nije Tramp taj koji gradi imidz na moralnoj vertikali, vec je upravo suprotno. Stoga je hipokrizija i licemerje uvek ono sto ce stetu naneti ne Trampu vec evangelistima s jedne i liberalima s druge strane.

Link to comment

Uopšte nije hipokrizija reći da je Trumpov odnos prema ženama kriminalan. (Koliko znam, Bill Clinton nije na forumu, a kada se učlani i kada on to napiše, onda eventualno može da mu se prigovori da je licimur.)

Edited by Indy
Link to comment

Uopšte nije hipokrizija reći da je Trumpov odnos prema ženama kriminalan. (Koliko znam, Bill Clinton nije na forumu, a kada se učlani i kada on to napiše, onda eventualno može da mu se prigovori da je licimur.)

 

 S tim sto tema nije Tramp, nego Weinstein. U tome je trik.

Link to comment

I ovde se a i u Americi ovaj slučaj koristi za R/D fajt al mislim da je nevezano od političke i ideološke strane ovo samo vrh ledenog brega vrlo raširene pojave u politici, biznisu, entertejment miljeu, verovatno obrazovanju i u mnogim ostalim životnim oblastima - statusom moći do seksa a da se ne lažemo ima i onog seksom do statusa.

 

U svetlu ovih sad izjava - znali smo, nismo znali, loš je, dobar je, nije ovo ništa ima i gorih...voleo bih da se Mustang javi bar nakratko sa lica mesta i ispriča iz prve ruke šta priča i šta je pričala pre holivudska čaršija.

Edited by francuski sobar
Link to comment

a da se ne lažemo ima i onog seksom do statusa.
 
Nisam primetio da se moguli i tajkuni žale zbog toga. Nije to simetrično, znaš. U ovom drugom nema elementa prinude.
Edited by Indy
Link to comment

Lepa Kata o instrumentima strahovlade:

 

I had a male friend who, based on my experience,warned a young actress who said she was going to dinner with Harvey to be careful. He received a phone call the next day saying he would never work in another Miramax film ;the girl was already sleeping with Harvey and had told him that my friend had warned her off.

 

Link to comment

U boldovanom

Nije Tramp taj koji gradi imidz na moralnoj vertikali, vec je upravo suprotno. Stoga je hipokrizija i licemerje uvek ono sto ce stetu naneti ne Trampu vec evangelistima s jedne i liberalima s druge strane.

 

Ne lupetaj - ti si uveo Trampa u pricu a ti evangelisti su velikim delom njegovi glasaci. Zato tvoj komentar nema smisla i sluzi samo dosadnom, desnicarskom ukazivanju na hipokriziju americkih liberala.

I to bi bilo OK kada ne bi dolazilo iz tog desnicarskog i cinicnog ugla koji je jos gori sto se tice hipokrizije...

Edited by Anduril
Link to comment

Ne radi se o tome da liberali (tačnije Washingtonska elita) nisu hipokritični (teško da mogu biti više), nego je to taj besmisleni ping-pong sa argumentima (a najčešće sa slikama/videima, što me posebno iritira - ništa lično protiv Buđe, ali stvarno je kao nešto našta pretpostavljam da liči sportski deo foruma). Apsolutno nema šanse da diskutanti ovde, a posebno neko kalibra Buđe ne mogu da dignu diskusiju na 1 viši nivo.

 

Nisam video da se aferi Weinstein na forumu daje dovoljno težine, počele su da izlaze na videlo i neke druge stvari u vezi sa njim (njegova rola ne samo kao 1 od glavnih Hillary finansijera i navijača, već i savetnika za kontriranje Berniju.) Weinstein je 1 od perjanica "resistance" pokreta, valjda se čovek razume u tematiku, jer mu često pružaju resistance. :P  

 

(Ali, štagod napišeš napašće te neko s neke strane, ili što si za Bernija, ili što si protiv Hillary - a to znači za Trumpa/Ruse - ili će te napasti što uopšte imaš 1 mišljenje o američkoj politici kad tamo ne živiš... You can't win.)

Link to comment

Što se tiče Weinstein slučaja, osim što stvarno treba da skinemo kapu ženama žrtvama njegovog ponašanja zbog toga što su istupile, zanimljiv je istup Kolina Firta.

 

“It’s with a feeling of nausea that I read what was going on while I was benefiting from Harvey Weinstein’s support. He was a powerful and frightening man to stand up to. It must have been terrifying for these women to step up and call him out. And horrifying to be subjected to that kind of harassment. I applaud their courage,” he said in a statement sent on Tuesday.

 

Sad je osnovno pitanje, da li je Weinsteinovo ponašanje zaista bilo toliko tajno (jer mu je metodologija predatorstva bila vezana za 1na1 odnose u hotelskim sobama) ili je u pitanju bila javna tajna u okviru culture of complicity

 

Nego, Pogledajte ovu salatu od reči naše glumice Katarine Radivojević kada je prokomentarisala slučaj Weinstein i to da li sličan tretman postoji u Srbiji. 

 

"Nije me nikada niko napao otvoreno ili očekivao tu vrstu odnosa. Valjda zato što sam vrlo direktna i otvorena kao osoba. Pa tako jasno stavim do znanja da nema takva očekivanja od mene. Postoji i ona druga vrsta osvete kad ne želiš tu vrstu odnosa, nećeš ni biti deo projekta. Ne koketiram i ne zavodim u poslovnim odnosima", poručuje harizmatična glumica.

 

Edited by pacey defender
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...